ABM KOB Moira Brno

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 8) 995859 H20A ABM9106 Hrobař Štěpán 0.00 170.00 Kč ( 9) 49695 D20A ABM9151 Muselíková Vladislava 0.00 170.00 Kč ( 2) 219257 D40B ABM6654 Obrátilová Naďa 13.00 150.00 Kč ( 13) 416012 D18B ABM9357 Škrabalová Adéla 13.00 150.00 Kč ( 11) 232705 H18B ABM9211 Novotný Ondřej 14.00 150.00 Kč ( 1) 232736 H40B ABM6611 Mokrý Jan 15.00 150.00 Kč ( 7) 416011 D20B ABM9059 Fasurová Tereza 18.00 150.00 Kč ( 10)309 53172 H18A ABM9202 Mokrý Stanislav 40.00 170.00 Kč ( 12) 332966 D18B ABM9255 Handlová Andrea 48.00 150.00 Kč ( 3) 52008 H21A ABM6708 Přikryl Petr 75.00 170.00 Kč ( 18) 337646 D14B ABM9757 Odehnalová Tereza 76.00 70.00 Kč ( 6) 332950 D40B ABM7052 Odehnalová Kamila 78.00 150.00 Kč ( 14) 219256 H16B ABM9409 Obrátil Štěpán 89.00 150.00 Kč ( 17) 361957 H14B ABM9708 Kelbl Vladimír 97.00 70.00 Kč ( 19) 332961 D12B ABM9956 Odehnalová Klára 108.00 70.00 Kč ( 15)413 416014 H16A ABM9410 Mokrý Ondřej 118.00 170.00 Kč ( 16) 52013 D16B ABM9560 Otrusinová Jana 132.00 150.00 Kč ( 4) 232740 D40B ABM6854 Mokrá Regina 143.00 150.00 Kč ( 5) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 145.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2710.00 Kč

ABR A-team Bruntál

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) 51893 D20B ABR9055 Zítková Lenka 23.00 150.00 Kč ( 23) 51873 H40B ABR6302 Řeháček Petr 30.00 150.00 Kč ( 22) 51907 H45B ABR6201 Zítka Jiří 31.00 150.00 Kč ( 20) 51910 H60B ABR4801 Toman Stanislav 53.00 70.00 Kč ( 21) 7854 H50B ABR6001 Bucký Josef 68.00 150.00 Kč ( 26) 51892 H16B ABR9501 Vičan Dominik 99.00 150.00 Kč ( 24) 7853 D21A ABR8651 Bucká Martina 108.00 170.00 Kč ( 27) 51884 D16B ABR9553 Bucká Karolína 147.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 30) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 0.00 150.00 Kč (ASU) ( 29) 52711 H55B ADA5505 Věžník Antonín 15.00 150.00 Kč ( 28) 224870 P3 ADA5111 Truhlář Karel 57.00 70.00 Kč ( 32) 49862 D14B ADA9652 Čížková Markéta 66.00 70.00 Kč ( 31) 336714 H35B ADA7101 Čížek Petr 84.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 58) 920663 H20A AOP9001 Melecký Martin 0.00 170.00 Kč ( 59) 553459 H20A AOP9101 Peřinka Jan 0.00 170.00 Kč ( 36) 8799 P3 AOP0201 Kostka Jiří 3.00 70.00 Kč ( 67) ? T5 AOP9454 Čížová Kateřina 7.00 70.00 Kč ( 39) 51197 P3 AOP0551 Kovalčíková Anna 9.00 70.00 Kč ( 53) 52453 D35B AOP7151 Kostková Jana 12.00 150.00 Kč ( 52) 52296 H21A AOP7102 Košárek Pavel 15.00 170.00 Kč ( 46) 8715 H35B AOP6401 Jelínek Jan 19.00 150.00 Kč ( 37) 416168 P3 AOP0301 Valík Adam 21.00 70.00 Kč ( 65) 352326 D18B AOP9351 Sklenářová Dorothea 28.00 150.00 Kč ( 42) 8863 H55B AOP5401 Sýkora Jiří 40.00 150.00 Kč ( 51) 52664 D35B AOP7052 Sedlářová Pavla 47.00 150.00 Kč ( 68) ? P3 AOP9651 Čížová Iveta 48.00 70.00 Kč ( 45) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 51.00 150.00 Kč ( 64)312 995871 H18A AOP9303 Schuster Marek 55.00 170.00 Kč ( 43) 52666 H50B AOP5701 Kostka Evžen 58.00 150.00 Kč ( 49) 995843 H21A AOP6502 Schuster Martin 59.00 170.00 Kč ( 62)314 887157 H18A AOP9301 Hadač Filip 65.00 170.00 Kč ( 40) 51195 P3 AOP0651 Holasová Barbora 75.00 70.00 Kč ( 50) 8810 D40B AOP6751 Hadačová Gabriela 83.00 150.00 Kč ( 47) 232169 D45B AOP6451 Sýkorová Ivana 86.00 150.00 Kč ( 33) ? T5 AOP Andrla Lubomír 97.00 70.00 Kč neregistro ( 35) 49494 P3 AOP0101 Jelínek Jan 102.00 70.00 Kč ( 48) 887166 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 103.00 170.00 Kč ( 34) 410105 H12B AOP0001 Valík Tomáš 111.00 70.00 Kč ( 44) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 114.00 150.00 Kč ( 54) 52295 D21B AOP7251 Kašparová Šárka 122.00 170.00 Kč ( 55) 8796 H21B AOP7301 Kovalčík Tomáš 124.00 170.00 Kč ( 63)326 410366 H18A AOP9302 Rossmanith Vojta 125.00 170.00 Kč ( 66) 49462 D16B AOP9452 Svobodová Radka 127.00 150.00 Kč ( 61)329 253130 H18A AOP9202 Navrátil Boris 140.00 170.00 Kč ( 57) 232139 H21A AOP7802 Holas Tomáš 145.00 170.00 Kč ( 60)331 995870 H18A AOP9201 Sýkora Jan 150.00 170.00 Kč ( 41) 52665 H65B AOP4201 Sedlář Vladimír 155.00 70.00 Kč ( 56) 428264 H21B AOP7402 Borunský Tomáš 159.00 170.00 Kč ( 38) 436929 P3 AOP0452 Klechová Karolína 162.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 4800.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 72) 336722 D18B AOV9251 Nováková Anežka 8.00 150.00 Kč ( 75) 301253 T5 AOV9550 Fukalová Martina 27.00 100.00 Kč neregistro ( 71) 253128 H18B AOV9204 Šidík Petr 34.00 220.00 Kč ( 69) 515430 H35B AOV6901 Mielec Jaromír 39.00 150.00 Kč ( 73) 253117 D18B AOV9350 Krejčí Kateřina 43.00 150.00 Kč ( 76) 428234 H14B AOV9602 Glonek Jakub 52.00 100.00 Kč ( 77) 515123 H14B AOV9701 Mielec Jaromír 102.00 70.00 Kč ( 79) 361939 D12B AOV9850 Fukalová Hana 103.00 100.00 Kč ( 74) 515447 H16B AOV9502 Miksa Vojtěch 119.00 150.00 Kč ( 70) 232136 T5 AOV7051 Fukalová Radmila 122.00 100.00 Kč ( 78) 336733 H14B AOV9801 Novák Pavel 147.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1360.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 30) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 0.00 150.00 Kč (ASU) ( 81) 920685 D21E ASU8598 Vávrová Veronika 0.00 170.00 Kč ( 85)408 886264 H16A ASU9447 Horvát Petr 93.00 170.00 Kč ( 80) 229388 H35B ASU6849 Pavlík Radek 99.00 150.00 Kč ( 86) 224902 D14B ASU9797 Horvátová Hana 101.00 70.00 Kč ( 82)323 920652 H18A ASU9201 Barcík Robert 110.00 170.00 Kč ( 937) 308903 H65B ASU Damborg Leif 130.00 70.00 Kč neregistro ( 83)384 995795 D18A ASU9351 Kolářová Renáta 166.00 170.00 Kč ( 84)425 920700 H16A ASU9444 Minář Marek 178.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 87) 53271 H35B BBM6508 Ptáček Pavel 14.00 150.00 Kč ( 93) 331466 H12B BBM9800 Ptáček Patrik 26.00 70.00 Kč ( 94) 416035 H12B BBM9801 Kunz Jiří 61.00 70.00 Kč ( 88) 553435 H35B BBM7101 Kunz Martin 64.00 150.00 Kč ( 89) 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 67.00 170.00 Kč ( 91) 301292 H14B BBM9600 Ptáček Pavel 72.00 70.00 Kč ( 92) 416034 H14B BBM9601 Kunz Jan 112.00 70.00 Kč ( 90)424 331262 H16A BBM9500 Záděra Pavel 173.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 920.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) 49455 H55B BFM5301 Zeman Ludvík 35.00 150.00 Kč ( 96) 49467 H40B BFM6701 Svoboda Martin 55.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 100) 52902 H20A BOR9006 Karvánek Matouš 0.00 170.00 Kč ( 101) 7761 H20A BOR9007 Kořínek Tomáš 0.00 170.00 Kč ( 102) 8479 D20A BOR9051 Folbrechtová Šárka 0.00 170.00 Kč ( 103) 8494 D20A BOR9150 Doškářová Tereza 0.00 170.00 Kč ( 106)310 8456 H18A BOR9303 Lomič Šimon 45.00 170.00 Kč ( 98) 51473 D21A BOR8752 Sedláčková Oldřiška 60.00 170.00 Kč ( 97) 7767 H21A BOR8702 Novák Daniel 85.00 170.00 Kč ( 105)322 8458 H18A BOR9301 Šákr Vít 105.00 170.00 Kč ( 99) 52675 D21A BOR8753 Vlažná Lucie 136.00 170.00 Kč ( 104)333 8454 H18A BOR9300 Krejčí Jaroslav 160.00 170.00 Kč ( 107)422 887936 H16A BOR9503 Pavlovec Jan 163.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1870.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 108) 51370 H60B BOV4901 Dvořák Vlastimil 43.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 109) 301408 D20A BSO9150 Procházková Monika 0.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) 301561 D20B CEL9161 Janečková Adriana 38.00 150.00 Kč ( 110) 52407 H40B CEL6827 Janeček Jiří 120.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

CHA OK Chrastava

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 164) 995821 H21E CHA8801 Hradec Pavel 0.00 170.00 Kč ( 166) 8190 D20A CHA9152 Valešová Jana 0.00 170.00 Kč ( 165) 4664 D21A CHA8950 Brozová Zuzana 20.00 170.00 Kč ( 162) 887906 D21A CHA7850 Kašková Kateřina 100.00 170.00 Kč ( 163) 4212 D21A CHA8050 Kašková Barbora 188.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 850.00 Kč

CHC KOB Choceň

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 167)423 9570 H16A CHC9501 Křivda Martin 168.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 112) 887165 D21E CTB8151 Gregorová Kamila 0.00 170.00 Kč ( 113)457 4536 D16A CTB9451 Voborníková Alena 97.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 115) 51965 H45B DCE5500 Procházka Antonín 36.00 150.00 Kč ( 114) 51966 D45B DCE5450 Procházková Miluše 56.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 118) 886265 H21E DKP8201 Procházka Jan 0.00 170.00 Kč ( 119) 9054 D21E DKP8254 Jiřištová Zuzana 0.00 170.00 Kč ( 120) 888608 H21E DKP8306 Janata Martin 0.00 170.00 Kč ( 121) 51755 D21E DKP8450 Kovářová Kristýna 0.00 170.00 Kč ( 124) 49815 D21E DKP8756 Dlouhá Marie 0.00 170.00 Kč ( 125) 51787 D21E DKP8853 Karochová Simona 0.00 170.00 Kč ( 126) 887944 D20A DKP9154 Svobodná Madla 0.00 170.00 Kč ( 117) 515114 H21A DKP8200 Procházka Tomáš 11.00 170.00 Kč ( 116) 9785 D21A DKP8154 Janatová Lucie 104.00 170.00 Kč ( 123) 336746 H21A DKP8717 Pospíšil Ondřej 109.00 170.00 Kč ( 122) 51807 H21B DKP8605 Vlach Martin 129.00 170.00 Kč ( 129)419 886607 H16A DKP9500 Šňupárek Václav 148.00 170.00 Kč ( 127)382 53699 D18A DKP9350 Svobodná Tereza 156.00 170.00 Kč ( 128)470 8645 D16A DKP9450 Dlouhá Hana 162.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2380.00 Kč

DOB KOB Dobruška

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 135) 301627 H21A DOB8737 Hošek Radim 3.00 170.00 Kč ( 134) 7210 H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 33.00 170.00 Kč ( 130) 887908 H21A DOB7501 Kolek Petr 69.00 170.00 Kč ( 132) 7226 D21A DOB7956 Štěpánová Dita 80.00 170.00 Kč ( 131) 7245 H21A DOB7801 Leštínský Tomáš 107.00 170.00 Kč ( 133) 920696 H21A DOB8002 Janda Martin 149.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 136) 888643 H21A EKP7402 Seidl Miroslav 1.00 170.00 Kč ( 137) 51610 D21C EKP7955 Seidlová Barbora 118.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

GE1

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 138) 501906 H20A GE191 Cruse Franz 0.00 170.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

GE2

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 865) 5113 H40B GE268 Roehl Stefan 0.00 300.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 147) 49428 D40B HAV7051 Kaděrová Barbora 3.00 150.00 Kč ( 148) 416157 D35B HAV7250 Proboszová Zuzana 17.00 150.00 Kč ( 143) 52943 D45B HAV6250 Sochorová Hana 26.00 150.00 Kč ( 151) 232145 D14B HAV9650 Kaděrová Vendula 31.00 70.00 Kč ( 144) 515436 H40B HAV6301 Sochor Tomáš 50.00 150.00 Kč ( 149) 881004 H21B HAV8801 Sochor Jan 54.00 170.00 Kč ( 141) 52944 D40B HAV6151 Klečková Zina 68.00 150.00 Kč ( 150) 52934 D21B HAV8852 Klečková Lucie 87.00 170.00 Kč ( 140) 336721 H40B HAV5701 Jakobi Zdeněk 100.00 150.00 Kč ( 145) 8814 H40B HAV6709 Říman Petr 125.00 150.00 Kč ( 146) 8815 D40B HAV6751 Vričanová Sylva 128.00 150.00 Kč ( 142) 253121 H40B HAV6200 Opletal Jaroslav 135.00 150.00 Kč ( 139) 49305 H65B HAV4201 Beneš Karel 140.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1830.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 152)411 897360 H16A HCE9600 Kettner Vojtěch 108.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

HLV OOB TJ Sokol Holešov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 155) 53827 H40B HLV6404 Sedláček Jaroslav 5.00 150.00 Kč ( 154) 53856 H45B HLV6321 Končák Jaroslav 71.00 150.00 Kč ( 153) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 113.00 70.00 Kč ( 158) 53833 H14B HLV9732 Sedláček Ondřej 117.00 70.00 Kč ( 156) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 133.00 150.00 Kč ( 157) 416087 D16B HLV9555 Končáková Klára 142.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 160) 4684 P3 HOB5551 Ledabylová Alena 15.00 70.00 Kč ( 159) 51939 H60B HOB4701 Klech Josef 118.00 70.00 Kč ( 161) 301308 P3 HOB5655 Krumpholcová Jarmila 129.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

JIL OK Jilemnice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 168) 51590 H21A JIL7701 Kolín Jan 113.00 170.00 Kč ( 169) 9088 D21A JIL8651 Kynčlová Martina 116.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

JPV SK Prostějov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 171) 1007543 H45B JPV6217 Chmelař Miroslav 16.00 150.00 Kč ( 174) 52592 H21B JPV7713 Skřivánek Marcel 44.00 170.00 Kč ( 172) 49888 D45B JPV6363 Vavrečková Ivana 81.00 220.00 Kč neregistro ( 178) 352337 D12B JPV9899 Soldánová Tereza 93.00 100.00 Kč ( 170) 52498 H45B JPV6112 Jeřábek Luboš 101.00 150.00 Kč ( 177) 1602630 H16B JPV9509 Fajkus Radim 109.00 220.00 Kč ( 173) 2020730 H40B JPV6526 Soldán Vladimír 115.00 150.00 Kč ( 176)415 1602632 H16A JPV9505 Chmelař Martin 128.00 170.00 Kč ( 175) 52858 H21B JPV8535 Kokojan David 174.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

KAM SK Kamenice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180) 232409 D21E KAM8851 Doležalová Monika 0.00 170.00 Kč ( 182) 53660 H20A KAM9103 Nešpor Václav 0.00 170.00 Kč ( 183) 331162 D20A KAM9157 Rusá Šárka 0.00 170.00 Kč ( 179) 232393 D21A KAM6951 Valášková Šárka 24.00 250.00 Kč ( 185)359 301313 D18A KAM9350 Mrázová Pavla 41.00 170.00 Kč ( 186)404 232245 H16A KAM9400 Valášek Jan 73.00 170.00 Kč ( 184)316 301101 H18A KAM9301 Rusý Tomáš 75.00 170.00 Kč ( 190)406 232426 H16A KAM9501 Čermák Matyáš 83.00 170.00 Kč ( 193)456 51177 D16A KAM9554 Procházková Marie 92.00 170.00 Kč ( 191)464 53599 D16A KAM9550 Bořánková Karolína 132.00 170.00 Kč ( 189)466 428250 D16A KAM9452 Kamererová Valerie 142.00 250.00 Kč ( 181) 8564 D21A KAM8951 Přecechtělová Tereza 144.00 170.00 Kč ( 188)426 887640 H16A KAM9403 Kettner Lukáš 183.00 170.00 Kč ( 192)475 232418 D16A KAM9551 Hlubučková Kristýna 187.00 170.00 Kč ( 187)428 920683 H16A KAM9401 Semík Ondřej 193.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2710.00 Kč

KAR SK Karlovice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 194) 301265 D65B KAR4150 Stiborová Jitka 45.00 70.00 Kč ( 195) 301259 H21C KAR7601 Stibor Zbyněk 124.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

KON KOB Konice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 209) 515488 D21E KON8989 Hlavová Jindra 0.00 170.00 Kč ( 205) 995816 D21A KON7852 Otrubová Johana 16.00 170.00 Kč ( 199) 52412 D45B KON5887 Smičková Eva 21.00 150.00 Kč ( 203) 500581 H40B KON6515 Hlava Miroslav 25.00 150.00 Kč ( 200) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 41.00 150.00 Kč ( 202) 52417 D40B KON6389 Hlavová Miroslava 43.00 150.00 Kč ( 212) 52723 H12B KON9824 Kočí Josef 51.00 70.00 Kč ( 196) 8903 D60B KON4589 Skoumalová Marie 65.00 70.00 Kč ( 197) 52413 T5 KON4617 Skácel Jaroslav 67.00 100.00 Kč ( 211) 49367 D14B KON9771 Müllerová Kristýna 71.00 70.00 Kč ( 208) 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 88.00 170.00 Kč ( 201) 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 106.00 150.00 Kč ( 198) 8904 H40B KON5713 Komínek Jaroslav 140.00 220.00 Kč ( 206) 8908 H21B KON7931 Krtička Jan 169.00 170.00 Kč ( 210) 8898 D16B KON9572 Vlachová Eliška 172.00 150.00 Kč ( 207) 515485 D21A KON8277 Smičková Eva 180.00 170.00 Kč ( 204) 336795 H21B KON7708 Kalous Antonín 189.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2450.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 213)306 207825 H18A KRL9304 Pova Ondřej 25.00 170.00 Kč ( 214)403 51475 H16A KRL9403 Šlajs Daniel 68.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 219) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 65.00 150.00 Kč ( 215) 52634 H50B KRN5901 Bohunský Vladimír 73.00 150.00 Kč ( 220) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 82.00 170.00 Kč ( 217) 52635 D45B KRN6551 Bohunská Jana 91.00 150.00 Kč ( 221) 425525 H14B KRN9701 Zavřel Lukáš 92.00 70.00 Kč ( 216) 301593 P3 KRN6052 Ulahelová Jarmila 108.00 70.00 Kč neregistro ( 218) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 109.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 930.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 230) 442865 H18B KSU9202 Jílek Jakub 39.00 150.00 Kč ( 227) 515111 H21A KSU7940 Halama Jakub 45.00 170.00 Kč ( 234) 897348 D14B KSU9799 Smrčková Dominika 51.00 70.00 Kč ( 231)366 886267 D18A KSU9393 Janů Hana 76.00 170.00 Kč ( 235) 53105 H12B KSU9909 Šrámek Ondřej 76.00 70.00 Kč ( 224) 53648 H40B KSU6149 Vozda Jiří 80.00 220.00 Kč ( 222) 52614 H60B KSU4900 Komárek Jaromír 88.00 70.00 Kč ( 228) 515179 H21A KSU7945 Turczer Petr 97.00 170.00 Kč ( 232)371 897363 D18A KSU9394 Vozdová Aneta 101.00 170.00 Kč ( 225) 420414 D21C KSU7373 Smrčková Věra 103.00 170.00 Kč ( 229) 886292 H20B KSU9045 Janů Zdeněk 131.00 150.00 Kč ( 226) 420450 H21C KSU7401 Smrček Petr 139.00 170.00 Kč ( 223) 515101 H21A KSU5801 Šrámek Jaromír 147.00 170.00 Kč ( 233) 897370 D16B KSU9493 Hnilicová Šárka 162.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2070.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 243) 52678 H21E LCE6127 Hubáček Josef 0.00 170.00 Kč ( 253) 515096 H21E LCE7701 Bencúr Juraj 0.00 170.00 Kč ( 255) 995852 H21E LCE7835 Hanslian David 0.00 170.00 Kč ( 263) 52706 H21E LCE8803 Cahel Marek 0.00 170.00 Kč ( 265) 515460 H21E LCE8902 Slezák Zdeněk 0.00 170.00 Kč ( 266) 9475 D21E LCE8951 Jirčáková Martina 0.00 170.00 Kč ( 267) 515424 H20A LCE9001 Slezák Jiří 0.00 170.00 Kč ( 269) 52708 D20A LCE9051 Cahlová Blanka 0.00 170.00 Kč ( 270) 52710 D20A LCE9052 Hubáčková Pavla 0.00 170.00 Kč ( 271) 52709 H20A LCE9102 Vlažný Jakub 0.00 170.00 Kč ( 245) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 4.00 150.00 Kč ( 250) 52694 D40B LCE6461 Ferdusová Eva 8.00 150.00 Kč ( 239) 52676 D45B LCE5551 Stackeová Anna 11.00 150.00 Kč ( 280) 51298 D14B LCE9751 Vavrysová Barbara 16.00 70.00 Kč ( 272)307 896968 H18A LCE9201 Valenta Jiří 30.00 170.00 Kč ( 251) 52687 D35B LCE6569 Hubáčková Dagmar 32.00 150.00 Kč ( 283) 52703 H12B LCE9907 Plášek Pavel 36.00 70.00 Kč ( 257) 52684 T5 LCE8052 Malkrabová Jana 47.00 100.00 Kč ( 246) 52695 H35B LCE6311 Hubáček Jaroslav 49.00 150.00 Kč ( 236) 246840 P3 LCE0351 Hubáčková Dagmar 60.00 70.00 Kč ( 262) 52677 D21B LCE8560 Hubáčková Petra 62.00 170.00 Kč ( 277)402 53866 H16A LCE9601 Mudrák Štěpán 63.00 170.00 Kč ( 241) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 66.00 150.00 Kč ( 278) 416069 H14B LCE9602 Slíva Jan 67.00 70.00 Kč ( 273)365 416067 D18A LCE9251 Kukolová Šárka 71.00 170.00 Kč ( 248) 52692 D40B LCE6359 Vavrysová Iva 73.00 150.00 Kč ( 282) 253367 D12B LCE9851 Hauerlandová Natálie 73.00 70.00 Kč ( 240) 218793 H50B LCE5802 Kunčar Antonín 78.00 150.00 Kč ( 258) 232615 D21C LCE8053 Šeděnková Hana 78.00 170.00 Kč ( 242) 52702 H45B LCE6118 Plášek Martin 81.00 150.00 Kč ( 254) 51609 H21A LCE7708 Zicha Jiří 83.00 170.00 Kč ( 252) 416072 H35B LCE6602 Kunčar Vít 89.00 150.00 Kč ( 264) 51504 D21C LCE8851 Valentová Vendula 93.00 170.00 Kč ( 256) 766112 H21B LCE8001 Červák Jan 94.00 170.00 Kč ( 279) 416071 D14B LCE9651 Kunčarová Jana 96.00 70.00 Kč ( 249) 52693 H40B LCE6413 Vavrys Petr 105.00 150.00 Kč ( 237) 53861 H65B LCE4412 Bradáč Jaroslav 110.00 70.00 Kč ( 247) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 116.00 150.00 Kč ( 268) 53880 H20B LCE9004 Šmotek Jiří 126.00 150.00 Kč ( 244) 52700 H35B LCE6207 Slezák Libor 129.00 150.00 Kč ( 260) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 132.00 170.00 Kč ( 261) ? T5 LCE8252 Kliková Barbora 132.00 100.00 Kč ( 276)416 2017666 H16A LCE9501 Hubáček Jonáš 133.00 170.00 Kč ( 281) 253363 H14B LCE9801 Sýkora Vojtěch 137.00 70.00 Kč ( 238) 416063 D40B LCE5451 Cahlová Slávka 138.00 150.00 Kč ( 259) 2020705 H21C LCE8110 Macka Radek 154.00 170.00 Kč neregistro ( 274)335 886716 H18A LCE9301 Hubáček Michal 170.00 170.00 Kč ( 275)340 553457 H18A LCE9302 Vavrys Johan 195.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 6920.00 Kč

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 284) 8114 D21A LIT8551 Neradová Alena 128.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 289) 51207 H12B LLI9802 Melichar Vojta 11.00 70.00 Kč ( 287) 515503 H21A LLI7502 Peterka Vojtěch 35.00 170.00 Kč ( 286) 51201 P3 LLI0404 Peterka Jakub 84.00 70.00 Kč ( 285) 51203 H12B LLI0001 Melichar Peťa 121.00 70.00 Kč ( 288)476 253131 D16A LLI9651 Štičková Anna 192.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 550.00 Kč

LOL OK Olomouc

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 290) 52425 H50B LOL5601 Poklop Lubomír 103.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 291) 995848 H21A LPM7820 Suchý Petr 73.00 170.00 Kč ( 292)321 887626 H18A LPM9202 Kolovský František 100.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 294) 9337 H21E LPU7907 Hovorka Jan 0.00 170.00 Kč ( 296) 515126 D21E LPU8357 Zvěřinová Martina 0.00 170.00 Kč ( 302) 9866 H20A LPU9001 Hovorka Lukáš 0.00 170.00 Kč ( 303) 515166 H20A LPU9005 Nožka Radek 0.00 170.00 Kč ( 304) 515142 H20A LPU9006 Klapal Jan 0.00 170.00 Kč ( 305) 551990 H20A LPU9036 Kamenický Matěj 0.00 170.00 Kč ( 306) 9332 D20A LPU9053 Knapová Jana 0.00 170.00 Kč ( 307) 301633 H20A LPU9110 Procházka Tomáš 0.00 170.00 Kč ( 308) 515162 H20A LPU9113 Procházka David 0.00 170.00 Kč ( 309) 52135 H20A LPU9119 Bořil Petr 0.00 170.00 Kč ( 310)355 995792 D18A LPU9261 Petráčková Klára 21.00 170.00 Kč ( 298) 253358 H21A LPU8605 Lenner Miroslav 31.00 170.00 Kč ( 293) 9270 H45B LPU6503 Procházka Tomáš 56.00 150.00 Kč ( 311)313 1080493 H18A LPU9301 Čermák Jan 60.00 170.00 Kč ( 297) 52328 D21A LPU8359 Škodová Petra 64.00 170.00 Kč ( 313)317 331549 H18A LPU9306 Záveský Filip 80.00 170.00 Kč ( 299) 886290 H21B LPU8608 Kafka Miloš 84.00 170.00 Kč ( 300) 886272 H21A LPU8701 Fiala Petr 91.00 170.00 Kč ( 312)320 410798 H18A LPU9303 Kos Tomáš 95.00 170.00 Kč ( 317)460 887635 D16A LPU9657 Kulhavá Eliška 112.00 170.00 Kč ( 315)376 219279 D18A LPU9357 Kulhavá Šárka 126.00 170.00 Kč ( 316)463 940318 D16A LPU9451 Procházková Klára 127.00 170.00 Kč ( 314)327 434590 H18A LPU9307 Kubelka Tomáš 130.00 170.00 Kč ( 295) 500288 H21C LPU8304 Štěrba Zbyněk 144.00 170.00 Kč ( 301) 515136 D21A LPU8752 Hermanová Zuzana 172.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 4230.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 319) 515479 H20A LTU9102 Lazák Tomáš 0.00 170.00 Kč ( 320)308 515402 H18A LTU9201 Petržela Jan 35.00 170.00 Kč ( 318) 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 68.00 170.00 Kč ( 321)367 405975 D18A LTU9251 Grundmannová Hana 81.00 170.00 Kč ( 322)417 515487 H16A LTU9401 Grundmann Jan 138.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 850.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 323) 515015 H21A MFP8200 Janeček Oldřich 105.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

MKP SK Meteor Kačerov Praha

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 324) 51660 D35B MKP6350 Ježková Regina 42.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 325) 7878 H21A MLA8801 Kunc Petr 89.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 333) 51173 H45B MOV6102 Maceček Otakar 6.00 150.00 Kč ( 342) 428290 P3 MOV8052 Juřeníková Hana 6.00 70.00 Kč neregistro ( 339) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 9.00 150.00 Kč ( 331) 52984 H50B MOV5501 Mikolajek Stanislav 18.00 150.00 Kč ( 327) ? P3 MOV Bednařík Radim 36.00 70.00 Kč neregistro ( 340) 51174 D35B MOV7352 Hulenková Martina 37.00 150.00 Kč ( 334) 232412 H35B MOV6201 Šarman Radim 54.00 150.00 Kč ( 344) 232392 D14B MOV9751 Svěchotová Natálie 56.00 70.00 Kč ( 329) 52783 H60B MOV4803 Rokosz Bohumil 58.00 70.00 Kč ( 341) 420413 P3 MOV7902 Juřeník Jiří 63.00 70.00 Kč neregistro ( 338) 52780 H35B MOV7104 Štětínský Pavel 94.00 150.00 Kč ( 336) 232417 H40B MOV6701 Holec Honza 95.00 220.00 Kč ( 332) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 96.00 150.00 Kč ( 328) ? P3 MOV Bednaříková Adriana 99.00 70.00 Kč neregistro ( 335) 51373 D45B MOV6351 Rokoszová Jaroslava 101.00 150.00 Kč ( 343) 232406 H16B MOV9401 Štětínský Pavel 114.00 150.00 Kč ( 330) 52774 H50B MOV5201 Juřeník Josef 118.00 150.00 Kč ( 337) 52771 H35B MOV6901 Berger Tomáš 134.00 150.00 Kč ( 326) ? P3 MOV Bednařík David 159.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 2360.00 Kč

NPA SK lyžování a OB Nová Paka

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 348) 9711 D20A NPA9051 Šmidrkalová Monika 0.00 170.00 Kč ( 345) 9693 H21A NPA7502 Novák Jiří 41.00 170.00 Kč ( 346) 9694 H21B NPA7701 Novák Zdeněk 104.00 170.00 Kč ( 347) 9698 H21A NPA8001 Antoš Filip 133.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 350) 361997 P3 OOL6954 Jeřábková Jana 45.00 70.00 Kč ( 349) 361946 P3 OOL6702 Jeřábek Petr 144.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

OOP TJ Opava

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 351) 49475 P3 OOP0050 Leciánová Veronika 30.00 70.00 Kč ( 360) 49401 D20B OOP9050 Kociánová Michaela 33.00 150.00 Kč ( 352) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 38.00 70.00 Kč ( 357) 232338 D45B OOP6150 Hrabicová Iva 41.00 150.00 Kč ( 359) 232323 T5 OOP8100 Pietraszek Martin 57.00 100.00 Kč ( 353) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 80.00 70.00 Kč ( 356) 49476 T5 OOP6100 Lecián Oldřich 87.00 70.00 Kč ( 355) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 88.00 150.00 Kč ( 354) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 123.00 70.00 Kč ( 361) 2011862 H14B OOP9701 Palzer Vít 127.00 70.00 Kč ( 358) 52767 P3 OOP6750 Kociánová Eva 141.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1040.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 362)315 51993 H18A OSN9339 Kamenický Tobiáš 70.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 364) 52348 P3 OTK6201 Panovec Vladan 18.00 100.00 Kč ( 363) 331216 H12B OTK0001 Panovec Kryštof 106.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

PGP SK Praga

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 368) 995838 H21E PGP7601 Matějů Luboš 0.00 170.00 Kč ( 369) 51688 D21E PGP8251 Tichovská Hana 0.00 170.00 Kč ( 371) 515404 H21E PGP8409 Šedivý Jan 0.00 170.00 Kč ( 372) 995832 D21E PGP8556 Spurná Martina 0.00 170.00 Kč ( 373) 887941 H21E PGP8610 Flašar Jan 0.00 170.00 Kč ( 375) 995881 D21E PGP8753 Hrstková Vladěna 0.00 170.00 Kč ( 377) 53836 H20A PGP9003 Kolárik Jan 0.00 170.00 Kč ( 378) 51658 D20A PGP9053 Ježková Dominika 0.00 170.00 Kč ( 379) 515081 H20A PGP9103 Landovský Tomáš 0.00 170.00 Kč ( 367) 51840 H21A PGP6501 Kondrát Martin 17.00 170.00 Kč ( 365) 51632 H50B PGP6000 Kožina Petr 48.00 150.00 Kč ( 376) 53556 D21A PGP8852 Smolková Kateřina 52.00 170.00 Kč ( 370) 8301 H21A PGP8301 Hora Vojtěch 79.00 170.00 Kč ( 380)369 53009 D18A PGP9350 Kožinová Anna 91.00 170.00 Kč ( 366) 53567 D40B PGP6450 Smolková Alena 93.00 150.00 Kč ( 381)462 232017 D16A PGP9554 Pavlů Kateřina 122.00 170.00 Kč ( 374) 52106 H21A PGP8700 Sysel Ctibor 141.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2850.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 389) 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 0.00 170.00 Kč ( 391) 887920 H21E PHK8204 Zvěřina Petr 0.00 170.00 Kč ( 393) 553446 H21E PHK8802 Panchártek Jan 0.00 170.00 Kč ( 398) 886259 H20A PHK9001 Zelenka Tomáš 0.00 170.00 Kč ( 399) 553441 H20A PHK9101 Kubát Pavel 0.00 170.00 Kč ( 400) 553445 H20A PHK9104 Kamenický Jakub 0.00 170.00 Kč ( 401) 9352 H20A PHK9110 Azeb Karim 0.00 170.00 Kč ( 384) 9797 H21A PHK7601 Vítek Petr 5.00 170.00 Kč ( 390) 54206 H21A PHK8108 Vlach Jaromír 23.00 250.00 Kč ( 382) 9376 H40B PHK6601 Kamenický Jan 35.00 150.00 Kč ( 395) 553448 H21A PHK8902 Kubát Jan 43.00 250.00 Kč ( 397) 9415 D21A PHK8951 Čepová Daniela 44.00 170.00 Kč ( 396) 553440 H21A PHK8903 Müller Martin 63.00 170.00 Kč ( 402)364 553444 D18A PHK9255 Novotná Tereza 66.00 170.00 Kč ( 388) 9360 H21A PHK8005 Černý Michal 81.00 170.00 Kč ( 407) 53163 H14B PHK9601 Mašata Matěj 82.00 70.00 Kč ( 408) 207870 H12B PHK9905 Mašata Metoděj 86.00 70.00 Kč ( 383) 515050 H21A PHK7107 Mašata Roman 101.00 170.00 Kč ( 404)373 9832 D18A PHK9353 Kamenická Kateřina 111.00 170.00 Kč ( 405)412 301383 H16A PHK9401 Kamenický Ondřej 113.00 170.00 Kč ( 386) 9526 H21B PHK7702 Vítek Tomáš 114.00 170.00 Kč ( 403)324 232647 H18A PHK9302 Maňák Matěj 115.00 170.00 Kč ( 387) 9359 H21A PHK7905 Tihon Michal 119.00 170.00 Kč ( 385) 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 137.00 170.00 Kč ( 392) 995884 H21A PHK8701 Justa Pavel 155.00 170.00 Kč ( 394) 9353 D21A PHK8855 Azebová Nina 156.00 170.00 Kč ( 406)473 553443 D16A PHK9451 Novotná Markéta 177.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 4530.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 409) 995892 H35B PLU7417 Otruba Marek 44.00 150.00 Kč ( 412) 52484 H12B PLU9917 Němeček Kryštof 66.00 70.00 Kč ( 410) 52482 H21A PLU7917 Otruba Karel 95.00 170.00 Kč ( 411) 52485 H14B PLU9717 Otruba Vojtěch 142.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

PO1

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 931) 1304089 T5 PO189 Fortunato Jorge 52.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 414) 8829 D21C PTE8771 Boháčová Lucie 88.00 170.00 Kč ( 413) 52430 H21B PTE8403 Jirka Michal 89.00 170.00 Kč ( 415)409 8851 H16A PTE9421 Holinka Lukáš 98.00 170.00 Kč ( 416) 8849 D16B PTE9474 Vítková Lucie 157.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 417)418 330693 H16A PZR9505 Málek Jan 143.00 170.00 Kč ( 418)469 220400 D16A PZR9559 Doleželová Kateřina 157.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 420) 8086 H35B RAD7401 Hrazdil Roman 29.00 150.00 Kč ( 419) 49433 H60B RAD4801 Huňka Jiří 48.00 70.00 Kč ( 421) 49440 H12B RAD9901 Zobaník Michal 81.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 424) 301284 H20A RBK9001 Šesták Jakub 0.00 170.00 Kč ( 426) 219245 D18B RBK9355 Hegerová Petra 18.00 150.00 Kč ( 427) 219249 D18B RBK9357 Šestáková Petra 33.00 150.00 Kč ( 425) 53766 D18B RBK9257 Moučková Andrea 53.00 150.00 Kč ( 422) 247328 H21B RBK7215 Šindelka Antonín 79.00 170.00 Kč ( 423) 515193 H21A RBK8605 Henek Michal 121.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 429) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 43.00 150.00 Kč ( 431) 51909 H40B SBR6601 Sklenář Josef 75.00 220.00 Kč ( 432) 51912 T5 SBR7705 Vodička Luděk 77.00 70.00 Kč ( 434)405 307332 H16A SBR9501 Sklenář Martin 78.00 170.00 Kč ( 430) 51917 D45B SBR6550 Kiprá Zdenka 96.00 150.00 Kč ( 433)370 410731 D18A SBR9250 Sklenářová Radka 96.00 170.00 Kč ( 428) 51904 H60B SBR4701 Blažek Václav 108.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 435) 995798 H21E SCP6800 Pospíšil Vítek 0.00 170.00 Kč ( 436) 888645 H21E SCP8103 Kovář Miroslav 0.00 170.00 Kč ( 437) 51568 D21E SCP8152 Košárková Iva 0.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 510.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 440) 500878 H21E SHK7309 Jedlička Michal 0.00 170.00 Kč ( 441) 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 0.00 170.00 Kč ( 443) 9137 H21E SHK7801 Paclík Roman 0.00 170.00 Kč ( 450) 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 0.00 170.00 Kč ( 453) 515483 H21E SHK8702 Šmehlík Eduard 0.00 170.00 Kč ( 454) 9182 D21E SHK8753 Doležalová Veronika 0.00 170.00 Kč ( 458) 515140 D21E SHK8952 Petrželová Tereza 0.00 170.00 Kč ( 459) 515425 D20A SHK9051 Mechlová Lenka 0.00 170.00 Kč ( 460) 995857 D20A SHK9151 Chmelařová Michaela 0.00 170.00 Kč ( 451) 4351 H21B SHK8508 Svoboda Petr 4.00 170.00 Kč ( 462)302 331418 H18A SHK9208 Kudera Daniel 5.00 170.00 Kč ( 456) 995831 H21A SHK8901 Jirásek Michal 7.00 170.00 Kč ( 461)303 49603 H18A SHK9204 Smitka Jan 10.00 170.00 Kč ( 448) 9148 D21A SHK8256 Doležalová Lenka 12.00 170.00 Kč ( 442) 9135 H21B SHK7605 Svoboda Ondřej 14.00 170.00 Kč ( 438) 9125 D40B SHK6561 Teplá Hana 38.00 150.00 Kč ( 449) 4352 H21A SHK8404 Gazdačko Jan 53.00 170.00 Kč ( 463)363 1008174 D18A SHK9251 Teplá Karolína 61.00 170.00 Kč ( 447) 9145 H21B SHK8215 Bláha Jan 64.00 170.00 Kč ( 452) 9161 D21B SHK8552 Stulíková Barbora 67.00 170.00 Kč ( 465) 51405 H14B SHK9701 Netuka Vojtěch 77.00 70.00 Kč ( 455) 9186 D21A SHK8851 Teplá Tereza 84.00 170.00 Kč ( 446) 9153 H21A SHK8212 Stulík Jakub 99.00 170.00 Kč ( 439) 9126 H40B SHK7001 Netuka Jan 110.00 150.00 Kč ( 464)377 51176 D18A SHK9351 Fundová Eliška 131.00 170.00 Kč ( 444) 9140 H21A SHK7911 Weiner Jakub 143.00 170.00 Kč ( 445) 9142 D21A SHK8152 Fejlková Martina 176.00 170.00 Kč ( 457) 9189 H21B SHK8902 Šabatka Zdeněk 194.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 4620.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 466) 9969 D21A SJC8551 Procházková Zuzana 120.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 471)454 995864 D16A SJH9452 Tichá Tereza 82.00 170.00 Kč ( 467) 331118 H45B SJH6101 Romanovský Alois 86.00 150.00 Kč ( 468) 336767 H40B SJH7001 Beneš Jan 90.00 150.00 Kč ( 469)380 553458 D18A SJH9352 Šrámková Michaela 146.00 170.00 Kč ( 470)474 920682 D16A SJH9451 Benešová Jana 182.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 810.00 Kč

SJI OK Jihlava

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 472) 52180 H70B SJI3709 Boudný Zdeněk 49.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 486) 253380 H12B SKM9801 Zvoníček Jan 21.00 70.00 Kč ( 473) 2017677 P3 SKM Pěčková Monika 24.00 70.00 Kč neregistro ( 480) 416083 H18B SKM9301 Pěček Martin 24.00 150.00 Kč ( 485) 416078 D14B SKM9651 Pěčková Veronika 36.00 70.00 Kč ( 476) 331683 H40B SKM6901 Zvoníček Josef 60.00 150.00 Kč ( 475) 52202 H45B SKM6103 Dvorský Ilja 61.00 150.00 Kč ( 477) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 74.00 150.00 Kč ( 474) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 78.00 70.00 Kč ( 481) 53824 H16B SKM9401 Dvorský Vojtěch 84.00 150.00 Kč ( 484) 416082 H14B SKM9601 Dvorský Petr 87.00 70.00 Kč ( 478) 52207 H21A SKM7501 Dittrich Pavel 117.00 170.00 Kč ( 483) 425530 H16B SKM9501 Krajcar Ivo 124.00 150.00 Kč ( 479) 52208 P3 SKM7750 Dittrichová Andrea 150.00 70.00 Kč ( 482)421 253370 H16A SKM9404 Zvoníček Josef 158.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1660.00 Kč

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 487)467 331098 D16A SKV9452 Kubínová Romana 147.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 489) 51617 D21B SLP8451 Chloupková Radka 97.00 170.00 Kč ( 488) 53555 H21C SLP8301 Blaták Jakub 149.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

SNA TJ Start Náchod

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 492) 9622 H21A SNA8206 Nývlt Martin 13.00 250.00 Kč ( 491) 9623 H21B SNA8004 Nývlt Petr 69.00 170.00 Kč ( 490) 9630 H35B SNA7349 Slavík Pavel 109.00 150.00 Kč ( 493) 9617 H21A SNA8402 Pýcha Lukáš 125.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 896) 49309 H18B SOP9302 Jarnot Michal 4.00 300.00 Kč ( 501) 232498 D20B SOP9152 Ševčíková Petra 13.00 150.00 Kč ( 502)354 8726 D18A SOP9352 Svobodová Klára 16.00 170.00 Kč ( 497) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 23.00 150.00 Kč ( 495) 8720 H55B SOP5101 Jurčák Karel 25.00 150.00 Kč ( 499) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 27.00 150.00 Kč ( 498) 301252 H40B SOP7004 Polák Petr 45.00 150.00 Kč ( 500) 49389 D20B SOP9052 Moravcová Lucie 48.00 150.00 Kč ( 503)455 49302 D16A SOP9551 Procházková Marie 87.00 170.00 Kč ( 505) 428208 D12B SOP9951 Poláková Tereza 98.00 70.00 Kč ( 496) 434592 H50B SOP5702 Vašek Rudolf 113.00 150.00 Kč ( 504) 8727 H14B SOP9601 Svoboda František 122.00 70.00 Kč ( 494) 425583 P3 SOP0151 Poláková Lenka 123.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 511) 9504 H21E SRK8902 Dusílek Adam 0.00 170.00 Kč ( 513) 9491 H20A SRK9002 Ptáček Jiří 0.00 170.00 Kč ( 514) 995837 D20A SRK9151 Kosová Denisa 0.00 170.00 Kč ( 515) 9804 D20A SRK9152 Říčařová Žaneta 0.00 170.00 Kč ( 510) 9510 H21A SRK8801 Klícha Martin 47.00 170.00 Kč ( 508) 219278 D40B SRK6751 Kulhavá Jarmila 88.00 150.00 Kč ( 506) 9798 H60B SRK4702 Hrobař Rudolf 98.00 70.00 Kč ( 507) 416300 H50B SRK5701 Kulhavý Josef 98.00 150.00 Kč ( 512) 9492 H21C SRK9001 Macháň Václav 129.00 170.00 Kč ( 516)328 9486 H18A SRK9201 Handl Jindřich 135.00 170.00 Kč ( 509) 9525 H21A SRK7807 Potštejnský Jan 139.00 170.00 Kč ( 517)379 9794 D18A SRK9352 Reslová Hana 141.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 523) 52555 H21E SSU8243 Král Václav 0.00 170.00 Kč ( 524) 1007536 H21E SSU8802 Poklop Martin 0.00 170.00 Kč ( 522) 6713 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 18.00 150.00 Kč ( 525) 425560 D14B SSU9661 Kašparová Zuzka 21.00 70.00 Kč ( 528) 52588 H12B SSU9911 Kašpar Petr 31.00 70.00 Kč ( 519) 52553 D45B SSU6091 Králová Zdenka 46.00 150.00 Kč ( 520) 52569 H35B SSU6342 Dvořák Radomír 69.00 150.00 Kč ( 521) 224901 D40B SSU6591 Ostřanská Iveta 103.00 150.00 Kč ( 526) 224904 D14B SSU9666 Machusová Karolína 106.00 70.00 Kč ( 518) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 115.00 70.00 Kč ( 527) 301138 H12B SSU9802 Dvořák Ferdinand 131.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1290.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 530) 49988 D40B STB6798 Abelová Ivana 48.00 150.00 Kč ( 532) 52904 H12B STB9801 Ludvík Matyáš 56.00 70.00 Kč ( 529) 49990 H50B STB5701 Ludvík Petr 63.00 150.00 Kč ( 531)338 920668 H18A STB9301 Ludvík Vojtěch 185.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 545) 52288 H21E STE7401 Tomanek Daniel 0.00 170.00 Kč ( 544) 52510 H21A STE7102 Janků Marek 25.00 170.00 Kč ( 537) 52531 H50B STE5804 Albert František 33.00 150.00 Kč ( 540) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 34.00 150.00 Kč ( 547) 52511 H21B STE7601 Jašek Petr 39.00 170.00 Kč ( 536) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 46.00 150.00 Kč ( 551)401 52523 H16A STE9411 Skoupý Jan 58.00 170.00 Kč ( 542) 52514 D40B STE6751 Neumannová Kamila 63.00 150.00 Kč ( 541) 1007547 H21B STE6501 Skyva Petr 74.00 170.00 Kč ( 549)319 51123 H18A STE9202 Doležel Ondřej 90.00 170.00 Kč ( 533) 232959 H12B STE0007 Bořánek Michal 96.00 70.00 Kč ( 535) 52517 H60B STE5301 Sklenář Antonín 103.00 70.00 Kč ( 543) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 107.00 170.00 Kč ( 534) 52502 P3 STE0404 Janků Martin 117.00 70.00 Kč ( 539) 307337 H50B STE5904 Višňa Milan 123.00 150.00 Kč ( 548) 52432 H21A STE8303 Axman Karel 129.00 170.00 Kč ( 546) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 134.00 170.00 Kč ( 538) 52526 H21B STE5809 Václavek Tomáš 144.00 170.00 Kč ( 552) 426325 D16B STE9456 Neumannová Anna 152.00 150.00 Kč ( 550)336 1007551 H18A STE9308 Német Kryštof 175.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2980.00 Kč

STH SK Studenec

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 553) 9049 H20A STH9002 Klouček Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 555)311 995849 H18A STH9302 Chloupek Adam 50.00 170.00 Kč ( 554)332 9990 H18A STH9202 Uvizl Marek 155.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 590.00 Kč

SVS Orientklub Vsetín

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 556) 53389 P3 SVS5501 Maliňák Josef 42.00 70.00 Kč ( 558) 53387 D21B SVS8751 Maliňáková Petra 47.00 170.00 Kč ( 557) 53385 D21B SVS8151 Maliňáková Katka 102.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 559) 515475 H21E TAP8511 Makovský Jakub 0.00 170.00 Kč ( 564) 416010 D20A TAP9053 Zamazalová Kateřina 0.00 170.00 Kč ( 560) 515469 H21A TAP8610 Zajíc Vítězslav 29.00 170.00 Kč ( 563) 887637 H21B TAP8902 Černý Martin 49.00 170.00 Kč ( 562) 232189 D21A TAP8854 Gabrovská Lucie 76.00 170.00 Kč ( 561) 515433 H21B TAP8808 Hodek Michal 179.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 575) 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 0.00 170.00 Kč ( 576) 53282 H21E TBM8215 Liščinský Zdeněk 0.00 170.00 Kč ( 578) 51513 H21E TBM8911 Malý Ondřej 0.00 170.00 Kč ( 572) 49659 H40B TBM6747 Horký Tomáš 10.00 150.00 Kč ( 571) 515497 H45B TBM6116 Hlaváč Jiří 11.00 150.00 Kč ( 569) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 19.00 170.00 Kč ( 573) 49656 D35B TBM7258 Hlaváčová Šárka 22.00 150.00 Kč ( 566) 53295 H21B TBM5004 Sponar Jan 29.00 170.00 Kč ( 570) 410327 H50B TBM5807 Šebesta Vlastislav 38.00 150.00 Kč ( 579) 232732 H12B TBM9901 Hlaváč Ondřej 46.00 70.00 Kč ( 568) 410192 D50B TBM5253 Cigošová Anna 77.00 150.00 Kč ( 577) 52463 H21A TBM8903 Štrajt Michal 87.00 170.00 Kč ( 565) 53247 D12B TBM0199 Hlaváčová Anežka 88.00 70.00 Kč ( 567) 53251 H45B TBM5103 Uhmann Petr 91.00 150.00 Kč ( 574) 515006 D21A TBM7952 Kozáková Zdenka 132.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2230.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 581) 51925 D45B TJH6451 Tichá Jana 31.00 150.00 Kč ( 580) 51929 H45B TJH6401 Tichý Martin 66.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 585) 416840 H20A TJN9101 Picek Jan 0.00 170.00 Kč ( 583) 416837 H21A TJN8901 Kobr Tomáš 37.00 170.00 Kč ( 584) 416830 H21B TJN9001 Hostaš Petr 59.00 170.00 Kč ( 582) 52576 H21A TJN8700 Strachota Petr 131.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 593) 920676 H20A TRI9103 Kantor Ondřej 0.00 170.00 Kč ( 595)356 49312 D18A TRI9256 Jastrzembská Tereza 26.00 170.00 Kč ( 601) 53215 D14B TRI9750 Argalášová Kateřina 26.00 70.00 Kč ( 598) 49382 D18B TRI9350 Laštůvková Petra 38.00 150.00 Kč ( 599)361 8652 D18A TRI9353 Nožková Sára 51.00 170.00 Kč ( 855) 8651 D35B TRI6950 Kovaříková Mária 52.00 150.00 Kč ( 588) 8659 D45B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 61.00 150.00 Kč ( 602) 8667 D14B TRI9756 Kovářová Tereza 61.00 70.00 Kč ( 587) 8657 H45B TRI6202 Argaláš Jaroslav 76.00 150.00 Kč ( 591) 49400 H35B TRI7401 Cienciala Martin 79.00 150.00 Kč ( 586) 49330 D60B TRI4650 Gavendová Anna 85.00 70.00 Kč ( 589) 7862 D40B TRI6850 Argalášová Gabriela 113.00 150.00 Kč ( 604) 53293 D12B TRI9852 Liberdová Jana 113.00 70.00 Kč ( 592) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 119.00 170.00 Kč ( 603) 8663 H12B TRI9801 Cienciala Jan 126.00 100.00 Kč ( 597)330 887630 H18A TRI9301 Argaláš Michal 145.00 170.00 Kč ( 600)471 49371 D16A TRI9458 Kosová Štěpánka 167.00 170.00 Kč ( 596)385 416127 D18A TRI9258 Kosová Barbora 171.00 250.00 Kč ( 594)339 8661 H18A TRI9203 Gazda Viktor 190.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2720.00 Kč

TTR OOB Třebíč

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 607) 232497 D20A TTR9051 Fialová Zuzana 0.00 170.00 Kč ( 606) 420428 D50B TTR6051 Zháňalová Jana 67.00 150.00 Kč ( 605) 52251 H50B TTR5401 Koudelný Jiří 93.00 150.00 Kč ( 608)334 303912 H18A TTR9301 Klusáček Jan 165.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 640.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 609) 53769 H21E TUR8103 Fodor Petr 0.00 170.00 Kč ( 610) 822282 D21E TUR8354 Rufferová Iva 0.00 170.00 Kč ( 611) 9394 H21E TUR8401 Váňa Martin 0.00 170.00 Kč ( 616) 515499 H20A TUR9100 Wolf Daniel 0.00 170.00 Kč ( 617) 995802 H20A TUR9102 Švirák Ondřej 0.00 170.00 Kč ( 618) 995836 D20A TUR9151 Uhlíková Tereza 0.00 170.00 Kč ( 619) 995839 D20A TUR9152 Beranová Barbora 0.00 170.00 Kč ( 612) 515082 H21A TUR8406 Kořínek Jindřich 21.00 170.00 Kč ( 615) 7785 D21A TUR8751 Horáková Veronika 40.00 170.00 Kč ( 622)360 515087 D18A TUR9358 Kochová Nikola 46.00 250.00 Kč ( 623)458 411564 D16A TUR9554 Hanušová Michaela 102.00 170.00 Kč ( 621)375 995878 D18A TUR9353 Pavlovcová Petra 121.00 170.00 Kč ( 613) 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 127.00 170.00 Kč ( 614) 8537 D21A TUR8650 Krafková Lucie 164.00 170.00 Kč ( 620)337 886823 H18A TUR9301 Zakouřil Vít 180.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2630.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 626)407 411609 H16A TUV9501 Horák Patrik 88.00 170.00 Kč ( 627)461 51238 D16A TUV9551 Zakouřilová Štěpánka 117.00 170.00 Kč ( 624) 8324 H65B TUV4301 Zakouřil Václav 120.00 70.00 Kč ( 625)465 411625 D16A TUV9455 Smutná Anežka 137.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 580.00 Kč

TZL SKOB Zlín

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 651) 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 0.00 170.00 Kč ( 652) 995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 0.00 170.00 Kč ( 654) 53362 H21E TZL8603 Přibyl Broněk 0.00 170.00 Kč ( 658) 887934 H20A TZL9101 Nečas Jiří 0.00 170.00 Kč ( 640) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 6.00 150.00 Kč ( 678) 8581 H12B TZL9801 Šiška Petr 6.00 70.00 Kč ( 659) 53120 D20B TZL9152 Drgová Markéta 8.00 150.00 Kč ( 665) 886701 H18B TZL9308 Kašpar Michal 9.00 150.00 Kč ( 677) 4255331 D14B TZL9754 Chovancová Zuzana 11.00 70.00 Kč ( 631) 219271 H55B TZL5102 Jelínek Vít 20.00 150.00 Kč ( 635) 571221 H40B TZL5704 Krejčík Zbyněk 20.00 150.00 Kč ( 650) 52212 H21A TZL8002 Slováček Tomáš 27.00 170.00 Kč ( 666) 2017668 H18B TZL9309 Odstrčilík Viktor 29.00 150.00 Kč ( 653) 52209 D21A TZL8551 Krejčíková Barbora 36.00 170.00 Kč ( 642) 331193 T5 TZL6701 Láznička Libor 37.00 70.00 Kč ( 660) 53118 D20B TZL9153 Drgová Lenka 43.00 150.00 Kč ( 663) 416051 H18B TZL9301 Schäfer Jan 49.00 150.00 Kč ( 638) 52219 D45B TZL6262 Krejčíková Monika 51.00 150.00 Kč ( 648) 218979 D21B TZL7652 Nešporová Barbora 52.00 170.00 Kč ( 633) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 53.00 150.00 Kč ( 673) 53126 H14B TZL9601 Sadílek Jan 57.00 70.00 Kč ( 634) 53320 H35B TZL5703 Nečas Rudolf 59.00 150.00 Kč ( 632) 8930 D50B TZL5254 Horynová Eva 62.00 150.00 Kč ( 645) 416048 H21A TZL6915 Podmolík Tomáš 71.00 170.00 Kč ( 630) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 83.00 70.00 Kč ( 664)318 246864 H18A TZL9302 Kolárik Tomáš 85.00 170.00 Kč ( 676) 436954 D14B TZL9753 Kavánková Iva 91.00 70.00 Kč ( 636) 207823 D50B TZL5757 Jelínková Dagmar 92.00 150.00 Kč ( 628) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 94.00 70.00 Kč ( 672) 426400 H16B TZL9502 Chovanec David 94.00 150.00 Kč ( 637) 8919 D40B TZL6051 Hájová Jana 98.00 150.00 Kč ( 669)459 218977 D16A TZL9451 Koláriková Lucie 107.00 170.00 Kč ( 674) 53354 H14B TZL9701 Podmolík Josef 107.00 70.00 Kč ( 641) 52342 D45B TZL6566 Schäferová Jana 111.00 150.00 Kč ( 646) 8411 H21A TZL7007 Pekárek Evžen 111.00 170.00 Kč ( 649) 52222 H21C TZL7701 Vintr Radek 114.00 170.00 Kč ( 679) 331753 H12B TZL9901 Láznička Václav 116.00 70.00 Kč ( 661)325 416064 H18A TZL9206 Benroth Martin 120.00 170.00 Kč ( 670) 218978 D16B TZL9453 Jeřábková Jitka 122.00 150.00 Kč ( 667)414 920669 H16A TZL9403 Korčák Jakub 123.00 170.00 Kč ( 639) 52341 H35B TZL6304 Schäfer Michal 124.00 150.00 Kč ( 656) 53324 D21B TZL8851 Polášková Tereza 127.00 170.00 Kč ( 643) 331685 P3 TZL6751 Lázničková Marcela 132.00 70.00 Kč ( 657) 51501 H20B TZL9002 Benroth Jakub 136.00 150.00 Kč neregistro ( 662)378 416043 D18A TZL9252 Krejčíková Marie 136.00 170.00 Kč ( 629) 53860 H65B TZL4325 Žemlík Jan 145.00 70.00 Kč ( 644) 53367 H21A TZL6808 Šidla Jan 151.00 170.00 Kč ( 647) 53853 D21A TZL7155 Podmolíková Dagmar 152.00 170.00 Kč ( 675) 8582 H14B TZL9703 Mikel David 152.00 100.00 Kč ( 655) 53318 H21C TZL8801 Nečas Tomáš 159.00 250.00 Kč ( 671) 218972 D16B TZL9454 Kociánová Barbora 177.00 150.00 Kč ( 668)427 886828 H16A TZL9405 Láznička Jan 188.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 7350.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 689) 1007544 D21E UOL8951 Poklopová Lenka 0.00 170.00 Kč ( 690) 52507 D20A UOL9052 Jakobová Adélka 0.00 170.00 Kč ( 691) 52465 D20A UOL9151 Štrajtová Štěpánka 0.00 170.00 Kč ( 692) 897391 D20A UOL9153 Indráková Adélka 0.00 170.00 Kč ( 693) 361921 D20A UOL9155 Čermáková Magdalena 0.00 170.00 Kč ( 683) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 16.00 150.00 Kč ( 681) 52448 H55B UOL5301 Navrátil Antonín 30.00 150.00 Kč ( 688) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 34.00 170.00 Kč ( 702) 301552 H12B UOL9919 Horčička Vít 41.00 70.00 Kč ( 694) 420402 H18B UOL9311 Hálek Matěj 44.00 150.00 Kč ( 687) 301554 D21A UOL7651 Janošíková Lenka 56.00 170.00 Kč ( 700) 428219 H14B UOL9605 Žovinec Lukáš 62.00 70.00 Kč ( 682) 52730 D45B UOL5852 Špacírová Danuše 76.00 150.00 Kč ( 701) 995844 D14B UOL9753 Přidalová Tereza 86.00 70.00 Kč ( 680) 438025 T5 UOL5201 Janošík Antonín 107.00 70.00 Kč ( 698) 361903 D16B UOL9453 Jeřábková Zuzana 112.00 150.00 Kč ( 684) 52466 D45B UOL6452 Štrajtová Zuzana 121.00 150.00 Kč ( 699) 2020736 H14B UOL9601 Dumbrovský Michal 132.00 70.00 Kč ( 695)381 52733 D18A UOL9353 Horčičková Vendula 151.00 170.00 Kč ( 696)383 2011817 D18A UOL9355 Šimková Johanka 161.00 170.00 Kč ( 686) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 164.00 170.00 Kč ( 685) 52472 D21A UOL7051 Horčičková Eva 168.00 170.00 Kč ( 697) 301560 D16B UOL9451 Švecová Hana 182.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3270.00 Kč

VAM OOB Vamberk

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 703) 515442 D20A VAM9051 Müllerová Věra 0.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 710) 515122 H21E VBM8002 Henek Vladan 0.00 170.00 Kč ( 715) 866998 H21A VBM8801 Bravený Adam 9.00 170.00 Kč ( 707) 410321 H45B VBM6501 Jordanov Nikolaj 21.00 150.00 Kč ( 705) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 28.00 150.00 Kč ( 706) 301547 D45B VBM6155 Bravená Alexandra 36.00 150.00 Kč ( 717) 416028 D14B VBM9651 Hiršová Gabriela 41.00 70.00 Kč ( 709) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 58.00 150.00 Kč ( 704) 53238 D50B VBM5655 Potěšilová Vladimíra 72.00 150.00 Kč ( 718) 416029 H12B VBM9801 Hirš Otakar 101.00 70.00 Kč ( 714) 52039 D21B VBM8772 Adamová Eva 112.00 170.00 Kč ( 711) 53679 H21C VBM8102 Rouš Pavel 119.00 170.00 Kč ( 708) 53223 D40B VBM6555 Jemelíková Lada 123.00 150.00 Kč ( 712) 553285 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 123.00 170.00 Kč ( 719) 331027 D12B VBM9851 Chroustová Šárka 123.00 70.00 Kč ( 713) 929929 H21B VBM8702 Kočí Martin 154.00 170.00 Kč ( 716) 331025 D16B VBM9451 Chroustová Lenka 167.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2280.00 Kč

VIC OB Vizovice

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 728) 53889 D20B VIC9090 Kršáková Veronika 3.00 220.00 Kč ( 723) 53119 H35B VIC7212 Chmelař Daniel 24.00 150.00 Kč ( 726) 52349 H21B VIC8931 Panovec Jan 24.00 170.00 Kč ( 727) 53334 D20B VIC9051 Maliňáková Barbora 28.00 150.00 Kč ( 721) 52293 H21A VIC6901 Sadílek Martin 49.00 170.00 Kč ( 729) 53887 D20B VIC9191 Kršáková Marie 53.00 220.00 Kč ( 722) 416050 P3 VIC7055 Sadílková Lenka 69.00 70.00 Kč ( 730) 425421 D12B VIC9898 Kůstková Daniela 118.00 70.00 Kč ( 720) 425440 H35B VIC6808 Gola Miroslav 119.00 220.00 Kč ( 724) 53376 H21A VIC7602 Horyna Roman 135.00 170.00 Kč ( 725) 515037 H21B VIC7938 Starosta Pavel 149.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1780.00 Kč

VLI VSK Slavia TU Liberec

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 732) 1302790 H21E VLI8800 Škoda Jakub 0.00 170.00 Kč ( 733)368 2020750 D18A VLI9251 Poloprutská Markéta 86.00 170.00 Kč ( 731) 515132 H21A VLI6001 Henych Petr 93.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 510.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 743) 995815 D21A VOV8559 Hrouzová Pavlína 0.00 170.00 Kč ( 738) 53888 H21B VOV7730 Vlach Oldřich 9.00 170.00 Kč ( 744) 49458 D21A VOV8751 Petrová Tereza 32.00 170.00 Kč ( 746) 232620 D14B VOV9751 Tesařová Jana 46.00 70.00 Kč ( 737) 352350 D40B VOV6957 Tesařová Bohumila 53.00 150.00 Kč ( 739) 8881 H21A VOV7900 Vlach Jiří 57.00 170.00 Kč ( 736) 352349 H40B VOV6702 Tesař Jiří 70.00 150.00 Kč ( 747) 331752 H12B VOV9900 Tesař Vojtěch 91.00 70.00 Kč ( 735) 8882 D60B VOV4450 Vlachová Renata 95.00 70.00 Kč ( 741) 52641 H21B VOV8203 Kopec Tomáš 99.00 170.00 Kč ( 742) 52533 D21A VOV8456 Višňová Michaela 112.00 170.00 Kč ( 745) 515074 D16B VOV9450 Tesařová Marcela 117.00 150.00 Kč ( 734) 52660 H65B VOV4401 Vlach Oldřich 150.00 70.00 Kč ( 740) 352331 H21B VOV8008 Gulas Jan 184.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1920.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 748) 301412 H21A VPM8807 Kamaryt Tomáš 61.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 753) 301241 T5 VRB7373 Slavíková Lenka 12.00 70.00 Kč ( 755) 301325 D18B VRB9350 Jarošová Ludmila 23.00 150.00 Kč ( 750) 436921 P3 VRB Svačinková Jitka 54.00 70.00 Kč neregistro ( 752) 51932 H21A VRB7201 Klech Richard 55.00 170.00 Kč ( 754) 301211 D21B VRB8953 Hvorecká Eva 77.00 170.00 Kč ( 749) 436926 P3 VRB Svačinková Katka 93.00 70.00 Kč neregistro ( 751) 301322 T5 VRB6808 Slavík Tomáš 112.00 70.00 Kč ( 756) 232186 D16B VRB9450 Jančová Jana 137.00 150.00 Kč ( 757) 51954 P3 VRB9505 Slavík Martin 153.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 990.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 758) 515421 D20A VRL9151 Kubátová Zuzana 0.00 170.00 Kč ( 760)304 9002 H18A VRL9301 Kubát Lukáš 15.00 170.00 Kč ( 759)357 2017672 D18A VRL9252 Doležalová Radka 31.00 170.00 Kč ( 761)410 1602634 H16A VRL9501 Waněk Adam 103.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

VSP USK Praha

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 762) 51750 H21A VSP7000 Bořánek Petr 51.00 250.00 Kč ( 763) 51739 D21C VSP7751 Boumová Irena 83.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

XF1

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 764) 433098 D50B XF160 Felklová Jarmila 82.00 150.00 Kč neregistro ( 765) 52589 H50B XF160 Felkl Luděk 83.00 150.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

XS1

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 766) 425524 T5 XS1 Šiška Oto 17.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

XW1

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 767) ? T5 XW1 Walder Jiří 82.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 771) 500850 H21E ZBM8308 Dlabaja Tomáš 0.00 170.00 Kč ( 782) 515127 H21E ZBM8841 Chromý Adam 0.00 170.00 Kč ( 783) 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 0.00 170.00 Kč ( 784) 890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 0.00 170.00 Kč ( 785) 303927 H21E ZBM8923 Klusáček Matěj 0.00 170.00 Kč ( 786) 995810 H21E ZBM8928 Zimmermann Jakub 0.00 170.00 Kč ( 787) 995814 D21E ZBM8951 Mádlová Věra 0.00 170.00 Kč ( 789) 49376 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 0.00 170.00 Kč ( 790) 515163 H20A ZBM9005 Nykodým Miloš 0.00 170.00 Kč ( 791) 911220 H20A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 0.00 170.00 Kč ( 792) 888891 H20A ZBM9102 Bravený Vít 0.00 170.00 Kč ( 793) 232343 H20A ZBM9104 Kazda Adam 0.00 170.00 Kč ( 794) 515151 D20A ZBM9150 Mezníková Lucie 0.00 170.00 Kč ( 795) 897388 D20A ZBM9160 Mervartová Kristýna 0.00 170.00 Kč ( 776) 52461 D21A ZBM8456 Šišková Vladimíra 8.00 170.00 Kč ( 780) 336758 H21A ZBM8721 Zháňal Jan 19.00 170.00 Kč ( 796)305 515462 H18A ZBM9302 Brlica Pavel 20.00 170.00 Kč ( 799)358 416102 D18A ZBM9354 Hrušková Barbora 36.00 170.00 Kč ( 768) 8100 H21A ZBM7801 Jelínek Petr 39.00 170.00 Kč ( 777) 51765 D21A ZBM8459 Tvarůžková Petra 48.00 170.00 Kč ( 775) 8871 H21A ZBM8433 Kabáth David 65.00 170.00 Kč ( 770) 1602629 H21A ZBM8201 Otrusina Jiří 77.00 170.00 Kč ( 788) 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 96.00 170.00 Kč ( 802) 410320 H16B ZBM9503 Jordanov Alexandr 104.00 150.00 Kč ( 798)372 53722 D18A ZBM9353 Koporová Petra 106.00 170.00 Kč ( 781) 232019 H21A ZBM8740 Zelinka Jiří 115.00 170.00 Kč ( 797)374 49313 D18A ZBM9351 Jemelíková Denisa 116.00 170.00 Kč ( 772) 348120 H21C ZBM8309 Chvátal Lukáš 134.00 170.00 Kč ( 774) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 139.00 170.00 Kč ( 779) 1234321 D21A ZBM8661 Jiráčková Jana 140.00 170.00 Kč ( 801)468 219242 D16A ZBM9456 Tesařová Markéta 152.00 170.00 Kč ( 778) 49689 H21A ZBM8503 Stehlík Martin 153.00 170.00 Kč ( 803)420 232254 H16A ZBM9515 Hruška Jakub 153.00 170.00 Kč ( 769) 703370 D21A ZBM7951 Gebauerová Jana 160.00 170.00 Kč ( 800)472 8939 D16A ZBM9451 Chromá Kateřina 172.00 170.00 Kč ( 773) 52865 D21A ZBM8379 Křístková Veronika 184.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 6100.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 805) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 68.00 70.00 Kč ( 804) 331514 D12B ZLH0051 Novotná Tereza 78.00 70.00 Kč ( 806) 52658 D50B ZLH5950 Pavlíková Hana 87.00 150.00 Kč ( 808) 331363 D12B ZLH9851 Novotná Klára 128.00 70.00 Kč ( 807) 361929 H40B ZLH7001 Novotný Tomáš 130.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 510.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 814) 52747 H55B ZPV5100 Pilc Oldřich 10.00 150.00 Kč ( 821) 8850 H18B ZPV9222 Holinka Matouš 19.00 150.00 Kč ( 816) 352336 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 26.00 150.00 Kč ( 820) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 33.00 150.00 Kč ( 818) 307331 H40B ZPV6712 Holinka Martin 40.00 150.00 Kč ( 822)362 515412 D18A ZPV9271 Křečková Lenka 56.00 170.00 Kč ( 812) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 59.00 70.00 Kč ( 819) 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 72.00 170.00 Kč ( 813) 52594 D60B ZPV5077 Ohnoutková Ludmila 75.00 70.00 Kč ( 823) 352302 D12B ZPV9898 Pilcová Sabina 83.00 100.00 Kč ( 811) 232042 H75B ZPV3511 Hynek Vladimír 89.00 70.00 Kč ( 810) 206496 P3 ZPV0201 Jirka Matyáš 90.00 70.00 Kč ( 815) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 108.00 150.00 Kč ( 817) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 118.00 150.00 Kč ( 824) 303938 D12B ZPV9999 Křečková Jana 133.00 70.00 Kč ( 809) 301599 H12B ZPV0000 Jirka Mikuláš 136.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1910.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 827)353 53382 D18A ZVS9250 Řezaninová Iva 11.00 170.00 Kč ( 826) 53381 H40B ZVS6601 Řezanina Lubomír 85.00 150.00 Kč ( 825) 416129 H65B ZVS4301 Vyškovský Ivan 135.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč