Kategorie D12B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    60 m,  9 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 39 = 12:39:00 ? Hájková Lucie KYL 0350 C 41 = 12:41:00 352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C 43 = 12:43:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 45 = 12:45:00 331027 Chroustová Šárka VBM 9851 C 47 = 12:47:00 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 B 49 = 12:49:00 253367 Hauerlandová Natálie LCE 9851 C 51 = 12:51:00 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 B 53 = 12:53:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 B 55 = 12:55:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 C 57 = 12:57:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 B 59 = 12:59:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 61 = 13:01:00 51321 Hájková Lenka KYL 0050 C 63 = 13:03:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 65 = 13:05:00

Kategorie D14B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    75 m, 12 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436954 Kavánková Iva TZL 9753 B 1 = 12:01:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 3 = 12:03:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 5 = 12:05:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 A 7 = 12:07:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 B 9 = 12:09:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 11 = 12:11:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 13 = 12:13:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 15 = 12:15:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 17 = 12:17:00 ......................... VAK C 19 = 12:19:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 21 = 12:21:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 23 = 12:23:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 25 = 12:25:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 27 = 12:27:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 B 29 = 12:29:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 B 31 = 12:31:00 4255331 Chovancová Zuzana TZL 9754 B 33 = 12:33:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 35 = 12:35:00 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B 37 = 12:37:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 39 = 12:39:00

Kategorie D16A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    80 m, 15 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
451 ......................... VAK C 31 = 12:31:00 452 ......................... VAK C 33 = 12:33:00 453 ......................... VAK C 35 = 12:35:00 454 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 37 = 12:37:00 455 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 39 = 12:39:00 456 253131 Štičková Anna LLI 9651 A 41 = 12:41:00 457 411564 Hanušová Michaela TUR 9554 A 43 = 12:43:00 458 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 45 = 12:45:00 459 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 47 = 12:47:00 460 51177 Procházková Marie KAM 9554 A 49 = 12:49:00 461 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 51 = 12:51:00 462 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 53 = 12:53:00 463 411625 Smutná Anežka TUV 9455 A 55 = 12:55:00 464 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 57 = 12:57:00 465 331098 Kubínová Romana SKV 9452 A 59 = 12:59:00 466 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 61 = 13:01:00 467 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 63 = 13:03:00 468 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 65 = 13:05:00 469 220400 Doleželová Kateřina PZR 9559 A 67 = 13:07:00 470 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 69 = 13:09:00 471 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 71 = 13:11:00 472 940318 Procházková Klára LPU 9451 A 73 = 13:13:00 473 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 75 = 13:15:00 474 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A 77 = 13:17:00 475 51238 Zakouřilová Štěpánka TUV 9551 A 79 = 13:19:00

Kategorie D16B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    70 m, 13 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 24 = 12:24:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 26 = 12:26:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 28 = 12:28:00 49473 Proboszová Natálie HAV 9452 B 30 = 12:30:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 32 = 12:32:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 34 = 12:34:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 A 36 = 12:36:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 38 = 12:38:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 40 = 12:40:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 42 = 12:42:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 B 44 = 12:44:00 8849 Vítková Lucie PTE 9474 B 46 = 12:46:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 C 48 = 12:48:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 50 = 12:50:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 52 = 12:52:00 331025 Chroustová Lenka VBM 9451 C 54 = 12:54:00 49462 Svobodová Radka AOP 9452 B 56 = 12:56:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 58 = 12:58:00 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 60 = 13:00:00 ......................... VAK C 62 = 13:02:00

Kategorie D18A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    85 m, 13 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
351 ......................... VAK C 88 = 13:28:00 352 ......................... VAK C 90 = 13:30:00 353 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 92 = 13:32:00 354 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 94 = 13:34:00 355 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 A 96 = 13:36:00 356 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 98 = 13:38:00 357 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 100 = 13:40:00 358 2020750 Poloprutská Markéta VLI 9251 A 102 = 13:42:00 359 886267 Janů Hana KSU 9393 A 104 = 13:44:00 360 515412 Křečková Lenka ZPV 9271 A 106 = 13:46:00 361 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 A 108 = 13:48:00 362 9794 Reslová Hana SRK 9352 A 110 = 13:50:00 363 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 112 = 13:52:00 364 553444 Novotná Tereza PHK 9255 E 114 = 13:54:00 365 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 116 = 13:56:00 366 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 118 = 13:58:00 367 405975 Grundmannová Hana LTU 9251 A 120 = 14:00:00 368 2011817 Šimková Johanka UOL 9355 A 122 = 14:02:00 369 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 124 = 14:04:00 370 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 126 = 14:06:00 371 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 128 = 14:08:00 372 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 130 = 14:10:00 373 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 132 = 14:12:00 374 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 134 = 14:14:00 375 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 136 = 14:16:00 376 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A 138 = 14:18:00 377 2017672 Doležalová Radka VRL 9252 A 140 = 14:20:00 378 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 142 = 14:22:00 379 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 A 144 = 14:24:00 380 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 A 146 = 14:26:00 381 53699 Svobodná Tereza DKP 9350 A 148 = 14:28:00 382 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 150 = 14:30:00 383 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 152 = 14:32:00

Kategorie D18B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    90 m, 13 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 3 = 12:03:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B 5 = 12:05:00 332966 Handlová Andrea ABM 9255 B 7 = 12:07:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 B 9 = 12:09:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 B 11 = 12:11:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 13 = 12:13:00 53766 Moučková Andrea RBK 9257 B 15 = 12:15:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 17 = 12:17:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 19 = 12:19:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 21 = 12:21:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 23 = 12:23:00 416012 Škrabalová Adéla ABM 9357 B 25 = 12:25:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 27 = 12:27:00 ......................... VAK C 29 = 12:29:00

Kategorie D20A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení    95 m, 16 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 ......................... VAK C 47 = 12:47:00 252 ......................... VAK C 49 = 12:49:00 253 9804 Říčařová Žaneta SRK 9152 A 51 = 12:51:00 254 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 53 = 12:53:00 255 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 55 = 12:55:00 256 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 57 = 12:57:00 257 897391 Indráková Adélka UOL 9153 R 59 = 12:59:00 258 887944 Svobodná Madla DKP 9154 R 61 = 13:01:00 259 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 R 63 = 13:03:00 260 995839 Beranová Barbora TUR 9152 A 65 = 13:05:00 261 515442 Müllerová Věra VAM 9051 R 67 = 13:07:00 262 8479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 69 = 13:09:00 263 301408 Procházková Monika BSO 9150 R 71 = 13:11:00 264 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 A 73 = 13:13:00 265 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 A 75 = 13:15:00 266 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A 77 = 13:17:00 267 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 A 79 = 13:19:00 268 9332 Knapová Jana LPU 9053 R 81 = 13:21:00 269 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 83 = 13:23:00 270 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 85 = 13:25:00 271 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 A 87 = 13:27:00 272 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 89 = 13:29:00 273 897388 Mervartová Kristýna ZBM 9160 R 91 = 13:31:00 274 8190 Valešová Jana CHA 9152 R 93 = 13:33:00 275 331162 Rusá Šárka KAM 9157 A 95 = 13:35:00 276 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 R 97 = 13:37:00 277 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 99 = 13:39:00 278 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 101 = 13:41:00 279 995837 Kosová Denisa SRK 9151 E 103 = 13:43:00 280 8494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 105 = 13:45:00

Kategorie D20B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    95 m, 16 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 2 = 12:02:00 53334 Maliňáková Barbora VIC 9051 B 4 = 12:04:00 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 6 = 12:06:00 8798 Hadačová Tereza AOP 9051 B 8 = 12:08:00 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 10 = 12:10:00 53887 Kršáková Marie VIC 9191 B 12 = 12:12:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 14 = 12:14:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 16 = 12:16:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 18 = 12:18:00 53889 Kršáková Veronika VIC 9090 C 20 = 12:20:00 53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 24 = 12:24:00

Kategorie D21A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    95 m, 16 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 12:22:00 52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 24 = 12:24:00 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 26 = 12:26:00 995815 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C 28 = 12:28:00 ......................... VAK C 30 = 12:30:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 32 = 12:32:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 34 = 12:34:00 9415 Čepová Daniela PHK 8951 C 36 = 12:36:00 ......................... VAK C 38 = 12:38:00 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 40 = 12:40:00 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 R 42 = 12:42:00 9969 Procházková Zuzana SJC 8551 C 44 = 12:44:00 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 48 = 12:48:00 8537 Krafková Lucie TUR 8650 E 50 = 12:50:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 52 = 12:52:00 ......................... VAK C 54 = 12:54:00 52675 Vlažná Lucie BOR 8753 C 56 = 12:56:00 8114 Neradová Alena LIT 8551 C 58 = 12:58:00 ......................... VAK C 60 = 13:00:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 62 = 13:02:00 ......................... VAK C 64 = 13:04:00 8564 Přecechtělová Tereza KAM 8951 C 66 = 13:06:00 ? Kliková Barbora LCE 8252 C 68 = 13:08:00 ......................... VAK C 70 = 13:10:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 72 = 13:12:00 4664 Brozová Zuzana CHA 8950 C 74 = 13:14:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 78 = 13:18:00 ......................... VAK C 80 = 13:20:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 82 = 13:22:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 84 = 13:24:00 9088 Kynčlová Martina JIL 8651 C 86 = 13:26:00 ......................... VAK C 88 = 13:28:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 53556 Smolková Kateřina PGP 8852 C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 96 = 13:36:00 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 98 = 13:38:00 232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 100 = 13:40:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 102 = 13:42:00 ......................... VAK C 104 = 13:44:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 106 = 13:46:00 9353 Azebová Nina PHK 8855 C 108 = 13:48:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 114 = 13:54:00 7853 Bucká Martina ABR 8651 C 116 = 13:56:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 118 = 13:58:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 120 = 14:00:00 ......................... VAK C 122 = 14:02:00 52328 Škodová Petra LPU 8359 R 124 = 14:04:00 7785 Horáková Veronika TUR 8751 C 126 = 14:06:00 51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 R 128 = 14:08:00 ......................... VAK C 130 = 14:10:00 4212 Kašková Barbora CHA 8050 C 132 = 14:12:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 134 = 14:14:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 136 = 14:16:00 515485 Smičková Eva KON 8277 R 138 = 14:18:00 ......................... VAK C 140 = 14:20:00

Kategorie D21B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    75 m, 14 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 12:07:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 9 = 12:09:00 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 11 = 12:11:00 53324 Polášková Tereza TZL 8851 C 13 = 12:13:00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 15 = 12:15:00 52856 Rešová Kateřina ASU 9090 C 17 = 12:17:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 19 = 12:19:00 9161 Stulíková Barbora SHK 8552 C 21 = 12:21:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 25 = 12:25:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 C 27 = 12:27:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 29 = 12:29:00 301587 Pavlíková Barbora ZLH 8751 C 31 = 12:31:00 ......................... VAK C 33 = 12:33:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 35 = 12:35:00 51617 Chloupková Radka SLP 8451 C 37 = 12:37:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C 39 = 12:39:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 41 = 12:41:00 232615 Šeděnková Hana LCE 8053 C 43 = 12:43:00 ......................... VAK C 45 = 12:45:00

Kategorie D21C

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    85 m, 14 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 91 = 13:31:00 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 93 = 13:33:00 52724 Kočí Petra KON C 95 = 13:35:00 neregistro 51739 Boumová Irena VSP 7751 C 97 = 13:37:00 51504 Valentová Vendula LCE 8851 C 99 = 13:39:00 ......................... VAK C 101 = 13:41:00 416218 Mrkvicová Radka VOV 7855 C 103 = 13:43:00 ......................... VAK C 105 = 13:45:00 51610 Seidlová Barbora EKP 7955 C 107 = 13:47:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 109 = 13:49:00

Kategorie D21E

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   140 m, 20 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 R 60 = 13:00:00 102 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 62 = 13:02:00 103 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 R 64 = 13:04:00 104 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 66 = 13:06:00 105 9475 Jirčáková Martina LCE 8951 C 68 = 13:08:00 106 9182 Doležalová Veronika SHK 8753 C 70 = 13:10:00 107 9785 Janatová Lucie DKP 8154 C 72 = 13:12:00 108 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 74 = 13:14:00 109 515488 Hlavová Jindra KON 8989 E 76 = 13:16:00 110 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 78 = 13:18:00 111 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 80 = 13:20:00 112 51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 82 = 13:22:00 113 232409 Doležalová Monika KAM 8851 E 84 = 13:24:00 114 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 86 = 13:26:00 115 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 88 = 13:28:00 116 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 90 = 13:30:00 117 9142 Fejlková Martina SHK 8152 E 92 = 13:32:00 118 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 94 = 13:34:00 119 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 E 96 = 13:36:00 120 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 E 98 = 13:38:00 121 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 100 = 13:40:00 122 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 102 = 13:42:00 123 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 104 = 13:44:00 124 897345 Bochenková Ivana DKP 8950 E 106 = 13:46:00 125 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 108 = 13:48:00 126 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 110 = 13:50:00 127 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 112 = 13:52:00

Kategorie D35B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    80 m, 14 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52480 Urbanová Edita STE 7454 C 0 = 12:00:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 2 = 12:02:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 4 = 12:04:00 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 6 = 12:06:00 51660 Ježková Regina MKP 6350 C 8 = 12:08:00 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 10 = 12:10:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 12 = 12:12:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 14 = 12:14:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 16 = 12:16:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 18 = 12:18:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 20 = 12:20:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 22 = 12:22:00 9802 Langrová Monika SHK 7251 C 24 = 12:24:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 26 = 12:26:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 28 = 12:28:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 30 = 12:30:00

Kategorie D40B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    80 m, 12 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 1 = 12:01:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 3 = 12:03:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 5 = 12:05:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 7 = 12:07:00 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C 9 = 12:09:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 11 = 12:11:00 ......................... VAK C 13 = 12:13:00 ......................... VAK C 15 = 12:15:00 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 17 = 12:17:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 19 = 12:19:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 21 = 12:21:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 23 = 12:23:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 25 = 12:25:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 27 = 12:27:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 29 = 12:29:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 31 = 12:31:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 33 = 12:33:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 35 = 12:35:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 37 = 12:37:00 219278 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 39 = 12:39:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 41 = 12:41:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 43 = 12:43:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 45 = 12:45:00 ......................... VAK C 47 = 12:47:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 49 = 12:49:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 51 = 12:51:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 53 = 12:53:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 55 = 12:55:00

Kategorie D45B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    85 m, 13 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 12:46:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 48 = 12:48:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 50 = 12:50:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 52 = 12:52:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 54 = 12:54:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 56 = 12:56:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 58 = 12:58:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 60 = 13:00:00 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 62 = 13:02:00 9121 Mádlová Iva SHK 6351 C 64 = 13:04:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 66 = 13:06:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 68 = 13:08:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 70 = 13:10:00 ......................... VAK C 72 = 13:12:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 74 = 13:14:00 232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 76 = 13:16:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 78 = 13:18:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 80 = 13:20:00 49888 Ivana Vavrečková JPV 6363 C 82 = 13:22:00 neregistro 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 84 = 13:24:00 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 86 = 13:26:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 88 = 13:28:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 90 = 13:30:00 52676 Stackeová Anna LCE 5551 C 92 = 13:32:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 94 = 13:34:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 96 = 13:36:00 ......................... VAK C 98 = 13:38:00

Kategorie D50B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    50 m, 10 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 2 = 12:02:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 4 = 12:04:00 433098 Felklová Jarmila XF1 60 C 6 = 12:06:00 neregistro 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 8 = 12:08:00 420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C 10 = 12:10:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 12 = 12:12:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 14 = 12:14:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 16 = 12:16:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 18 = 12:18:00 ......................... VAK C 20 = 12:20:00

Kategorie D55B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    70 m, 10 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 28 = 12:28:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 30 = 12:30:00 ......................... VAK C 32 = 12:32:00

Kategorie D60B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m, 10 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 71 = 13:11:00 8882 Vlachová Renata VOV 4450 C 73 = 13:13:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 75 = 13:15:00 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 77 = 13:17:00 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 79 = 13:19:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 81 = 13:21:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 83 = 13:23:00 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C 85 = 13:25:00 ......................... VAK C 87 = 13:27:00

Kategorie D65B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    45 m,  9 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 68 = 13:08:00

Kategorie H12B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 10 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51203 Melichar Peťa LLI 0001 C 1 = 12:01:00 52575 Matoušek Matěj SSU 0005 C 3 = 12:03:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 C 5 = 12:05:00 301138 Dvořák Ferdinand SSU 9802 B 7 = 12:07:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 9 = 12:09:00 207870 Mašata Metoděj PHK 9905 C 11 = 12:11:00 52484 Němeček Kryštof PLU 9917 C 13 = 12:13:00 53672 Rohlík Jan KVS 9801 C 15 = 12:15:00 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C 17 = 12:17:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 19 = 12:19:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 B 21 = 12:21:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 23 = 12:23:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 C 25 = 12:25:00 8581 Šiška Petr TZL 9801 B 27 = 12:27:00 52588 Kašpar Petr SSU 9911 B 29 = 12:29:00 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 31 = 12:31:00 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B 33 = 12:33:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 35 = 12:35:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 37 = 12:37:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 39 = 12:39:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 41 = 12:41:00 ......................... VAK C 43 = 12:43:00 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 B 45 = 12:45:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 47 = 12:47:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 49 = 12:49:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 51 = 12:51:00 237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C 53 = 12:53:00 51207 Melichar Vojta LLI 9802 C 55 = 12:55:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 57 = 12:57:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 59 = 12:59:00

Kategorie H14B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    80 m, 14 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515123 Mielec Jaromír AOV 9701 B 0 = 12:00:00 8582 Mikel David TZL 9703 B 2 = 12:02:00 2020736 Dumbrovský Michal UOL 9601 C 4 = 12:04:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 B 6 = 12:06:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 8 = 12:08:00 53163 Mašata Matěj PHK 9601 B 10 = 12:10:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 12 = 12:12:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B 14 = 12:14:00 425525 Zavřel Lukáš KRN 9701 B 16 = 12:16:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 18 = 12:18:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 C 20 = 12:20:00 51405 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 22 = 12:22:00 2011862 Palzer Vít OOP 9701 B 24 = 12:24:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 26 = 12:26:00 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 28 = 12:28:00 416034 Kunz Jan BBM 9601 B 30 = 12:30:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 B 32 = 12:32:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 34 = 12:34:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 36 = 12:36:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 38 = 12:38:00

Kategorie H16A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    75 m, 16 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 ......................... VAK C 91 = 13:31:00 402 52523 Skoupý Jan STE 9411 B 93 = 13:33:00 403 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 95 = 13:35:00 404 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 97 = 13:37:00 405 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 99 = 13:39:00 406 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 101 = 13:41:00 407 920669 Korčák Jakub TZL 9403 A 103 = 13:43:00 408 515487 Grundmann Jan LTU 9401 A 105 = 13:45:00 409 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 107 = 13:47:00 410 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 109 = 13:49:00 411 232426 Čermák Matyáš KAM 9501 A 111 = 13:51:00 412 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 113 = 13:53:00 413 897360 Kettner Vojtěch HCE 9600 A 115 = 13:55:00 414 232254 Hruška Jakub ZBM 9515 A 117 = 13:57:00 415 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 119 = 13:59:00 416 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 121 = 14:01:00 417 9570 Křivda Martin CHC 9501 A 123 = 14:03:00 418 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 125 = 14:05:00 419 330693 Málek Jan PZR 9505 A 127 = 14:07:00 420 51475 Šlajs Daniel KRL 9403 A 129 = 14:09:00 421 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 131 = 14:11:00 422 411609 Horák Patrik TUV 9501 A 133 = 14:13:00 423 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 135 = 14:15:00 424 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 137 = 14:17:00 425 232245 Valášek Jan KAM 9400 A 139 = 14:19:00 426 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 141 = 14:21:00 427 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 A 143 = 14:23:00

Kategorie H16B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   100 m, 14 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 619094 Kavan Jiří SKM 9402 C 3 = 12:03:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 A 5 = 12:05:00 426400 Chovanec David TZL 9502 A 7 = 12:07:00 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B 9 = 12:09:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 11 = 12:11:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 13 = 12:13:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 15 = 12:15:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 17 = 12:17:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 19 = 12:19:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 21 = 12:21:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 23 = 12:23:00 ......................... VAK C 25 = 12:25:00

Kategorie H18A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   100 m, 17 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 ......................... VAK C 30 = 12:30:00 302 49603 Smitka Jan SHK 9204 B 32 = 12:32:00 303 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 34 = 12:34:00 304 9002 Kubát Lukáš VRL 9301 B 36 = 12:36:00 305 331418 Kudera Daniel SHK 9208 A 38 = 12:38:00 306 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 40 = 12:40:00 307 920652 Barcík Robert ASU 9201 A 42 = 12:42:00 308 207825 Pova Ondřej KRL 9304 A 44 = 12:44:00 309 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 46 = 12:46:00 310 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 48 = 12:48:00 311 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 50 = 12:50:00 312 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 52 = 12:52:00 313 920668 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 54 = 12:54:00 314 8458 Šákr Vít BOR 9301 A 56 = 12:56:00 315 331549 Záveský Filip LPU 9306 A 58 = 12:58:00 316 553457 Vavrys Johan LCE 9302 A 60 = 13:00:00 317 303912 Klusáček Jan TTR 9301 A 62 = 13:02:00 318 995849 Chloupek Adam STH 9302 A 64 = 13:04:00 319 1007551 Német Kryštof STE 9308 A 66 = 13:06:00 320 8456 Lomič Šimon BOR 9303 A 68 = 13:08:00 321 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 70 = 13:10:00 322 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 72 = 13:12:00 323 9486 Handl Jindřich SRK 9201 A 74 = 13:14:00 324 434590 Kubelka Tomáš LPU 9307 A 76 = 13:16:00 325 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 78 = 13:18:00 326 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 80 = 13:20:00 327 232647 Maňák Matěj PHK 9302 A 82 = 13:22:00 328 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 84 = 13:24:00 329 515402 Petržela Jan LTU 9201 A 86 = 13:26:00 330 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 88 = 13:28:00 331 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 A 90 = 13:30:00 332 887626 Kolovský František LPM 9202 A 92 = 13:32:00 333 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 94 = 13:34:00 334 8454 Krejčí Jaroslav BOR 9300 A 96 = 13:36:00 335 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A 98 = 13:38:00 336 51123 Doležel Ondřej STE 9202 A 100 = 13:40:00 337 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 102 = 13:42:00 338 896968 Valenta Jiří LCE 9201 A 104 = 13:44:00 339 253130 Navrátil Boris AOP 9202 A 106 = 13:46:00 340 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 108 = 13:48:00 341 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 110 = 13:50:00

Kategorie H18B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    75 m, 12 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2017668 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B 0 = 12:00:00 420402 Hálek Matěj UOL 9311 B 2 = 12:02:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 4 = 12:04:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 6 = 12:06:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 B 8 = 12:08:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 10 = 12:10:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 12 = 12:12:00 331211 Toman Filip ABM 9309 B 14 = 12:14:00 232171 Probosz Jan HAV 9202 B 16 = 12:16:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 18 = 12:18:00 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 20 = 12:20:00

Kategorie H20A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   180 m, 20 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 ......................... VAK C 77 = 13:17:00 202 501906 Cruse Franz GE1 91 C 79 = 13:19:00 neregistro 203 515479 Lazák Tomáš LTU 9102 B 81 = 13:21:00 204 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 83 = 13:23:00 205 9049 Klouček Tomáš STH 9002 A 85 = 13:25:00 206 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 87 = 13:27:00 207 995802 Švirák Ondřej TUR 9102 R 89 = 13:29:00 208 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 R 91 = 13:31:00 209 9352 Azeb Karim PHK 9110 A 93 = 13:33:00 210 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 95 = 13:35:00 211 515166 Nožka Radek LPU 9005 R 97 = 13:37:00 212 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 99 = 13:39:00 213 515162 Procházka David LPU 9113 R 101 = 13:41:00 214 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 103 = 13:43:00 215 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 A 105 = 13:45:00 216 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 107 = 13:47:00 217 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 109 = 13:49:00 218 9866 Hovorka Lukáš LPU 9001 R 111 = 13:51:00 219 9491 Ptáček Jiří SRK 9002 R 113 = 13:53:00 220 515424 Slezák Jiří LCE 9001 A 115 = 13:55:00 221 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 117 = 13:57:00 222 53660 Nešpor Václav KAM 9103 R 119 = 13:59:00 223 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 121 = 14:01:00 224 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 123 = 14:03:00 225 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 R 125 = 14:05:00 226 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 127 = 14:07:00 227 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 129 = 14:09:00 228 553459 Peřinka Jan AOP 9101 A 131 = 14:11:00 229 53836 Kolárik Jan PGP 9003 R 133 = 14:13:00 230 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 135 = 14:15:00 231 515081 Landovský Tomáš PGP 9103 A 137 = 14:17:00 232 887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 139 = 14:19:00 233 920663 Melecký Martin AOP 9001 R 141 = 14:21:00 234 416840 Picek Jan TJN 9101 A 143 = 14:23:00 235 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 A 145 = 14:25:00 236 515499 Wolf Daniel TUR 9100 R 147 = 14:27:00

Kategorie H20B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   100 m, 17 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 53823 Dvorský Václav SKM 9101 B 3 = 12:03:00 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 B 5 = 12:05:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 B 7 = 12:07:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 9 = 12:09:00 neregistro ......................... VAK C 11 = 12:11:00

Kategorie H21A

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   145 m, 22 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
553440 Müller Martin PHK 8903 R 0 = 12:00:00 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C 2 = 12:02:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 4 = 12:04:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 6 = 12:06:00 9698 Antoš Filip NPA 8001 C 8 = 12:08:00 888643 Seidl Miroslav EKP 7402 C 10 = 12:10:00 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 12 = 12:12:00 253358 Lenner Miroslav LPU 8605 C 14 = 12:14:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 16 = 12:16:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 18 = 12:18:00 52576 Strachota Petr TJN 8700 C 20 = 12:20:00 995884 Justa Pavel PHK 8701 C 22 = 12:22:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 24 = 12:24:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 26 = 12:26:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 28 = 12:28:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 30 = 12:30:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 32 = 12:32:00 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 34 = 12:34:00 9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 36 = 12:36:00 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 38 = 12:38:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 40 = 12:40:00 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 42 = 12:42:00 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 44 = 12:44:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 46 = 12:46:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 48 = 12:48:00 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 50 = 12:50:00 7767 Novák Daniel BOR 8702 C 52 = 12:52:00 995848 Suchý Petr LPM 7820 C 54 = 12:54:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 56 = 12:56:00 9359 Tihon Michal PHK 7905 C 58 = 12:58:00 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 60 = 13:00:00 52463 Štrajt Michal TBM 8903 R 62 = 13:02:00 8100 Jelínek Petr ZBM 7801 C 64 = 13:04:00 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 66 = 13:06:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 68 = 13:08:00 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 70 = 13:10:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 72 = 13:12:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 74 = 13:14:00 7245 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 76 = 13:16:00 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 78 = 13:18:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 80 = 13:20:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 82 = 13:22:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 84 = 13:24:00 995831 Jirásek Michal SHK 8901 R 86 = 13:26:00 515111 Halama Jakub KSU 7940 C 88 = 13:28:00 301412 Kamaryt Tomáš VPM 8807 C 90 = 13:30:00 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 92 = 13:32:00 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 94 = 13:34:00 9693 Novák Jiří NPA 7502 C 96 = 13:36:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 98 = 13:38:00 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 C 100 = 13:40:00 553448 Kubát Jan PHK 8902 R 102 = 13:42:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 104 = 13:44:00 881004 Sochor Jan HAV 8801 C 106 = 13:46:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 108 = 13:48:00 515015 Janeček Oldřich MFP 8200 C 110 = 13:50:00 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 112 = 13:52:00 53376 Horyna Roman VIC 7602 C 114 = 13:54:00 4352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 116 = 13:56:00 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 118 = 13:58:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 120 = 14:00:00 7878 Kunc Petr MLA 8801 C 122 = 14:02:00 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 124 = 14:04:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 126 = 14:06:00 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 128 = 14:08:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 130 = 14:10:00 9617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 132 = 14:12:00 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 134 = 14:14:00 9510 Klícha Martin SRK 8801 C 136 = 14:16:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 138 = 14:18:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 140 = 14:20:00 52511 Jašek Petr STE 7601 C 142 = 14:22:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 144 = 14:24:00 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 146 = 14:26:00 9153 Stulík Jakub SHK 8212 C 148 = 14:28:00 8871 Kabáth David ZBM 8433 C 150 = 14:30:00 9360 Černý Michal PHK 8005 C 152 = 14:32:00

Kategorie H21B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   150 m, 20 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 0 = 12:00:00 330675 Procházka Josef KON 7219 C 2 = 12:02:00 4351 Svoboda Petr SHK 8508 C 4 = 12:04:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 6 = 12:06:00 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 8 = 12:08:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 10 = 12:10:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 12 = 12:12:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 14 = 12:14:00 515433 Hodek Michal TAP 8808 C 16 = 12:16:00 515037 Starosta Pavel VIC 7938 C 18 = 12:18:00 52210 Nejedlý Luděk SKM 7601 C 20 = 12:20:00 929929 Kočí Martin VBM 8702 C 22 = 12:22:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 24 = 12:24:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 26 = 12:26:00 51588 Kalous Vladislav EKP 7702 C 28 = 12:28:00 52475 Perknovský Radim JPV 8235 C 30 = 12:30:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 32 = 12:32:00 766112 Červák Jan LCE 8001 C 34 = 12:34:00 9694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 36 = 12:36:00 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 38 = 12:38:00 352331 Gulas Jan VOV 8008 C 40 = 12:40:00 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 C 42 = 12:42:00 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 44 = 12:44:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 46 = 12:46:00 51807 Vlach Martin DKP 8605 C 48 = 12:48:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 50 = 12:50:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 52 = 12:52:00 336795 Kalous Antonín KON 7708 C 54 = 12:54:00 52592 Skřivánek Marcel JPV 7713 C 56 = 12:56:00 416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 58 = 12:58:00 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 60 = 13:00:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 62 = 13:02:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 64 = 13:04:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 66 = 13:06:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 68 = 13:08:00 247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 70 = 13:10:00 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 72 = 13:12:00 9623 Nývlt Petr SNA 8004 C 74 = 13:14:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 76 = 13:16:00 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 78 = 13:18:00 887637 Černý Martin TAP 8902 C 80 = 13:20:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 82 = 13:22:00 53822 Rytíř Jan SKM 7701 C 84 = 13:24:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 86 = 13:26:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 B 88 = 13:28:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 90 = 13:30:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 92 = 13:32:00 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 94 = 13:34:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 96 = 13:36:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 98 = 13:38:00 52858 Kokojan David JPV 8535 C 100 = 13:40:00 53888 Vlach Oldřich VOV 7730 C 102 = 13:42:00

Kategorie H21C

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    75 m, 17 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 120 = 14:00:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 122 = 14:02:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 124 = 14:04:00 neregistro 9492 Macháň Václav SRK 9001 C 126 = 14:06:00 53318 Nečas Tomáš TZL 8801 C 128 = 14:08:00 ......................... VAK C 130 = 14:10:00 53555 Blaták Jakub SLP 8301 C 132 = 14:12:00 348120 Chvátal Lukáš ZBM 8309 C 134 = 14:14:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 136 = 14:16:00 ......................... VAK C 138 = 14:18:00

Kategorie H21E

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   170 m, 25 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 57 = 12:57:00 2 303927 Klusáček Matěj ZBM 8923 E 59 = 12:59:00 3 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 61 = 13:01:00 4 51513 Malý Ondřej TBM 8911 R 63 = 13:03:00 5 886265 Procházka Jan DKP 8201 C 65 = 13:05:00 6 8529 Vobr Marek BOR 7801 R 67 = 13:07:00 7 888645 Kovář Miroslav SCP 8103 R 69 = 13:09:00 8 52555 Král Václav SSU 8243 R 71 = 13:11:00 9 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 73 = 13:13:00 10 9337 Hovorka Jan LPU 7907 R 75 = 13:15:00 11 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 77 = 13:17:00 12 995852 Hanslian David LCE 7835 R 79 = 13:19:00 13 886514 Henych Martin SJC 8601 R 81 = 13:21:00 14 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 83 = 13:23:00 15 9137 Paclík Roman SHK 7801 R 85 = 13:25:00 16 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 C 87 = 13:27:00 17 515475 Makovský Jakub TAP 8511 C 89 = 13:29:00 18 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 91 = 13:31:00 19 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 93 = 13:33:00 20 1007536 Poklop Martin SSU 8802 R 95 = 13:35:00 21 51896 Jansa Jiří CHT 8402 R 97 = 13:37:00 22 52288 Tomanek Daniel STE 7401 R 99 = 13:39:00 23 9504 Dusílek Adam SRK 8902 R 101 = 13:41:00 24 53367 Šidla Jan TZL 6808 R 103 = 13:43:00 25 995798 Pospíšil Vítek SCP 6800 E 105 = 13:45:00 26 887920 Zvěřina Petr PHK 8204 E 107 = 13:47:00 27 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 109 = 13:49:00 28 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 111 = 13:51:00 29 886513 Beneš Jan SJC 8703 C 113 = 13:53:00 30 9394 Váňa Martin TUR 8401 R 115 = 13:55:00 31 888608 Janata Martin DKP 8306 E 117 = 13:57:00 32 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 R 119 = 13:59:00 33 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 121 = 14:01:00 34 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 123 = 14:03:00 35 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 125 = 14:05:00 36 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 127 = 14:07:00 37 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 129 = 14:09:00 38 53769 Fodor Petr TUR 8103 E 131 = 14:11:00 39 515174 Smola Michal TZL 8131 E 133 = 14:13:00 40 1008172 Hepner David SHK 7601 E 135 = 14:15:00 41 500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 137 = 14:17:00 42 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 139 = 14:19:00 43 995821 Hradec Pavel CHA 8801 E 141 = 14:21:00 44 500878 Jedlička Michal SHK 7309 E 143 = 14:23:00 45 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 145 = 14:25:00 46 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 147 = 14:27:00 47 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 149 = 14:29:00 48 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 151 = 14:31:00 49 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 153 = 14:33:00

Kategorie H35B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    95 m, 16 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 0 = 12:00:00 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 2 = 12:02:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 4 = 12:04:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 6 = 12:06:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 8 = 12:08:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 10 = 12:10:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 12 = 12:12:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 14 = 12:14:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 16 = 12:16:00 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 18 = 12:18:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 20 = 12:20:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 22 = 12:22:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 24 = 12:24:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 26 = 12:26:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 28 = 12:28:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 30 = 12:30:00 ......................... VAK C 32 = 12:32:00 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 34 = 12:34:00 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 36 = 12:36:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 38 = 12:38:00 52569 Dvořák Radomír SSU 6342 C 40 = 12:40:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 42 = 12:42:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 44 = 12:44:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 46 = 12:46:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 48 = 12:48:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 50 = 12:50:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 52 = 12:52:00 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 54 = 12:54:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 56 = 12:56:00

Kategorie H40B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   120 m, 16 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 1 = 12:01:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 3 = 12:03:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 5 = 12:05:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 9 = 12:09:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 11 = 12:11:00 52407 Janeček Jiří CEL 6827 C 13 = 12:13:00 9376 Kamenický Jan PHK 6601 C 15 = 12:15:00 8814 Říman Petr HAV 6709 C 17 = 12:17:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 19 = 12:19:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 21 = 12:21:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 23 = 12:23:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 25 = 12:25:00 52566 Matoušek Milan SSU 6701 C 27 = 12:27:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 29 = 12:29:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 31 = 12:31:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 33 = 12:33:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 35 = 12:35:00 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 37 = 12:37:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 39 = 12:39:00 52693 Vavrys Petr LCE 6413 C 41 = 12:41:00 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C 43 = 12:43:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 45 = 12:45:00 53648 Vozda Jiří KSU 6149 C 47 = 12:47:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 49 = 12:49:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 51 = 12:51:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 53 = 12:53:00 9531 Langr Jan SHK 6701 C 55 = 12:55:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 57 = 12:57:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 59 = 12:59:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 61 = 13:01:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 63 = 13:03:00 ......................... VAK C 65 = 13:05:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 67 = 13:07:00

Kategorie H45B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   100 m, 15 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416077 Kavan Luboš SKM 6301 C 1 = 12:01:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 3 = 12:03:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 5 = 12:05:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 7 = 12:07:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 9 = 12:09:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 11 = 12:11:00 8657 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 13 = 12:13:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 15 = 12:15:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 17 = 12:17:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 19 = 12:19:00 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 21 = 12:21:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 23 = 12:23:00 ......................... VAK C 25 = 12:25:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 27 = 12:27:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 29 = 12:29:00 331528 Uvizl Ivan STH 5801 C 31 = 12:31:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 33 = 12:33:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 35 = 12:35:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 37 = 12:37:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 39 = 12:39:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 41 = 12:41:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 43 = 12:43:00

Kategorie H50B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   105 m, 12 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 40 = 12:40:00 ......................... VAK C 42 = 12:42:00 307337 Višňa Milan STE 5904 C 44 = 12:44:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 46 = 12:46:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 48 = 12:48:00 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 50 = 12:50:00 49321 Tkadleček Milan OOP 5600 C 52 = 12:52:00 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 54 = 12:54:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 56 = 12:56:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 58 = 12:58:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 60 = 13:00:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 62 = 13:02:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 64 = 13:04:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 66 = 13:06:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 68 = 13:08:00 52589 Felkl Luděk XF1 60 C 70 = 13:10:00 neregistro 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 72 = 13:12:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 74 = 13:14:00 218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 76 = 13:16:00 52531 Albert František STE 5804 C 78 = 13:18:00 52984 Mikolajek Stanislav MOV 5501 C 80 = 13:20:00 ......................... VAK C 82 = 13:22:00

Kategorie H55B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    90 m, 16 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9201 Klimpl Petr LPU 5401 C -12 = 11:48:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 4 = 12:04:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 6 = 12:06:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 8 = 12:08:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 10 = 12:10:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 12 = 12:12:00 8863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 14 = 12:14:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 16 = 12:16:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 18 = 12:18:00

Kategorie H60B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 13 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 3 = 12:03:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 5 = 12:05:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 7 = 12:07:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 9 = 12:09:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 11 = 12:11:00 52517 Sklenář Antonín STE 5301 C 13 = 12:13:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 15 = 12:15:00 ......................... VAK C 17 = 12:17:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 19 = 12:19:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 21 = 12:21:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 25 = 12:25:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 27 = 12:27:00 64865 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 29 = 12:29:00 51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 31 = 12:31:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 33 = 12:33:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 35 = 12:35:00

Kategorie H65B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    95 m, 11 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 2 = 12:02:00 8324 Zakouřil Václav TUV 4301 C 4 = 12:04:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 6 = 12:06:00 53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 8 = 12:08:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 10 = 12:10:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 12 = 12:12:00 53860 Žemlík Jan TZL 4325 C 14 = 12:14:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 16 = 12:16:00 308903 Damborg Leif ASU C 18 = 12:18:00 neregistro

Kategorie H70B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    80 m, 11 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 28 = 12:28:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 30 = 12:30:00 ......................... VAK C 32 = 12:32:00 52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 34 = 12:34:00 ......................... VAK C 36 = 12:36:00

Kategorie H75B

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    50 m, 10 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 2 = 12:02:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 6 = 12:06:00

Kategorie P3

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    35 m,  9 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 0 = 12:00:00 416168 Valík Adam AOP 0301 C 2 = 12:02:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 4 = 12:04:00 ? Tomanek Lukáš STE 0502 C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 10 = 12:10:00 ......................... VAK C 12 = 12:12:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 14 = 12:14:00 ......................... VAK C 16 = 12:16:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 18 = 12:18:00 361979 Moskvová Agáta ZLH 0551 C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 24 = 12:24:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 26 = 12:26:00 ......................... VAK C 28 = 12:28:00 301593 Ulahelová Jarmila KRN 6052 C 30 = 12:30:00 neregistro ......................... VAK C 32 = 12:32:00 51197 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 34 = 12:34:00 ......................... VAK C 36 = 12:36:00 ......................... VAK C 38 = 12:38:00 51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 40 = 12:40:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 42 = 12:42:00 ......................... VAK C 44 = 12:44:00 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 50 = 12:50:00 2017677 Pěčková Monika SKM C 52 = 12:52:00 neregistro ......................... VAK C 54 = 12:54:00 52464 Žáková Renata UOL C 56 = 12:56:00 neregistro ? Čížová Iveta AOP 9651 C 58 = 12:58:00 ......................... VAK C 60 = 13:00:00 ? Walder Jiří XW1 C 62 = 13:02:00 neregistro 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 64 = 13:04:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 66 = 13:06:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 68 = 13:08:00 246840 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 70 = 13:10:00 ......................... VAK C 72 = 13:12:00 224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 74 = 13:14:00 ? Andrla Lubomir AOP C 76 = 13:16:00 neregistro ......................... VAK C 78 = 13:18:00 345895 Pravda Vojtěch SBR 9801 C 80 = 13:20:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 82 = 13:22:00 ......................... VAK C 84 = 13:24:00 416066 Bencúr Eliáš LCE 0301 C 86 = 13:26:00 428256 Novotný Erik ZLH 0301 C 88 = 13:28:00 neregistro ......................... VAK C 90 = 13:30:00 52502 Janků Martin STE 0404 C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 96 = 13:36:00 ......................... VAK C 98 = 13:38:00

Kategorie T5

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   100 m, 17 kontrol    

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 421853 Slavíčková Klárka OOL 9562 C 3 = 12:03:00 53103 Hájek Jan UOL C 5 = 12:05:00 neregistro 301253 Fukalová Martina AOV 9550 C 7 = 12:07:00 neregistro ......................... VAK C 9 = 12:09:00 8897 Vít Hušek KON C 11 = 12:11:00 neregistro 52684 Malkrabová Jana LCE 8052 C 13 = 12:13:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 15 = 12:15:00 ......................... VAK C 17 = 12:17:00 361946 Jeřábek Petr OOL 6702 C 19 = 12:19:00 ? Frydrychovský Josef UOL C 21 = 12:21:00 neregistro 51912 Vodička Luděk SBR 7705 C 23 = 12:23:00 1304089 Fortunato Jorge PO1 89 C 25 = 12:25:00 neregistro 515407 Hájková Jitka KYL 7150 C 27 = 12:27:00 8906 Skácelová Naďa KON 6183 C 29 = 12:29:00 342667 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 31 = 12:31:00 ......................... VAK C 33 = 12:33:00 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 35 = 12:35:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 37 = 12:37:00 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 39 = 12:39:00 ......................... VAK C 41 = 12:41:00 ? Čížová Kateřina AOP 9454 C 43 = 12:43:00 421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 45 = 12:45:00 425524 Šiška Oto XS1 C 47 = 12:47:00 neregistro ......................... VAK C 49 = 12:49:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 51 = 12:51:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 53 = 12:53:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 55 = 12:55:00 361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C 57 = 12:57:00 ......................... VAK C 59 = 12:59:00