Kategorie D12B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m,  9 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253367 Hauerlandová Natálie LCE 9851 C 73 = 10:43:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 78 = 10:48:00 352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C 83 = 10:53:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 C 88 = 10:58:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 B 93 = 11:03:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 98 = 11:08:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 B 103 = 11:13:00 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 B 108 = 11:18:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 113 = 11:23:00 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 B 118 = 11:28:00 331027 Chroustová Šárka VBM 9851 C 123 = 11:33:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 128 = 11:38:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 133 = 11:43:00

Kategorie D14B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   145 m,  8 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4255331 Chovancová Zuzana TZL 9754 B 11 = 09:41:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 B 16 = 09:46:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 21 = 09:51:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 26 = 09:56:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 31 = 10:01:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 36 = 10:06:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 41 = 10:11:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 B 46 = 10:16:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 B 51 = 10:21:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 56 = 10:26:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 61 = 10:31:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 66 = 10:36:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 71 = 10:41:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 76 = 10:46:00 ......................... VAK C 81 = 10:51:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 86 = 10:56:00 436954 Kavánková Iva TZL 9753 B 91 = 11:01:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 A 96 = 11:06:00 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B 101 = 11:11:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 106 = 11:16:00

Kategorie D16A

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   195 m, 11 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 ......................... VAK C 67 = 10:37:00 452 ......................... VAK C 72 = 10:42:00 453 ......................... VAK C 77 = 10:47:00 454 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 82 = 10:52:00 455 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 87 = 10:57:00 456 51177 Procházková Marie KAM 9554 A 92 = 11:02:00 457 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 97 = 11:07:00 458 411564 Hanušová Michaela TUR 9554 A 102 = 11:12:00 459 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 107 = 11:17:00 460 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 112 = 11:22:00 461 51238 Zakouřilová Štěpánka TUV 9551 A 117 = 11:27:00 462 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 122 = 11:32:00 463 940318 Procházková Klára LPU 9451 A 127 = 11:37:00 464 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 132 = 11:42:00 465 411625 Smutná Anežka TUV 9455 A 137 = 11:47:00 466 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 142 = 11:52:00 467 331098 Kubínová Romana SKV 9452 A 147 = 11:57:00 468 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 152 = 12:02:00 469 220400 Doleželová Kateřina PZR 9559 A 157 = 12:07:00 470 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 162 = 12:12:00 471 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 167 = 12:17:00 472 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 172 = 12:22:00 473 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A 177 = 12:27:00 474 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 182 = 12:32:00 475 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 187 = 12:37:00 476 253131 Štičková Anna LLI 9651 A 192 = 12:42:00

Kategorie D16B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   155 m, 10 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 107 = 11:17:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 112 = 11:22:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 117 = 11:27:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 122 = 11:32:00 49462 Svobodová Radka AOP 9452 B 127 = 11:37:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 132 = 11:42:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 A 137 = 11:47:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 C 142 = 11:52:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 B 147 = 11:57:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 152 = 12:02:00 8849 Vítková Lucie PTE 9474 B 157 = 12:07:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 162 = 12:12:00 331025 Chroustová Lenka VBM 9451 C 167 = 12:17:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 172 = 12:22:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 177 = 12:27:00 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 182 = 12:32:00 ......................... VAK C 187 = 12:37:00

Kategorie D18A

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení   220 m, 15 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 ......................... VAK C 1 = 09:31:00 352 ......................... VAK C 6 = 09:36:00 353 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 11 = 09:41:00 354 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 16 = 09:46:00 355 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 21 = 09:51:00 356 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 26 = 09:56:00 357 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 A 31 = 10:01:00 358 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 36 = 10:06:00 359 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 A 41 = 10:11:00 360 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 46 = 10:16:00 361 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 51 = 10:21:00 362 515412 Křečková Lenka ZPV 9271 A 56 = 10:26:00 363 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 A 61 = 10:31:00 364 553444 Novotná Tereza PHK 9255 E 66 = 10:36:00 365 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A 71 = 10:41:00 366 886267 Janů Hana KSU 9393 A 76 = 10:46:00 367 405975 Grundmannová Hana LTU 9251 A 81 = 10:51:00 368 2020750 Poloprutská Markéta VLI 9251 A 86 = 10:56:00 369 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 91 = 11:01:00 370 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 96 = 11:06:00 371 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 101 = 11:11:00 372 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 106 = 11:16:00 373 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 111 = 11:21:00 374 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 116 = 11:26:00 375 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 121 = 11:31:00 376 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A 126 = 11:36:00 377 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 131 = 11:41:00 378 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 A 136 = 11:46:00 379 9794 Reslová Hana SRK 9352 A 141 = 11:51:00 380 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 146 = 11:56:00 381 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 151 = 12:01:00 382 53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A 156 = 12:06:00 383 2011817 Šimková Johanka UOL 9355 A 161 = 12:11:00 384 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 166 = 12:16:00 385 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 171 = 12:21:00

Kategorie D18B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   165 m, 12 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 09:33:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 B 8 = 09:38:00 416012 Škrabalová Adéla ABM 9357 B 13 = 09:43:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 18 = 09:48:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 B 23 = 09:53:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 28 = 09:58:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B 33 = 10:03:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 38 = 10:08:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 43 = 10:13:00 332966 Handlová Andrea ABM 9255 B 48 = 10:18:00 53766 Moučková Andrea RBK 9257 B 53 = 10:23:00 ......................... VAK C 58 = 10:28:00

Kategorie D20A

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   270 m, 22 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 995839 Beranová Barbora TUR 9152 A 0 = 09:30:00 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 0 = 09:30:00 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 0 = 09:30:00 8494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 0 = 09:30:00 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 A 0 = 09:30:00 8479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 0 = 09:30:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 0 = 09:30:00 897391 Indráková Adélka UOL 9153 R 0 = 09:30:00 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 R 0 = 09:30:00 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 0 = 09:30:00 9332 Knapová Jana LPU 9053 R 0 = 09:30:00 995837 Kosová Denisa SRK 9151 E 0 = 09:30:00 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 R 0 = 09:30:00 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 0 = 09:30:00 897388 Mervartová Kristýna ZBM 9160 R 0 = 09:30:00 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 A 0 = 09:30:00 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A 0 = 09:30:00 515442 Müllerová Věra VAM 9051 R 0 = 09:30:00 301408 Procházková Monika BSO 9150 R 0 = 09:30:00 331162 Rusá Šárka KAM 9157 A 0 = 09:30:00 887944 Svobodná Madla DKP 9154 R 0 = 09:30:00 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 A 0 = 09:30:00 8190 Valešová Jana CHA 9152 R 0 = 09:30:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 A 0 = 09:30:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 0 = 09:30:00 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 0 = 09:30:00 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 0 = 09:30:00 9804 Říčařová Žaneta SRK 9152 A 0 = 09:30:00

Kategorie D20B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   225 m, 11 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53889 Kršáková Veronika VIC 9090 C 3 = 09:33:00 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 8 = 09:38:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 13 = 09:43:00 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 A 18 = 09:48:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 23 = 09:53:00 53334 Maliňáková Barbora VIC 9051 B 28 = 09:58:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 33 = 10:03:00 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 38 = 10:08:00 53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 43 = 10:13:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 48 = 10:18:00 53887 Kršáková Marie VIC 9191 B 53 = 10:23:00

Kategorie D21A

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení   305 m, 14 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995815 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 4 = 09:34:00 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 8 = 09:38:00 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 12 = 09:42:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 16 = 09:46:00 4664 Brozová Zuzana CHA 8950 C 20 = 09:50:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 24 = 09:54:00 ......................... VAK C 28 = 09:58:00 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 32 = 10:02:00 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 36 = 10:06:00 7785 Horáková Veronika TUR 8751 C 40 = 10:10:00 9415 Čepová Daniela PHK 8951 C 44 = 10:14:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 48 = 10:18:00 53556 Smolková Kateřina PGP 8852 C 52 = 10:22:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 56 = 10:26:00 51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 R 60 = 10:30:00 52328 Škodová Petra LPU 8359 R 64 = 10:34:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 68 = 10:38:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 72 = 10:42:00 232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 76 = 10:46:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 80 = 10:50:00 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 84 = 10:54:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 88 = 10:58:00 ......................... VAK C 92 = 11:02:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 96 = 11:06:00 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 100 = 11:10:00 9785 Janatová Lucie DKP 8154 C 104 = 11:14:00 7853 Bucká Martina ABR 8651 C 108 = 11:18:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 112 = 11:22:00 9088 Kynčlová Martina JIL 8651 C 116 = 11:26:00 9969 Procházková Zuzana SJC 8551 C 120 = 11:30:00 ......................... VAK C 124 = 11:34:00 8114 Neradová Alena LIT 8551 C 128 = 11:38:00 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 132 = 11:42:00 52675 Vlažná Lucie BOR 8753 C 136 = 11:46:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 140 = 11:50:00 8564 Přecechtělová Tereza KAM 8951 C 144 = 11:54:00 ......................... VAK C 148 = 11:58:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 152 = 12:02:00 9353 Azebová Nina PHK 8855 C 156 = 12:06:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 160 = 12:10:00 8537 Krafková Lucie TUR 8650 E 164 = 12:14:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 168 = 12:18:00 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 R 172 = 12:22:00 9142 Fejlková Martina SHK 8152 E 176 = 12:26:00 515485 Smičková Eva KON 8277 R 180 = 12:30:00 52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 184 = 12:34:00 4212 Kašková Barbora CHA 8050 C 188 = 12:38:00 ......................... VAK C 192 = 12:42:00 ......................... VAK C 196 = 12:46:00

Kategorie D21B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   220 m, 13 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 10:12:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C 47 = 10:17:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 52 = 10:22:00 ......................... VAK C 57 = 10:27:00 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 62 = 10:32:00 9161 Stulíková Barbora SHK 8552 C 67 = 10:37:00 ......................... VAK C 72 = 10:42:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 77 = 10:47:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 82 = 10:52:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 C 87 = 10:57:00 ......................... VAK C 92 = 11:02:00 51617 Chloupková Radka SLP 8451 C 97 = 11:07:00 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 102 = 11:12:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 107 = 11:17:00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 112 = 11:22:00 ......................... VAK C 117 = 11:27:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 122 = 11:32:00 53324 Polášková Tereza TZL 8851 C 127 = 11:37:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 132 = 11:42:00 ......................... VAK C 137 = 11:47:00

Kategorie D21C

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   225 m, 11 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 73 = 10:43:00 232615 Šeděnková Hana LCE 8053 C 78 = 10:48:00 51739 Boumová Irena VSP 7751 C 83 = 10:53:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 88 = 10:58:00 51504 Valentová Vendula LCE 8851 C 93 = 11:03:00 ......................... VAK C 98 = 11:08:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 103 = 11:13:00 ......................... VAK C 108 = 11:18:00 ......................... VAK C 113 = 11:23:00 51610 Seidlová Barbora EKP 7955 C 118 = 11:28:00

Kategorie D21E

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení   415 m, 25 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 0 = 09:30:00 232409 Doležalová Monika KAM 8851 E 0 = 09:30:00 9182 Doležalová Veronika SHK 8753 C 0 = 09:30:00 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 0 = 09:30:00 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 0 = 09:30:00 515488 Hlavová Jindra KON 8989 E 0 = 09:30:00 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 0 = 09:30:00 9475 Jirčáková Martina LCE 8951 C 0 = 09:30:00 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 0 = 09:30:00 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 0 = 09:30:00 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 0 = 09:30:00 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 R 0 = 09:30:00 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 0 = 09:30:00 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 E 0 = 09:30:00 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 E 0 = 09:30:00 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 0 = 09:30:00 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 0 = 09:30:00 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 0 = 09:30:00 51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 0 = 09:30:00 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 0 = 09:30:00 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 0 = 09:30:00 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 0 = 09:30:00

Kategorie D35B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   295 m, 15 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 09:37:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 12 = 09:42:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 17 = 09:47:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 22 = 09:52:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 27 = 09:57:00 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 32 = 10:02:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 37 = 10:07:00 51660 Ježková Regina MKP 6350 C 42 = 10:12:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 47 = 10:17:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 52 = 10:22:00

Kategorie D40B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   180 m, 14 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 3 = 09:33:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 8 = 09:38:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 13 = 09:43:00 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C 18 = 09:48:00 ......................... VAK C 23 = 09:53:00 ......................... VAK C 28 = 09:58:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 33 = 10:03:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 38 = 10:08:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 43 = 10:13:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 48 = 10:18:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 53 = 10:23:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 58 = 10:28:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 63 = 10:33:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 68 = 10:38:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 73 = 10:43:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 78 = 10:48:00 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 83 = 10:53:00 219278 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 88 = 10:58:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 93 = 11:03:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 98 = 11:08:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 103 = 11:13:00 ......................... VAK C 108 = 11:18:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 113 = 11:23:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 118 = 11:28:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 123 = 11:33:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 128 = 11:38:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 133 = 11:43:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 138 = 11:48:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 143 = 11:53:00

Kategorie D45B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   180 m, 11 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 6 = 09:36:00 52676 Stackeová Anna LCE 5551 C 11 = 09:41:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 16 = 09:46:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 21 = 09:51:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 26 = 09:56:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 31 = 10:01:00 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 36 = 10:06:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 41 = 10:11:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 46 = 10:16:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 51 = 10:21:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 56 = 10:26:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 61 = 10:31:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 66 = 10:36:00 ......................... VAK C 71 = 10:41:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 76 = 10:46:00 49888 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 81 = 10:51:00 neregistro 232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 86 = 10:56:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 91 = 11:01:00 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 96 = 11:06:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 101 = 11:11:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 106 = 11:16:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 111 = 11:21:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 116 = 11:26:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 121 = 11:31:00 ......................... VAK C 126 = 11:36:00

Kategorie D50B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   175 m,  9 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 57 = 10:27:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 62 = 10:32:00 420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C 67 = 10:37:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 72 = 10:42:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 77 = 10:47:00 433098 Felklová Jarmila XF1 60 C 82 = 10:52:00 neregistro 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 87 = 10:57:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 92 = 11:02:00 ......................... VAK C 97 = 11:07:00

Kategorie D55B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   175 m,  9 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 09:42:00 ......................... VAK C 17 = 09:47:00 ......................... VAK C 22 = 09:52:00 ......................... VAK C 27 = 09:57:00 ......................... VAK C 32 = 10:02:00 ......................... VAK C 37 = 10:07:00 ......................... VAK C 42 = 10:12:00 ......................... VAK C 47 = 10:17:00

Kategorie D60B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   150 m, 11 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 65 = 10:35:00 ......................... VAK C 70 = 10:40:00 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 75 = 10:45:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 80 = 10:50:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 85 = 10:55:00 ......................... VAK C 90 = 11:00:00 8882 Vlachová Renata VOV 4450 C 95 = 11:05:00 ......................... VAK C 100 = 11:10:00

Kategorie D65B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   150 m, 11 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 45 = 10:15:00 ......................... VAK C 50 = 10:20:00

Kategorie H12B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    90 m,  8 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 8581 Šiška Petr TZL 9801 B 6 = 09:36:00 51207 Melichar Vojta LLI 9802 C 11 = 09:41:00 ......................... VAK C 16 = 09:46:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 21 = 09:51:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 26 = 09:56:00 52588 Kašpar Petr SSU 9911 B 31 = 10:01:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 C 36 = 10:06:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 41 = 10:11:00 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B 46 = 10:16:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 51 = 10:21:00 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 B 56 = 10:26:00 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 61 = 10:31:00 52484 Němeček Kryštof PLU 9917 C 66 = 10:36:00 ......................... VAK C 71 = 10:41:00 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C 76 = 10:46:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 81 = 10:51:00 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 C 86 = 10:56:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 91 = 11:01:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 96 = 11:06:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 101 = 11:11:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 C 106 = 11:16:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 111 = 11:21:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 C 116 = 11:26:00 51203 Melichar Peťa LLI 0001 C 121 = 11:31:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 126 = 11:36:00 301138 Dvořák Ferdinand SSU 9802 B 131 = 11:41:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 136 = 11:46:00

Kategorie H14B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   170 m, 12 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 52 = 10:22:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 57 = 10:27:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 62 = 10:32:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 B 67 = 10:37:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 72 = 10:42:00 51405 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 77 = 10:47:00 53163 Mašata Matěj PHK 9601 B 82 = 10:52:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 B 87 = 10:57:00 425525 Zavřel Lukáš KRN 9701 B 92 = 11:02:00 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 97 = 11:07:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 B 102 = 11:12:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 C 107 = 11:17:00 416034 Kunz Jan BBM 9601 B 112 = 11:22:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 117 = 11:27:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 122 = 11:32:00 2011862 Palzer Vít OOP 9701 B 127 = 11:37:00 2020736 Dumbrovský Michal UOL 9601 C 132 = 11:42:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 B 137 = 11:47:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B 142 = 11:52:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 147 = 11:57:00 8582 Mikel David TZL 9703 B 152 = 12:02:00

Kategorie H16A

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  7.10 km, převýšení   335 m, 15 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 52523 Skoupý Jan STE 9411 B 58 = 10:28:00 402 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 63 = 10:33:00 403 51475 Šlajs Daniel KRL 9403 A 68 = 10:38:00 404 232245 Valášek Jan KAM 9400 A 73 = 10:43:00 405 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 78 = 10:48:00 406 232426 Čermák Matyáš KAM 9501 A 83 = 10:53:00 407 411609 Horák Patrik TUV 9501 A 88 = 10:58:00 408 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 93 = 11:03:00 409 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 A 98 = 11:08:00 410 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 103 = 11:13:00 411 897360 Kettner Vojtěch HCE 9600 A 108 = 11:18:00 412 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 113 = 11:23:00 413 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 118 = 11:28:00 414 920669 Korčák Jakub TZL 9403 A 123 = 11:33:00 415 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 128 = 11:38:00 416 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 133 = 11:43:00 417 515487 Grundmann Jan LTU 9401 A 138 = 11:48:00 418 330693 Málek Jan PZR 9505 A 143 = 11:53:00 419 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 148 = 11:58:00 420 232254 Hruška Jakub ZBM 9515 A 153 = 12:03:00 421 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 A 158 = 12:08:00 422 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 163 = 12:13:00 423 9570 Křivda Martin CHC 9501 A 168 = 12:18:00 424 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 173 = 12:23:00 425 920700 Minář Marek ASU 9444 A 178 = 12:28:00 426 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 183 = 12:33:00 427 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 188 = 12:38:00 428 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 193 = 12:43:00

Kategorie H16B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   260 m, 13 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 79 = 10:49:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 84 = 10:54:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 A 89 = 10:59:00 426400 Chovanec David TZL 9502 A 94 = 11:04:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 99 = 11:09:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 104 = 11:14:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 109 = 11:19:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 114 = 11:24:00 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B 119 = 11:29:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 124 = 11:34:00 ......................... VAK C 129 = 11:39:00

Kategorie H18A

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení   405 m, 17 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 ......................... VAK C 0 = 09:30:00 302 331418 Kudera Daniel SHK 9208 A 5 = 09:35:00 303 49603 Smitka Jan SHK 9204 B 10 = 09:40:00 304 9002 Kubát Lukáš VRL 9301 B 15 = 09:45:00 305 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 20 = 09:50:00 306 207825 Pova Ondřej KRL 9304 A 25 = 09:55:00 307 896968 Valenta Jiří LCE 9201 A 30 = 10:00:00 308 515402 Petržela Jan LTU 9201 A 35 = 10:05:00 309 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 40 = 10:10:00 310 8456 Lomič Šimon BOR 9303 A 45 = 10:15:00 311 995849 Chloupek Adam STH 9302 A 50 = 10:20:00 312 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 55 = 10:25:00 313 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 60 = 10:30:00 314 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 65 = 10:35:00 315 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 70 = 10:40:00 316 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 75 = 10:45:00 317 331549 Záveský Filip LPU 9306 A 80 = 10:50:00 318 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 85 = 10:55:00 319 51123 Doležel Ondřej STE 9202 A 90 = 11:00:00 320 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 95 = 11:05:00 321 887626 Kolovský František LPM 9202 A 100 = 11:10:00 322 8458 Šákr Vít BOR 9301 A 105 = 11:15:00 323 920652 Barcík Robert ASU 9201 A 110 = 11:20:00 324 232647 Maňák Matěj PHK 9302 A 115 = 11:25:00 325 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 120 = 11:30:00 326 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 125 = 11:35:00 327 434590 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 130 = 11:40:00 328 9486 Handl Jindřich SRK 9201 A 135 = 11:45:00 329 253130 Navrátil Boris AOP 9202 A 140 = 11:50:00 330 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 145 = 11:55:00 331 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 150 = 12:00:00 332 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 155 = 12:05:00 333 8454 Krejčí Jaroslav BOR 9300 A 160 = 12:10:00 334 303912 Klusáček Jan TTR 9301 A 165 = 12:15:00 335 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A 170 = 12:20:00 336 1007551 Német Kryštof STE 9308 A 175 = 12:25:00 337 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 A 180 = 12:30:00 338 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 185 = 12:35:00 339 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 190 = 12:40:00 340 553457 Vavrys Johan LCE 9302 A 195 = 12:45:00

Kategorie H18B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 4 = 09:34:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 9 = 09:39:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 14 = 09:44:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 19 = 09:49:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 24 = 09:54:00 2017668 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B 29 = 09:59:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 34 = 10:04:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 B 39 = 10:09:00 420402 Hálek Matěj UOL 9311 B 44 = 10:14:00 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 49 = 10:19:00 ......................... VAK C 54 = 10:24:00

Kategorie H20A

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati 10.80 km, převýšení   460 m, 26 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 9352 Azeb Karim PHK 9110 A 0 = 09:30:00 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 0 = 09:30:00 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 0 = 09:30:00 501906 Cruse Franz GE1 91 C 0 = 09:30:00 neregistro 9866 Hovorka Lukáš LPU 9001 R 0 = 09:30:00 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 R 0 = 09:30:00 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 0 = 09:30:00 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 0 = 09:30:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 0 = 09:30:00 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 A 0 = 09:30:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 0 = 09:30:00 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 0 = 09:30:00 9049 Klouček Tomáš STH 9002 A 0 = 09:30:00 53836 Kolárik Jan PGP 9003 R 0 = 09:30:00 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 0 = 09:30:00 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 0 = 09:30:00 515081 Landovský Tomáš PGP 9103 A 0 = 09:30:00 515479 Lazák Tomáš LTU 9102 B 0 = 09:30:00 920663 Melecký Martin AOP 9001 R 0 = 09:30:00 887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 0 = 09:30:00 53660 Nešpor Václav KAM 9103 R 0 = 09:30:00 515166 Nožka Radek LPU 9005 R 0 = 09:30:00 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 0 = 09:30:00 553459 Peřinka Jan AOP 9101 A 0 = 09:30:00 416840 Picek Jan TJN 9101 A 0 = 09:30:00 515162 Procházka David LPU 9113 R 0 = 09:30:00 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 A 0 = 09:30:00 9491 Ptáček Jiří SRK 9002 R 0 = 09:30:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 A 0 = 09:30:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 0 = 09:30:00 515499 Wolf Daniel TUR 9100 R 0 = 09:30:00 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 0 = 09:30:00 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 R 0 = 09:30:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 0 = 09:30:00 995802 Švirák Ondřej TUR 9102 R 0 = 09:30:00

Kategorie H20B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení   320 m, 14 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 121 = 11:31:00 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 B 126 = 11:36:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 B 131 = 11:41:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 136 = 11:46:00 neregistro ......................... VAK C 141 = 11:51:00

Kategorie H21A

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati 12.20 km, převýšení   525 m, 24 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
888643 Seidl Miroslav EKP 7402 C 1 = 09:31:00 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 3 = 09:33:00 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 5 = 09:35:00 995831 Jirásek Michal SHK 8901 R 7 = 09:37:00 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 9 = 09:39:00 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 11 = 09:41:00 9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 13 = 09:43:00 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 15 = 09:45:00 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 17 = 09:47:00 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C 19 = 09:49:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 21 = 09:51:00 54206 Vlach Jaromír PHK 8108 C 23 = 09:53:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 25 = 09:55:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 27 = 09:57:00 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 29 = 09:59:00 253358 Lenner Miroslav LPU 8605 C 31 = 10:01:00 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 33 = 10:03:00 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 35 = 10:05:00 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 C 37 = 10:07:00 8100 Jelínek Petr ZBM 7801 C 39 = 10:09:00 9693 Novák Jiří NPA 7502 C 41 = 10:11:00 553448 Kubát Jan PHK 8902 R 43 = 10:13:00 515111 Halama Jakub KSU 7940 C 45 = 10:15:00 9510 Klícha Martin SRK 8801 C 47 = 10:17:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 49 = 10:19:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 51 = 10:21:00 4352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 53 = 10:23:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 55 = 10:25:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 57 = 10:27:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 59 = 10:29:00 301412 Kamaryt Tomáš VPM 8807 C 61 = 10:31:00 553440 Müller Martin PHK 8903 R 63 = 10:33:00 8871 Kabáth David ZBM 8433 C 65 = 10:35:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 67 = 10:37:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 69 = 10:39:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 71 = 10:41:00 995848 Suchý Petr LPM 7820 C 73 = 10:43:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 75 = 10:45:00 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 77 = 10:47:00 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 79 = 10:49:00 9360 Černý Michal PHK 8005 C 81 = 10:51:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 83 = 10:53:00 7767 Novák Daniel BOR 8702 C 85 = 10:55:00 52463 Štrajt Michal TBM 8903 R 87 = 10:57:00 7878 Kunc Petr MLA 8801 C 89 = 10:59:00 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 91 = 11:01:00 515132 Henych Petr VLI 6001 R 93 = 11:03:00 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 95 = 11:05:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 97 = 11:07:00 9153 Stulík Jakub SHK 8212 C 99 = 11:09:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 101 = 11:11:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 103 = 11:13:00 515015 Janeček Oldřich MFP 8200 C 105 = 11:15:00 7245 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 107 = 11:17:00 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 109 = 11:19:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 111 = 11:21:00 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 113 = 11:23:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 115 = 11:25:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 117 = 11:27:00 9359 Tihon Michal PHK 7905 C 119 = 11:29:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 121 = 11:31:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 123 = 11:33:00 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 125 = 11:35:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 127 = 11:37:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 129 = 11:39:00 52576 Strachota Petr TJN 8700 C 131 = 11:41:00 9698 Antoš Filip NPA 8001 C 133 = 11:43:00 53376 Horyna Roman VIC 7602 C 135 = 11:45:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 137 = 11:47:00 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 139 = 11:49:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 141 = 11:51:00 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 143 = 11:53:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 145 = 11:55:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 147 = 11:57:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 149 = 11:59:00 53367 Šidla Jan TZL 6808 R 151 = 12:01:00 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 153 = 12:03:00 995884 Justa Pavel PHK 8701 C 155 = 12:05:00

Kategorie H21B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati 10.50 km, převýšení   375 m, 19 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4351 Svoboda Petr SHK 8508 C 4 = 09:34:00 53888 Vlach Oldřich VOV 7730 C 9 = 09:39:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 14 = 09:44:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 19 = 09:49:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 24 = 09:54:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 29 = 09:59:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 34 = 10:04:00 52511 Jašek Petr STE 7601 C 39 = 10:09:00 52592 Skřivánek Marcel JPV 7713 C 44 = 10:14:00 887637 Černý Martin TAP 8902 C 49 = 10:19:00 881004 Sochor Jan HAV 8801 C 54 = 10:24:00 416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 59 = 10:29:00 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 64 = 10:34:00 9623 Nývlt Petr SNA 8004 C 69 = 10:39:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 74 = 10:44:00 247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 79 = 10:49:00 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 84 = 10:54:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 89 = 10:59:00 766112 Červák Jan LCE 8001 C 94 = 11:04:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 99 = 11:09:00 9694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 104 = 11:14:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 109 = 11:19:00 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 C 114 = 11:24:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 119 = 11:29:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 124 = 11:34:00 51807 Vlach Martin DKP 8605 C 129 = 11:39:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 134 = 11:44:00 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 139 = 11:49:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 144 = 11:54:00 515037 Starosta Pavel VIC 7938 C 149 = 11:59:00 929929 Kočí Martin VBM 8702 C 154 = 12:04:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 159 = 12:09:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 164 = 12:14:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 169 = 12:19:00 52858 Kokojan David JPV 8535 C 174 = 12:24:00 515433 Hodek Michal TAP 8808 C 179 = 12:29:00 352331 Gulas Jan VOV 8008 C 184 = 12:34:00 336795 Kalous Antonín KON 7708 C 189 = 12:39:00 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 194 = 12:44:00

Kategorie H21C

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  8.30 km, převýšení   275 m, 14 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 109 = 11:19:00 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 114 = 11:24:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 119 = 11:29:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 124 = 11:34:00 9492 Macháň Václav SRK 9001 C 129 = 11:39:00 348120 Chvátal Lukáš ZBM 8309 C 134 = 11:44:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 139 = 11:49:00 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 R 144 = 11:54:00 53555 Blaták Jakub SLP 8301 C 149 = 11:59:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 154 = 12:04:00 neregistro 53318 Nečas Tomáš TZL 8801 C 159 = 12:09:00 ......................... VAK C 164 = 12:14:00

Kategorie H21E

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati 14.20 km, převýšení   615 m, 31 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 0 = 09:30:00 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 0 = 09:30:00 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 0 = 09:30:00 500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 0 = 09:30:00 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 0 = 09:30:00 9504 Dusílek Adam SRK 8902 R 0 = 09:30:00 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 0 = 09:30:00 53769 Fodor Petr TUR 8103 E 0 = 09:30:00 995852 Hanslian David LCE 7835 R 0 = 09:30:00 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 0 = 09:30:00 1008172 Hepner David SHK 7601 E 0 = 09:30:00 9337 Hovorka Jan LPU 7907 R 0 = 09:30:00 995821 Hradec Pavel CHA 8801 E 0 = 09:30:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 0 = 09:30:00 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 0 = 09:30:00 888608 Janata Martin DKP 8306 E 0 = 09:30:00 500878 Jedlička Michal SHK 7309 E 0 = 09:30:00 303927 Klusáček Matěj ZBM 8923 E 0 = 09:30:00 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 0 = 09:30:00 888645 Kovář Miroslav SCP 8103 R 0 = 09:30:00 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 0 = 09:30:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 0 = 09:30:00 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 0 = 09:30:00 515475 Makovský Jakub TAP 8511 C 0 = 09:30:00 51513 Malý Ondřej TBM 8911 R 0 = 09:30:00 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 0 = 09:30:00 9137 Paclík Roman SHK 7801 R 0 = 09:30:00 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 0 = 09:30:00 1007536 Poklop Martin SSU 8802 R 0 = 09:30:00 995798 Pospíšil Vítek SCP 6800 E 0 = 09:30:00 886265 Procházka Jan DKP 8201 C 0 = 09:30:00 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 0 = 09:30:00 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 0 = 09:30:00 515174 Smola Michal TZL 8131 E 0 = 09:30:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 R 0 = 09:30:00 9394 Váňa Martin TUR 8401 R 0 = 09:30:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 0 = 09:30:00 887920 Zvěřina Petr PHK 8204 E 0 = 09:30:00 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 0 = 09:30:00 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 C 0 = 09:30:00 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 0 = 09:30:00

Kategorie H35B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  9.50 km, převýšení   290 m, 14 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 4 = 09:34:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 9 = 09:39:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 14 = 09:44:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 19 = 09:49:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 24 = 09:54:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 29 = 09:59:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 34 = 10:04:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 39 = 10:09:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 44 = 10:14:00 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 49 = 10:19:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 54 = 10:24:00 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 59 = 10:29:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 64 = 10:34:00 52569 Dvořák Radomír SSU 6342 C 69 = 10:39:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 74 = 10:44:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 79 = 10:49:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 84 = 10:54:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 89 = 10:59:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 94 = 11:04:00 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 99 = 11:09:00 ......................... VAK C 104 = 11:14:00 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 109 = 11:19:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 114 = 11:24:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 119 = 11:29:00 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 124 = 11:34:00 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 129 = 11:39:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 134 = 11:44:00

Kategorie H40B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  8.40 km, převýšení   295 m, 16 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
5113 Roehl Stefan GE2 68 C 0 = 09:30:00 neregistro 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 5 = 09:35:00 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 10 = 09:40:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 15 = 09:45:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 20 = 09:50:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 25 = 09:55:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 30 = 10:00:00 9376 Kamenický Jan PHK 6601 C 35 = 10:05:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 40 = 10:10:00 301252 Polák Petr SOP 7004 C 45 = 10:15:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 50 = 10:20:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 55 = 10:25:00 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C 60 = 10:30:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 65 = 10:35:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 70 = 10:40:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 75 = 10:45:00 53648 Vozda Jiří KSU 6149 C 80 = 10:50:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 85 = 10:55:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 90 = 11:00:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 95 = 11:05:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 100 = 11:10:00 52693 Vavrys Petr LCE 6413 C 105 = 11:15:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 110 = 11:20:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 115 = 11:25:00 52407 Janeček Jiří CEL 6827 C 120 = 11:30:00 8814 Říman Petr HAV 6709 C 125 = 11:35:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 130 = 11:40:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 135 = 11:45:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 140 = 11:50:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 145 = 11:55:00 ......................... VAK C 150 = 12:00:00

Kategorie H45B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení   320 m, 14 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 09:31:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 6 = 09:36:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 11 = 09:41:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 16 = 09:46:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 21 = 09:51:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 26 = 09:56:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 31 = 10:01:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 36 = 10:06:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 41 = 10:11:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 46 = 10:16:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 51 = 10:21:00 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 56 = 10:26:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 61 = 10:31:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 66 = 10:36:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 71 = 10:41:00 8657 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 76 = 10:46:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 81 = 10:51:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 86 = 10:56:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 91 = 11:01:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 96 = 11:06:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 101 = 11:11:00 ......................... VAK C 106 = 11:16:00

Kategorie H50B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   235 m, 14 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 09:43:00 52984 Mikolajek Stanislav MOV 5501 C 18 = 09:48:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 23 = 09:53:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 28 = 09:58:00 52531 Albert František STE 5804 C 33 = 10:03:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 38 = 10:08:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 43 = 10:13:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 48 = 10:18:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 53 = 10:23:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 58 = 10:28:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 63 = 10:33:00 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 68 = 10:38:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 73 = 10:43:00 218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 78 = 10:48:00 52589 Felkl Luděk XF1 60 C 83 = 10:53:00 neregistro 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 88 = 10:58:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 93 = 11:03:00 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 98 = 11:08:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 103 = 11:13:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 108 = 11:18:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 113 = 11:23:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 118 = 11:28:00 307337 Višňa Milan STE 5904 C 123 = 11:33:00 ......................... VAK C 128 = 11:38:00

Kategorie H55B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   185 m, 13 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 0 = 09:30:00 ......................... VAK C 5 = 09:35:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 10 = 09:40:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 15 = 09:45:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 20 = 09:50:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 25 = 09:55:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 30 = 10:00:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 35 = 10:05:00 8863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 40 = 10:10:00 ......................... VAK C 45 = 10:15:00

Kategorie H60B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   205 m, 12 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 33 = 10:03:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 38 = 10:08:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 43 = 10:13:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 48 = 10:18:00 51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 53 = 10:23:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 58 = 10:28:00 ......................... VAK C 63 = 10:33:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 68 = 10:38:00 ......................... VAK C 73 = 10:43:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 78 = 10:48:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 83 = 10:53:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 88 = 10:58:00 ......................... VAK C 93 = 11:03:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 98 = 11:08:00 52517 Sklenář Antonín STE 5301 C 103 = 11:13:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 108 = 11:18:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 113 = 11:23:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 118 = 11:28:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 123 = 11:33:00

Kategorie H65B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   165 m, 12 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 110 = 11:20:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 115 = 11:25:00 8324 Zakouřil Václav TUV 4301 C 120 = 11:30:00 ......................... VAK C 125 = 11:35:00 308903 Damborg Leif ASU C 130 = 11:40:00 neregistro 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 135 = 11:45:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 140 = 11:50:00 53860 Žemlík Jan TZL 4325 C 145 = 11:55:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 150 = 12:00:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 155 = 12:05:00

Kategorie H70B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   130 m,  9 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 44 = 10:14:00 52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 49 = 10:19:00 ......................... VAK C 54 = 10:24:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 59 = 10:29:00 ......................... VAK C 64 = 10:34:00

Kategorie H75B

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   110 m, 10 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 84 = 10:54:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 89 = 10:59:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 94 = 11:04:00 ......................... VAK C 99 = 11:09:00

Kategorie P3

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    85 m,  9 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 09:30:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 3 = 09:33:00 428290 Juřeníková Hana MOV 8052 C 6 = 09:36:00 neregistro 51197 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 9 = 09:39:00 ......................... VAK C 12 = 09:42:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 15 = 09:45:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 18 = 09:48:00 416168 Valík Adam AOP 0301 C 21 = 09:51:00 2017677 Pěčková Monika SKM C 24 = 09:54:00 neregistro ......................... VAK C 27 = 09:57:00 49475 Leciánová Veronika OOP 0050 C 30 = 10:00:00 ......................... VAK C 33 = 10:03:00 ? Bednařík Radim MOV C 36 = 10:06:00 neregistro ......................... VAK C 39 = 10:09:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 42 = 10:12:00 361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C 45 = 10:15:00 ? Čížová Iveta AOP 9651 C 48 = 10:18:00 ......................... VAK C 51 = 10:21:00 436921 Svačinková Jitka VRB C 54 = 10:24:00 neregistro 224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 57 = 10:27:00 246840 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 60 = 10:30:00 420413 Juřeník Jiří MOV 7902 C 63 = 10:33:00 neregistro ......................... VAK C 66 = 10:36:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 69 = 10:39:00 ......................... VAK C 72 = 10:42:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 75 = 10:45:00 ......................... VAK C 78 = 10:48:00 ......................... VAK C 81 = 10:51:00 51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 84 = 10:54:00 ......................... VAK C 87 = 10:57:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 90 = 11:00:00 436926 Svačinková Katka VRB C 93 = 11:03:00 neregistro ......................... VAK C 96 = 11:06:00 ? Bednaříková Adriana MOV C 99 = 11:09:00 neregistro 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 102 = 11:12:00 ......................... VAK C 105 = 11:15:00 301593 Ulahelová Jarmila KRN 6052 C 108 = 11:18:00 neregistro ......................... VAK C 111 = 11:21:00 ......................... VAK C 114 = 11:24:00 52502 Janků Martin STE 0404 C 117 = 11:27:00 ......................... VAK C 120 = 11:30:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 123 = 11:33:00 ......................... VAK C 126 = 11:36:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 129 = 11:39:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 132 = 11:42:00 ......................... VAK C 135 = 11:45:00 ......................... VAK C 138 = 11:48:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 141 = 11:51:00 361946 Jeřábek Petr OOL 6702 C 144 = 11:54:00 ......................... VAK C 147 = 11:57:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 150 = 12:00:00 51954 Slavík Martin VRB 9505 C 153 = 12:03:00 ......................... VAK C 156 = 12:06:00 ? Bednařík David MOV C 159 = 12:09:00 neregistro 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 162 = 12:12:00 ......................... VAK C 165 = 12:15:00

Kategorie T5

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení   175 m, 14 kontrol   

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 09:32:00 ? Čížová Kateřina AOP 9454 C 7 = 09:37:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 12 = 09:42:00 425524 Šiška Oto XS1 C 17 = 09:47:00 neregistro ......................... VAK C 22 = 09:52:00 301253 Fukalová Martina AOV 9550 C 27 = 09:57:00 neregistro ......................... VAK C 32 = 10:02:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 37 = 10:07:00 ......................... VAK C 42 = 10:12:00 52684 Malkrabová Jana LCE 8052 C 47 = 10:17:00 1304089 Fortunato Jorge PO1 89 C 52 = 10:22:00 neregistro 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 57 = 10:27:00 ......................... VAK C 62 = 10:32:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 67 = 10:37:00 ......................... VAK C 72 = 10:42:00 51912 Vodička Luděk SBR 7705 C 77 = 10:47:00 ? Walder Jiří XW1 C 82 = 10:52:00 neregistro 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 87 = 10:57:00 ......................... VAK C 92 = 11:02:00 ? Andrla Lubomír AOP C 97 = 11:07:00 neregistro ......................... VAK C 102 = 11:12:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 107 = 11:17:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 112 = 11:22:00 ......................... VAK C 117 = 11:27:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 122 = 11:32:00 ......................... VAK C 127 = 11:37:00 ? Kliková Barbora LCE 8252 C 132 = 11:42:00 ......................... VAK C 137 = 11:47:00