Kategorie D20A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   270 m, 22 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 515442 Müllerová Věra VAM 9051 R 30.00 252 9332 Knapová Jana LPU 9053 R 30.05 253 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 31.49 254 897391 Indráková Adélka UOL 9153 R 31.51 255 995839 Beranová Barbora TUR 9152 A 35.01 256 8190 Valešová Jana CHA 9152 R 35.47 257 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 A 36.05 258 887944 Svobodná Madla DKP 9154 R 36.09 259 301408 Procházková Monika BSO 9150 R 38.05 260 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 38.16 261 8207 Uhlíková Tereza TUR 9151 A 38.20 262 8479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 39.30 263 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 40.10 264 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 A 40.34 265 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A 40.41 266 995837 Kosová Denisa SRK 9151 E 41.07 267 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 42.22 268 9804 Říčařová Žaneta SRK 9152 A 42.41 269 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 R 43.07 270 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 R 44.11 271 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 A 45.11 272 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 46.46 273 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 48.20 274 8494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 48.33 275 331162 Rusá Šárka KAM 9157 A 48.45 276 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 51.59 277 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 52.05

Kategorie D21E

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení   415 m, 25 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 897345 Bochenková Ivana DKP 8950 E 10.00 102 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 10.35 103 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 11.33 104 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 R 13.05 105 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 13.16 106 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 14.39 107 232409 Doležalová Monika KAM 8851 E 14.43 108 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 E 15.07 109 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 15.22 110 515488 Hlavová Jindra KON 8989 E 15.37 111 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 16.14 112 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 16.18 113 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 17.31 114 9785 Janatová Lucie DKP 8154 C 17.45 115 9142 Fejlková Martina SHK 8152 E 18.21 116 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 18.41 117 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 19.25 118 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 20.54 119 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 21.38 120 9182 Doležalová Veronika SHK 8753 C 21.39 121 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 25.05 122 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 26.51 123 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 28.58 124 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 29.44 125 51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 36.22 126 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 E 40.00

Kategorie H20A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati 10.80 km, převýšení   460 m, 26 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 100.00 202 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 101.24 203 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 102.39 205 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 R 103.55 204 887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 103.55 206 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 104.07 207 515081 Landovský Tomáš PGP 9103 A 104.22 208 515162 Procházka David LPU 9113 R 105.05 209 416840 Picek Jan TJN 9101 A 105.45 210 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 106.10 211 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 107.36 212 9352 Azeb Karim PHK 9110 A 107.49 213 920663 Melecký Martin AOP 9001 R 108.08 214 515499 Wolf Daniel TUR 9100 R 108.14 215 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 108.30 216 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 A 108.31 217 9866 Hovorka Lukáš LPU 9001 R 108.44 218 9491 Ptáček Jiří SRK 9002 R 108.59 219 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 109.11 220 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 R 110.14 221 501906 Cruse Franz GE1 91 C 110.47 222 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 112.43 223 53836 Kolárik Jan PGP 9003 R 112.59 224 515424 Slezák Jiří LCE 9001 A 113.11 225 515166 Nožka Radek LPU 9005 R 113.25 226 995802 Švirák Ondřej TUR 9102 R 114.04 227 515479 Lazák Tomáš LTU 9102 B 114.50 228 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 A 115.10 229 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 115.28 230 9049 Klouček Tomáš STH 9002 A 116.23 231 553459 Peřinka Jan AOP 9101 A 117.26 232 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 117.54 233 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 130.00 234 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 132.00

Kategorie H21E

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati 14.20 km, převýšení   615 m, 31 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 70.00 2 515174 Smola Michal TZL 8131 E 70.27 3 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 71.53 4 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 72.03 5 888608 Janata Martin DKP 8306 E 72.03 6 53769 Fodor Petr TUR 8103 E 72.34 7 500878 Jedlička Michal SHK 7309 E 72.38 8 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 72.47 9 500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 73.01 10 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 R 74.12 11 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 74.25 12 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 74.25 13 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 C 74.27 14 995821 Hradec Pavel CHA 8801 E 74.47 15 53367 Šidla Jan TZL 6808 R 74.51 16 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 74.53 17 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 75.35 18 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 76.11 19 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 76.12 20 886513 Beneš Jan SJC 8703 C 76.25 21 9504 Dusílek Adam SRK 8902 R 76.33 22 995852 Hanslian David LCE 7835 R 77.21 23 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 77.38 24 515475 Makovský Jakub TAP 8511 C 77.55 25 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 78.03 26 9394 Váňa Martin TUR 8401 R 78.26 27 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 78.58 28 888645 Kovář Miroslav SCP 8103 R 79.09 29 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 79.38 30 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 79.48 31 887920 Zvěřina Petr PHK 8204 E 80.16 32 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 80.25 33 1008172 Hepner David SHK 7601 E 80.52 34 1007536 Poklop Martin SSU 8802 R 81.28 35 9337 Hovorka Jan LPU 7907 R 81.43 36 995798 Pospíšil Vítek SCP 6800 E 82.22 37 886265 Procházka Jan DKP 8201 C 83.39 38 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 84.11 39 52555 Král Václav SSU 8243 R 84.41 40 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 84.53 41 2020735 Malý Ondřej TBM 8911 R 85.08 42 8529 Vobr Marek BOR 7801 R 85.32 43 886514 Henych Martin SJC 8601 R 85.44 44 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 87.05 45 52288 Tomanek Daniel STE 7401 R 88.23 46 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 90.00