ABM KOB Moira Brno

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 2) 219257 D40B ABM6654 Obrátilová Naďa 3.00 130.00 Kč ( 14) 219256 H16B ABM9409 Obrátil Štěpán 5.00 130.00 Kč ( 5) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 7.00 130.00 Kč ( 11) 332966 D18B ABM9255 Handlová Andrea 7.00 130.00 Kč ( 18) 337646 D14B ABM9757 Odehnalová Tereza 11.00 70.00 Kč ( 12) 331211 H18B ABM9309 Toman Filip 14.00 130.00 Kč ( 6) 332950 D40B ABM7052 Odehnalová Kamila 25.00 130.00 Kč ( 13) 416012 D18B ABM9357 Škrabalová Adéla 25.00 130.00 Kč ( 17) 361957 H14B ABM9708 Kelbl Vladimír 28.00 70.00 Kč ( 10)303 232705 H18A ABM9211 Novotný Ondřej 34.00 140.00 Kč ( 3) 52008 H21A ABM6708 Přikryl Petr 48.00 140.00 Kč ( 4) 232740 D40B ABM6854 Mokrá Regina 49.00 130.00 Kč ( 16) 52013 D16B ABM9560 Otrusinová Jana 52.00 130.00 Kč ( 19) 332961 D12B ABM9956 Odehnalová Klára 53.00 70.00 Kč ( 1) 232736 H40B ABM6611 Mokrý Jan 57.00 130.00 Kč ( 8)266 49695 D20A ABM9151 Muselíková Vladislava 77.00 140.00 Kč ( 7)208 995859 H20A ABM9106 Hrobař Štěpán 91.00 140.00 Kč ( 9)337 53172 H18A ABM9202 Mokrý Stanislav 102.00 140.00 Kč ( 15)423 416014 H16A ABM9410 Mokrý Ondřej 135.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2350.00 Kč

ABR A-team Bruntál

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 26) 51892 H16B ABR9501 Vičan Dominik 15.00 130.00 Kč ( 25) 51893 D20B ABR9055 Zítková Lenka 16.00 130.00 Kč ( 22) 51907 H45B ABR6201 Zítka Jiří 19.00 130.00 Kč ( 20) 51910 H60B ABR4801 Toman Stanislav 31.00 70.00 Kč ( 23) 51873 H40B ABR6302 Řeháček Petr 35.00 130.00 Kč ( 27) 51884 D16B ABR9553 Bucká Karolína 44.00 130.00 Kč ( 21) 7854 H50B ABR6001 Bucký Josef 50.00 130.00 Kč ( 24) 7853 D21A ABR8651 Bucká Martina 116.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 990.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 30) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 0.00 130.00 Kč (ASU) ( 29) 52711 H55B ADA5505 Věžník Antonín 12.00 130.00 Kč ( 32) 49862 D14B ADA9652 Čížková Markéta 13.00 70.00 Kč ( 31) 336714 H35B ADA7101 Čížek Petr 28.00 130.00 Kč ( 28) 224870 P3 ADA5111 Truhlář Karel 74.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 37) 416168 P3 AOP0301 Valík Adam 2.00 70.00 Kč ( 40) 52665 H65B AOP4201 Sedlář Vladimír 2.00 70.00 Kč ( 52) 52664 D35B AOP7052 Sedlářová Pavla 2.00 130.00 Kč ( 44) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 8.00 130.00 Kč ( 60) 8798 D20B AOP9051 Hadačová Tereza 8.00 130.00 Kč ( 67) 352326 D18B AOP9351 Sklenářová Dorothea 13.00 130.00 Kč ( 41) 8863 H55B AOP5401 Sýkora Jiří 14.00 130.00 Kč ( 58) 232139 H21A AOP7802 Holas Tomáš 16.00 140.00 Kč ( 51) 8810 D40B AOP6751 Hadačová Gabriela 17.00 130.00 Kč ( 39) 51195 P3 AOP0651 Holasová Barbora 18.00 70.00 Kč ( 54) 52453 D35B AOP7151 Kostková Jana 26.00 130.00 Kč ( 57) 428264 H21B AOP7402 Borunský Tomáš 26.00 140.00 Kč ( 45) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 33.00 130.00 Kč ( 38) 51197 P3 AOP0551 Kovalčíková Anna 34.00 70.00 Kč ( 69) ? T5 AOP9454 Čížová Kateřina 43.00 70.00 Kč ( 46) 8715 H35B AOP6401 Jelínek Jan 46.00 130.00 Kč ( 65)310 410366 H18A AOP9302 Rossmanith Vojta 48.00 140.00 Kč ( 34) 410105 H12B AOP0001 Valík Tomáš 49.00 70.00 Kč ( 43) 515423 D45B AOP6151 Glabazňová Jana 52.00 130.00 Kč ( 68) 49462 D16B AOP9452 Svobodová Radka 56.00 130.00 Kč ( 70) ? P3 AOP9651 Čížová Iveta 58.00 70.00 Kč ( 36) 8799 P3 AOP0201 Kostka Jiří 66.00 70.00 Kč ( 42) 52666 H50B AOP5701 Kostka Evžen 66.00 130.00 Kč ( 49) 995843 H21A AOP6502 Schuster Martin 72.00 140.00 Kč ( 33) ? P3 AOP Andrla Lubomir 76.00 70.00 Kč neregistro ( 47) 232169 D45B AOP6451 Sýkorová Ivana 76.00 130.00 Kč ( 66)326 995871 H18A AOP9303 Schuster Marek 80.00 140.00 Kč ( 55) 52295 D21A AOP7251 Kašparová Šárka 82.00 140.00 Kč ( 53)14 52296 H21E AOP7102 Košárek Pavel 83.00 140.00 Kč ( 56) 8796 H21B AOP7301 Kovalčík Tomáš 90.00 140.00 Kč ( 50) 416142 D45B AOP6551 Schusterová Martina 94.00 130.00 Kč ( 62)333 995870 H18A AOP9201 Sýkora Jan 94.00 140.00 Kč ( 35) 49494 P3 AOP0101 Jelínek Jan 96.00 70.00 Kč ( 63)339 253130 H18A AOP9202 Navrátil Boris 106.00 140.00 Kč ( 64)341 887157 H18A AOP9301 Hadač Filip 110.00 140.00 Kč ( 61)228 553459 H20A AOP9101 Peřinka Jan 131.00 140.00 Kč ( 48) 887166 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 138.00 140.00 Kč ( 59)233 920663 H20A AOP9001 Melecký Martin 141.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 4480.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 79) 515123 H14B AOV9701 Mielec Jaromír 0.00 70.00 Kč ( 77) 301253 T5 AOV9550 Fukalová Martina 7.00 100.00 Kč neregistro ( 74) 336722 D18B AOV9251 Nováková Anežka 9.00 130.00 Kč ( 76) 515447 H16B AOV9502 Miksa Vojtěch 9.00 130.00 Kč ( 73) 253128 H18B AOV9204 Šidík Petr 18.00 190.00 Kč ( 78) 428234 H14B AOV9602 Glonek Jakub 18.00 100.00 Kč ( 71) 515430 H35B AOV6901 Mielec Jaromír 24.00 130.00 Kč ( 75) 253117 D18B AOV9350 Krejčí Kateřina 27.00 130.00 Kč ( 80) 336733 H14B AOV9801 Novák Pavel 36.00 70.00 Kč ( 72) 232136 T5 AOV7051 Fukalová Radmila 51.00 100.00 Kč ( 81) 361939 D12B AOV9850 Fukalová Hana 59.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 1250.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 907) 9201 H55B LPU5401 Klimpl Petr -12.00 130.00 Kč (ASU) ( 30) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 0.00 130.00 Kč (ASU) ( 84) 52856 D21B ASU9090 Rešová Kateřina 17.00 140.00 Kč ( 969) 308903 H65B ASU Damborg Leif 18.00 70.00 Kč neregistro ( 88) 224902 D14B ASU9797 Horvátová Hana 37.00 70.00 Kč ( 85)307 920652 H18A ASU9201 Barcík Robert 42.00 140.00 Kč ( 82) 229388 H35B ASU6849 Pavlík Radek 54.00 130.00 Kč ( 83)118 920685 D21E ASU8598 Vávrová Veronika 94.00 140.00 Kč ( 87)405 886264 H16A ASU9447 Horvát Petr 99.00 140.00 Kč ( 86)369 995795 D18A ASU9351 Kolářová Renáta 124.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89) 53271 H35B BBM6508 Ptáček Pavel 6.00 130.00 Kč ( 95) 331466 H12B BBM9800 Ptáček Patrik 9.00 70.00 Kč ( 90) 553435 H35B BBM7101 Kunz Martin 30.00 130.00 Kč ( 94) 416034 H14B BBM9601 Kunz Jan 30.00 70.00 Kč ( 96) 416035 H12B BBM9801 Kunz Jiří 31.00 70.00 Kč ( 93) 301292 H14B BBM9600 Ptáček Pavel 34.00 70.00 Kč ( 91) 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 68.00 140.00 Kč ( 92)406 331262 H16A BBM9500 Záděra Pavel 101.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 820.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97) 49455 H55B BFM5301 Zeman Ludvík 4.00 130.00 Kč ( 100) 49491 H20B BFM9101 Mutina Jiří 7.00 130.00 Kč ( 98) 49457 P3 BFM5701 Mutina Vlastimil 14.00 70.00 Kč ( 99) 49467 H40B BFM6701 Svoboda Martin 53.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 102) 7767 H21A BOR8702 Novák Daniel 52.00 140.00 Kč ( 104) 52675 D21A BOR8753 Vlažná Lucie 56.00 140.00 Kč ( 110)314 8458 H18A BOR9301 Šákr Vít 56.00 140.00 Kč ( 101)6 8529 H21E BOR7801 Vobr Marek 67.00 140.00 Kč ( 111)320 8456 H18A BOR9303 Lomič Šimon 68.00 140.00 Kč ( 107)262 8479 D20A BOR9051 Folbrechtová Šárka 69.00 140.00 Kč ( 109)334 8454 H18A BOR9300 Krejčí Jaroslav 96.00 140.00 Kč ( 105)215 52902 H20A BOR9006 Karvánek Matouš 105.00 140.00 Kč ( 108)280 8494 D20A BOR9150 Doškářová Tereza 105.00 140.00 Kč ( 112)409 887936 H16A BOR9503 Pavlovec Jan 107.00 140.00 Kč ( 106)226 7761 H20A BOR9007 Kořínek Tomáš 127.00 140.00 Kč ( 103) 51473 D21A BOR8752 Sedláčková Oldřiška 128.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1680.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 114) 51370 H60B BOV4901 Dvořák Vlastimil 19.00 70.00 Kč ( 113) 9576 P3 BOV4251 Stará Pavla 64.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 115)263 301408 D20A BSO9150 Procházková Monika 71.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 301561 D20B CEL9161 Janečková Adriana 10.00 130.00 Kč ( 116) 52407 H40B CEL6827 Janeček Jiří 13.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

CHA OK Chrastava

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 174) 887906 D21A CHA7850 Kašková Kateřina 26.00 140.00 Kč ( 177) 4664 D21A CHA8950 Brozová Zuzana 74.00 140.00 Kč ( 178)274 8190 D20A CHA9152 Valešová Jana 93.00 140.00 Kč ( 175) 4212 D21A CHA8050 Kašková Barbora 132.00 140.00 Kč ( 176)43 995821 H21E CHA8801 Hradec Pavel 141.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

CHC KOB Choceň

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 179)417 9570 H16A CHC9501 Křivda Martin 123.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

CHT SK Chrast

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180)21 51896 H21E CHT8402 Jansa Jiří 97.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 119)468 4536 D16A CTB9451 Voborníková Alena 65.00 140.00 Kč ( 118)127 887165 D21E CTB8151 Gregorová Kamila 112.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 121) 51965 H45B DCE5500 Procházka Antonín 11.00 130.00 Kč ( 120) 51966 D45B DCE5450 Procházková Miluše 60.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 123) 515114 H21A DKP8200 Procházka Tomáš 38.00 140.00 Kč ( 128) 51807 H21B DKP8605 Vlach Martin 48.00 140.00 Kč ( 135)462 8645 D16A DKP9450 Dlouhá Hana 53.00 140.00 Kč ( 130)101 49815 D21E DKP8756 Dlouhá Marie 60.00 140.00 Kč ( 133)258 887944 D20A DKP9154 Svobodná Madla 61.00 140.00 Kč ( 127)103 51755 D21E DKP8450 Kovářová Kristýna 64.00 140.00 Kč ( 124)5 886265 H21E DKP8201 Procházka Jan 65.00 140.00 Kč ( 122)107 9785 D21E DKP8154 Janatová Lucie 72.00 140.00 Kč ( 125)114 9054 D21E DKP8254 Jiřištová Zuzana 86.00 140.00 Kč ( 132)124 897345 D21E DKP8950 Bochenková Ivana 106.00 140.00 Kč ( 131)126 51787 D21E DKP8853 Karochová Simona 110.00 140.00 Kč ( 126)31 888608 H21E DKP8306 Janata Martin 117.00 140.00 Kč ( 129) 336746 H21A DKP8717 Pospíšil Ondřej 118.00 140.00 Kč ( 136)421 886607 H16A DKP9500 Šňupárek Václav 131.00 140.00 Kč ( 134)381 53699 D18A DKP9350 Svobodná Tereza 148.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2100.00 Kč

DOB KOB Dobruška

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 137) 887908 H21A DOB7501 Kolek Petr 4.00 140.00 Kč ( 140) 920696 H21A DOB8002 Janda Martin 46.00 140.00 Kč ( 138) 7245 H21A DOB7801 Leštínský Tomáš 76.00 140.00 Kč ( 139) 7226 D21A DOB7956 Štěpánová Dita 106.00 140.00 Kč ( 141) 7210 H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 112.00 140.00 Kč ( 142) 301627 H21A DOB8737 Hošek Radim 146.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 143) 888643 H21A EKP7402 Seidl Miroslav 10.00 140.00 Kč ( 144) 51588 H21B EKP7702 Kalous Vladislav 28.00 140.00 Kč ( 145) 51610 D21C EKP7955 Seidlová Barbora 107.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

GE1

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 146)202 501906 H20A GE191 Cruse Franz 79.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 148) 336721 H40B HAV5701 Jakobi Zdeněk 1.00 130.00 Kč ( 150) 52944 D40B HAV6151 Klečková Zina 5.00 130.00 Kč ( 147) 49305 H65B HAV4201 Beneš Karel 16.00 70.00 Kč ( 160) 232171 H18B HAV9202 Probosz Jan 16.00 130.00 Kč ( 153) 8814 H40B HAV6709 Říman Petr 17.00 130.00 Kč ( 157) 416157 D35B HAV7250 Proboszová Zuzana 20.00 130.00 Kč ( 162) 232145 D14B HAV9650 Kaděrová Vendula 21.00 70.00 Kč ( 159) 52934 D21B HAV8852 Klečková Lucie 27.00 140.00 Kč ( 155) 49428 D40B HAV7051 Kaděrová Barbora 29.00 130.00 Kč ( 161) 49473 D16B HAV9452 Proboszová Natálie 30.00 130.00 Kč ( 151) 253121 H40B HAV6200 Opletal Jaroslav 33.00 130.00 Kč ( 156) 515066 H35B HAV7103 Vébr Radek 44.00 130.00 Kč ( 152) 515436 H40B HAV6301 Sochor Tomáš 49.00 130.00 Kč ( 154) 8815 D40B HAV6751 Vričanová Sylva 55.00 130.00 Kč ( 149) 52752 H40B HAV5702 Juračka Zdeněk 61.00 190.00 Kč ( 158) 881004 H21A HAV8801 Sochor Jan 106.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2040.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 163)413 897360 H16A HCE9600 Kettner Vojtěch 115.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

HLV OOB TJ Sokol Holešov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 167) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 1.00 130.00 Kč ( 164) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 9.00 70.00 Kč ( 169) 53833 H14B HLV9732 Sedláček Ondřej 12.00 70.00 Kč ( 168) 416087 D16B HLV9555 Končáková Klára 48.00 130.00 Kč ( 165) 53856 H40B HLV6321 Končák Jaroslav 63.00 130.00 Kč ( 166) 53827 H40B HLV6404 Sedláček Jaroslav 67.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 172) 301308 P3 HOB5655 Krumpholcová Jarmila 26.00 70.00 Kč ( 170) 51939 H60B HOB4701 Klech Josef 33.00 70.00 Kč ( 171) 4684 P3 HOB5551 Ledabylová Alena 82.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 173) 52600 D60B HSU4850 Kupcová Věroslava 81.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

JIL OK Jilemnice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 181) 51590 H21A JIL7701 Kolín Jan 44.00 140.00 Kč ( 182) 9088 D21A JIL8651 Kynčlová Martina 86.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

JPV SK Prostějov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 183) 52498 H45B JPV6112 Jeřábek Luboš 7.00 130.00 Kč ( 191) 1602630 H16B JPV9509 Fajkus Radim 11.00 190.00 Kč ( 192) 1602633 H12B JPV9807 Vystavěl Ondřej 21.00 70.00 Kč ( 188) 52475 H21B JPV8235 Perknovský Radim 30.00 140.00 Kč ( 186) 2020730 H40B JPV6526 Soldán Vladimír 31.00 130.00 Kč ( 184) 1007543 H45B JPV6217 Chmelař Miroslav 43.00 130.00 Kč ( 193) 352337 D12B JPV9899 Soldánová Tereza 55.00 100.00 Kč ( 187) 52592 H21B JPV7713 Skřivánek Marcel 56.00 140.00 Kč ( 185) 49888 D45B JPV6363 Ivana Vavrečková 82.00 190.00 Kč neregistro ( 189) 52858 H21B JPV8535 Kokojan David 100.00 140.00 Kč ( 190)426 1602632 H16A JPV9505 Chmelař Martin 141.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

KAM SK Kamenice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 194) 232393 D35B KAM6951 Valášková Šárka 18.00 190.00 Kč ( 199)309 301101 H18A KAM9301 Rusý Tomáš 46.00 140.00 Kč ( 208)460 51177 D16A KAM9554 Procházková Marie 49.00 140.00 Kč ( 207)464 232418 D16A KAM9551 Hlubučková Kristýna 57.00 140.00 Kč ( 204)467 428250 D16A KAM9452 Kamererová Valerie 63.00 210.00 Kč ( 196) 8564 D21A KAM8951 Přecechtělová Tereza 66.00 140.00 Kč ( 206)473 53599 D16A KAM9550 Bořánková Karolína 75.00 140.00 Kč ( 195)113 232409 D21E KAM8851 Doležalová Monika 84.00 140.00 Kč ( 198)275 331162 D20A KAM9157 Rusá Šárka 95.00 140.00 Kč ( 205)411 232426 H16A KAM9501 Čermák Matyáš 111.00 140.00 Kč ( 197)222 53660 H20A KAM9103 Nešpor Václav 119.00 140.00 Kč ( 202)415 920683 H16A KAM9401 Semík Ondřej 119.00 140.00 Kč ( 203)418 887640 H16A KAM9403 Kettner Lukáš 125.00 140.00 Kč ( 201)425 232245 H16A KAM9400 Valášek Jan 139.00 140.00 Kč ( 200)380 301313 D18A KAM9350 Mrázová Pavla 146.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2220.00 Kč

KON KOB Konice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 221) 330675 H21B KON7219 Procházka Josef 2.00 140.00 Kč ( 219) 361996 H45B KON6431 Vlach Josef 3.00 130.00 Kč ( 210) 8897 T5 KON Vít Hušek 11.00 100.00 Kč neregistro ( 213) 8904 H40B KON5713 Komínek Jaroslav 11.00 190.00 Kč ( 229) 49367 D14B KON9771 Müllerová Kristýna 15.00 70.00 Kč ( 216) 8906 T5 KON6183 Skácelová Naďa 29.00 100.00 Kč ( 223) 995816 D21A KON7852 Otrubová Johana 34.00 140.00 Kč ( 228) 8898 D16B KON9572 Vlachová Eliška 34.00 130.00 Kč ( 218) 52417 D40B KON6389 Hlavová Miroslava 35.00 130.00 Kč ( 215) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 39.00 130.00 Kč ( 212) 52413 T5 KON4617 Skácel Jaroslav 53.00 100.00 Kč ( 222) 336795 H21B KON7708 Kalous Antonín 54.00 140.00 Kč ( 214) 52412 D45B KON5887 Smičková Eva 56.00 130.00 Kč ( 220) 500581 H40B KON6515 Hlava Miroslav 59.00 130.00 Kč ( 230) 52723 H12B KON9824 Kočí Josef 59.00 70.00 Kč ( 227)109 515488 D21E KON8989 Hlavová Jindra 76.00 140.00 Kč ( 211) 8903 D60B KON4589 Skoumalová Marie 77.00 70.00 Kč ( 217) 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 88.00 130.00 Kč ( 226) 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 90.00 140.00 Kč ( 209) 52724 D21C KON Kočí Petra 95.00 210.00 Kč neregistro ( 224) 8908 H21B KON7931 Krtička Jan 98.00 140.00 Kč ( 225) 515485 D21A KON8277 Smičková Eva 138.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2800.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 231)308 207825 H18A KRL9304 Pova Ondřej 44.00 140.00 Kč ( 232)420 51475 H16A KRL9403 Šlajs Daniel 129.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 235) 52626 P3 KRN6151 Hrouzová Jiřina 10.00 70.00 Kč ( 233) 411761 T5 KRN5401 Hrouza Jan 15.00 70.00 Kč ( 240) 425525 H14B KRN9701 Zavřel Lukáš 16.00 70.00 Kč ( 238) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 21.00 130.00 Kč ( 234) 301593 P3 KRN6052 Ulahelová Jarmila 30.00 70.00 Kč neregistro ( 239) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 35.00 140.00 Kč ( 237) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 62.00 140.00 Kč ( 236) 52635 D45B KRN6551 Bohunská Jana 66.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 820.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 247) 53654 D35B KSU7499 Reichlová Jiřina 6.00 130.00 Kč ( 253) 442865 H18B KSU9202 Jílek Jakub 8.00 130.00 Kč ( 257) 897348 D14B KSU9799 Smrčková Dominika 9.00 70.00 Kč ( 258) 53105 H12B KSU9909 Šrámek Ondřej 17.00 70.00 Kč ( 248) 886296 H21B KSU7601 Hecl Miloš 24.00 140.00 Kč ( 243) 515101 H21A KSU5801 Šrámek Jaromír 26.00 140.00 Kč ( 241) 52614 H60B KSU4900 Komárek Jaromír 27.00 70.00 Kč ( 256) 897370 D16B KSU9493 Hnilicová Šárka 42.00 130.00 Kč ( 244) 53648 H40B KSU6149 Vozda Jiří 47.00 190.00 Kč ( 250) 515111 H21A KSU7940 Halama Jakub 88.00 140.00 Kč ( 252) 886292 H21B KSU9045 Janů Zdeněk 88.00 140.00 Kč ( 249) 52617 D21C KSU7793 Smolíková Kateřina 93.00 140.00 Kč ( 254)359 886267 D18A KSU9393 Janů Hana 104.00 140.00 Kč ( 245) 420414 D21C KSU7373 Smrčková Věra 109.00 140.00 Kč ( 255)363 897363 D18A KSU9394 Vozdová Aneta 112.00 140.00 Kč ( 242) 886293 H21C KSU5749 Janů Zdeněk 122.00 140.00 Kč ( 246) 420450 H21C KSU7401 Smrček Petr 136.00 140.00 Kč ( 251) 515179 H21A KSU7945 Turczer Petr 144.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2330.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 260) 53672 H12B KVS9801 Rohlík Jan 15.00 100.00 Kč ( 259) 426339 T5 KVS6402 Rohlík Petr 35.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

KYL SK SP Kylešovice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 263) 515407 T5 KYL7150 Hájková Jitka 27.00 70.00 Kč ( 262) ? D12B KYL0350 Hájková Lucie 41.00 70.00 Kč ( 261) 51321 D12B KYL0050 Hájková Lenka 63.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 275) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 0.00 130.00 Kč ( 298) 53880 H20B LCE9004 Šmotek Jiří 5.00 130.00 Kč ( 314) 52703 H12B LCE9907 Plášek Pavel 5.00 70.00 Kč ( 308) 416069 H14B LCE9602 Slíva Jan 6.00 70.00 Kč ( 278) 52692 D40B LCE6359 Vavrysová Iva 7.00 130.00 Kč ( 309) 416071 D14B LCE9651 Kunčarová Jana 7.00 70.00 Kč ( 266) 53861 H65B LCE4412 Bradáč Jaroslav 8.00 70.00 Kč ( 272) 52702 H45B LCE6118 Plášek Martin 9.00 130.00 Kč ( 290) 331675 D21B LCE8151 Michálková Renata 9.00 140.00 Kč ( 281) 52687 D35B LCE6569 Hubáčková Dagmar 10.00 130.00 Kč ( 287) 52684 T5 LCE8052 Malkrabová Jana 13.00 100.00 Kč ( 271) 416070 D50B LCE5853 Hauerlandová Jitka 16.00 130.00 Kč ( 276) 52695 H35B LCE6311 Hubáček Jaroslav 18.00 130.00 Kč ( 292) 52677 D21B LCE8560 Hubáčková Petra 25.00 140.00 Kč ( 282) 416072 H35B LCE6602 Kunčar Vít 26.00 130.00 Kč ( 267) 416063 D40B LCE5451 Cahlová Slávka 27.00 130.00 Kč ( 310) 51298 D14B LCE9751 Vavrysová Barbara 29.00 70.00 Kč ( 311) 253363 H14B LCE9801 Sýkora Vojtěch 32.00 70.00 Kč ( 286) 766112 H21B LCE8001 Červák Jan 34.00 140.00 Kč ( 274) 52700 H35B LCE6207 Slezák Libor 36.00 130.00 Kč ( 279) 52693 H40B LCE6413 Vavrys Petr 41.00 130.00 Kč ( 288) 232615 D21B LCE8053 Šeděnková Hana 43.00 140.00 Kč ( 270) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 48.00 130.00 Kč ( 280) 52694 D40B LCE6461 Ferdusová Eva 51.00 130.00 Kč ( 312) 253367 D12B LCE9851 Hauerlandová Natálie 51.00 70.00 Kč ( 313) 237601 H12B LCE9901 Bencúr Juraj 53.00 70.00 Kč ( 284) 51609 H21A LCE7708 Zicha Jiří 56.00 140.00 Kč ( 273)1 52678 H21E LCE6127 Hubáček Josef 57.00 140.00 Kč ( 299)256 52708 D20A LCE9051 Cahlová Blanka 57.00 140.00 Kč ( 305)316 553457 H18A LCE9302 Vavrys Johan 60.00 140.00 Kč ( 291) ? D21A LCE8252 Kliková Barbora 68.00 210.00 Kč ( 296)105 9475 D21E LCE8951 Jirčáková Martina 68.00 140.00 Kč ( 265) 246840 P3 LCE0351 Hubáčková Dagmar 70.00 70.00 Kč ( 277) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 70.00 130.00 Kč ( 269) 218793 H50B LCE5802 Kunčar Antonín 76.00 130.00 Kč ( 285)12 995852 H21E LCE7835 Hanslian David 79.00 140.00 Kč ( 264) 416066 P3 LCE0301 Bencúr Eliáš 86.00 70.00 Kč ( 268) 52676 D45B LCE5551 Stackeová Anna 92.00 130.00 Kč ( 283)19 515096 H21E LCE7701 Bencúr Juraj 93.00 140.00 Kč ( 307)403 53866 H16A LCE9601 Mudrák Štěpán 95.00 140.00 Kč ( 304)335 886716 H18A LCE9301 Hubáček Michal 98.00 140.00 Kč ( 294) 51504 D21C LCE8851 Valentová Vendula 99.00 140.00 Kč ( 300)277 52710 D20A LCE9052 Hubáčková Pavla 99.00 140.00 Kč ( 301)212 52709 H20A LCE9102 Vlažný Jakub 99.00 140.00 Kč ( 302)338 896968 H18A LCE9201 Valenta Jiří 104.00 140.00 Kč ( 293)27 52706 H21E LCE8803 Cahel Marek 109.00 140.00 Kč ( 306)412 2017666 H16A LCE9501 Hubáček Jonáš 113.00 140.00 Kč ( 297)220 515424 H20A LCE9001 Slezák Jiří 115.00 140.00 Kč ( 289) 2020705 H21C LCE8110 Macka Radek 124.00 140.00 Kč neregistro ( 295)35 515460 H21E LCE8902 Slezák Zdeněk 125.00 140.00 Kč ( 303)376 416067 D18A LCE9251 Kukolová Šárka 138.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 6310.00 Kč

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 315) 8114 D21A LIT8551 Neradová Alena 58.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 316) 51203 H12B LLI0001 Melichar Peťa 1.00 70.00 Kč ( 317) 51201 P3 LLI0404 Peterka Jakub 40.00 70.00 Kč ( 319)456 253131 D16A LLI9651 Štičková Anna 41.00 140.00 Kč ( 320) 51207 H12B LLI9802 Melichar Vojta 55.00 70.00 Kč ( 318) 515503 H21A LLI7502 Peterka Vojtěch 94.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

LOL OK Olomouc

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 321) 52425 H50B LOL5601 Poklop Lubomír 58.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 322) 995848 H21A LPM7820 Suchý Petr 54.00 140.00 Kč ( 323)332 887626 H18A LPM9202 Kolovský František 92.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 907) 9201 H55B LPU5401 Klimpl Petr -12.00 130.00 Kč (ASU) ( 329) 253358 H21A LPU8605 Lenner Miroslav 14.00 140.00 Kč ( 324) 9270 H45B LPU6503 Procházka Tomáš 21.00 130.00 Kč ( 343)306 410798 H18A LPU9303 Kos Tomáš 40.00 140.00 Kč ( 332) 515136 D21A LPU8752 Hermanová Zuzana 42.00 140.00 Kč ( 342)311 1080493 H18A LPU9301 Čermák Jan 50.00 140.00 Kč ( 348)461 887635 D16A LPU9657 Kulhavá Eliška 51.00 140.00 Kč ( 344)315 331549 H18A LPU9306 Záveský Filip 58.00 140.00 Kč ( 330) 886290 H21B LPU8608 Kafka Miloš 60.00 140.00 Kč ( 347)472 940318 D16A LPU9451 Procházková Klára 73.00 140.00 Kč ( 325)10 9337 H21E LPU7907 Hovorka Jan 75.00 140.00 Kč ( 345)324 434590 H18A LPU9307 Kubelka Tomáš 76.00 140.00 Kč ( 337)268 9332 D20A LPU9053 Knapová Jana 81.00 140.00 Kč ( 340)204 52135 H20A LPU9119 Bořil Petr 83.00 140.00 Kč ( 334)211 515166 H20A LPU9005 Nožka Radek 97.00 140.00 Kč ( 339)213 515162 H20A LPU9113 Procházka David 101.00 140.00 Kč ( 327)123 515126 D21E LPU8357 Zvěřinová Martina 104.00 140.00 Kč ( 346)361 219279 D18A LPU9357 Kulhavá Šárka 108.00 140.00 Kč ( 333)218 9866 H20A LPU9001 Hovorka Lukáš 111.00 140.00 Kč ( 326)32 500288 H21E LPU8304 Štěrba Zbyněk 119.00 140.00 Kč ( 336)224 551990 H20A LPU9036 Kamenický Matěj 123.00 140.00 Kč ( 328) 52328 D21A LPU8359 Škodová Petra 124.00 140.00 Kč ( 331) 886272 H21A LPU8701 Fiala Petr 124.00 140.00 Kč ( 335)227 515142 H20A LPU9006 Klapal Jan 129.00 140.00 Kč ( 341)372 995792 D18A LPU9261 Petráčková Klára 130.00 140.00 Kč ( 338)235 301633 H20A LPU9110 Procházka Tomáš 145.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3490.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 349) 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 62.00 140.00 Kč ( 350)203 515479 H20A LTU9102 Lazák Tomáš 81.00 140.00 Kč ( 351)329 515402 H18A LTU9201 Petržela Jan 86.00 140.00 Kč ( 353)408 515487 H16A LTU9401 Grundmann Jan 105.00 140.00 Kč ( 352)367 405975 D18A LTU9251 Grundmannová Hana 120.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 354) 515015 H21A MFP8200 Janeček Oldřich 110.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

MKP SK Meteor Kačerov Praha

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 355) 51660 D35B MKP6350 Ježková Regina 8.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 356) 7878 H21A MLA8801 Kunc Petr 122.00 210.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 365) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 4.00 130.00 Kč ( 366) 51174 D35B MOV7352 Hulenková Martina 4.00 130.00 Kč ( 359) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 5.00 130.00 Kč ( 364) 52780 H35B MOV7104 Štětínský Pavel 16.00 130.00 Kč ( 362) 232417 H40B MOV6701 Holec Honza 19.00 190.00 Kč ( 367) 232406 H16B MOV9401 Štětínský Pavel 19.00 130.00 Kč ( 363) 52771 H35B MOV6901 Berger Tomáš 22.00 130.00 Kč ( 368) 232392 D14B MOV9751 Svěchotová Natálie 25.00 70.00 Kč ( 361) 232412 H35B MOV6201 Šarman Radim 38.00 130.00 Kč ( 357) 52774 H50B MOV5201 Juřeník Josef 40.00 190.00 Kč ( 360) 51173 H45B MOV6102 Maceček Otakar 41.00 130.00 Kč ( 358) 52984 H50B MOV5501 Mikolajek Stanislav 80.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1620.00 Kč

NPA SK lyžování a OB Nová Paka

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 371) 9698 H21A NPA8001 Antoš Filip 8.00 140.00 Kč ( 370) 9694 H21B NPA7701 Novák Zdeněk 36.00 140.00 Kč ( 372)254 9711 D20A NPA9051 Šmidrkalová Monika 53.00 140.00 Kč ( 369) 9693 H21A NPA7502 Novák Jiří 96.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 377) 421853 T5 OOL9562 Slavíčková Klárka 3.00 70.00 Kč ( 373) 361946 T5 OOL6702 Jeřábek Petr 19.00 70.00 Kč ( 374) 342667 T5 OOL6708 Slavíček Stanislav 31.00 70.00 Kč ( 376) 421852 T5 OOL6955 Slavíčková Katka 45.00 70.00 Kč ( 375) 361997 T5 OOL6954 Jeřábková Jana 57.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

OOP TJ Opava

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 380) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 3.00 70.00 Kč ( 383) 52769 D50B OOP5751 Hájková Ludmila 8.00 190.00 Kč ( 387) 49401 D20B OOP9050 Kociánová Michaela 14.00 130.00 Kč ( 388) 2011862 H14B OOP9701 Palzer Vít 24.00 70.00 Kč ( 378) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 35.00 70.00 Kč ( 386) 232323 T5 OOP8100 Pietraszek Martin 39.00 100.00 Kč ( 381) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 48.00 130.00 Kč ( 382) 49321 H50B OOP5600 Tkadleček Milan 52.00 130.00 Kč ( 385) 52767 P3 OOP6750 Kociánová Eva 68.00 70.00 Kč ( 384) 232338 D45B OOP6150 Hrabicová Iva 80.00 130.00 Kč ( 379) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 83.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1160.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 389)312 51993 H18A OSN9339 Kamenický Tobiáš 52.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 391) 52348 P3 OTK6201 Panovec Vladan 24.00 100.00 Kč ( 390) 331216 H12B OTK0001 Panovec Kryštof 25.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

PGP SK Praga

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 401) 52106 H21A PGP8700 Sysel Ctibor 6.00 140.00 Kč ( 393) 53567 D35B PGP6450 Smolková Alena 12.00 130.00 Kč ( 408)466 232017 D16A PGP9554 Pavlů Kateřina 61.00 140.00 Kč ( 392) 51632 H21B PGP6000 Kožina Petr 66.00 140.00 Kč ( 394) 51840 H21A PGP6501 Kondrát Martin 70.00 140.00 Kč ( 402)110 995881 D21E PGP8753 Hrstková Vladěna 78.00 140.00 Kč ( 396)112 51688 D21E PGP8251 Tichovská Hana 82.00 140.00 Kč ( 405)269 51658 D20A PGP9053 Ježková Dominika 83.00 140.00 Kč ( 403) 53556 D21A PGP8852 Smolková Kateřina 94.00 140.00 Kč ( 399)121 995832 D21E PGP8556 Spurná Martina 100.00 140.00 Kč ( 407)365 53009 D18A PGP9350 Kožinová Anna 116.00 140.00 Kč ( 400)33 887941 H21E PGP8610 Flašar Jan 121.00 140.00 Kč ( 398)37 515404 H21E PGP8409 Šedivý Jan 129.00 140.00 Kč ( 404)229 53836 H20A PGP9003 Kolárik Jan 133.00 140.00 Kč ( 397) 8301 H21A PGP8301 Hora Vojtěch 134.00 140.00 Kč ( 406)231 515081 H20A PGP9103 Landovský Tomáš 137.00 140.00 Kč ( 395)42 995838 H21E PGP7601 Matějů Luboš 139.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2370.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 422) 553440 H21A PHK8903 Müller Martin 0.00 140.00 Kč ( 433) 53163 H14B PHK9601 Mašata Matěj 10.00 70.00 Kč ( 434) 207870 H12B PHK9905 Mašata Metoděj 11.00 70.00 Kč ( 409) 9376 H40B PHK6601 Kamenický Jan 15.00 130.00 Kč ( 418) 995884 H21A PHK8701 Justa Pavel 22.00 140.00 Kč ( 423) 9415 D21A PHK8951 Čepová Daniela 36.00 140.00 Kč ( 412) 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 40.00 140.00 Kč ( 413) 9526 H21B PHK7702 Vítek Tomáš 42.00 140.00 Kč ( 414) 9359 H21A PHK7905 Tihon Michal 58.00 140.00 Kč ( 419)9 553446 H21E PHK8802 Panchártek Jan 73.00 140.00 Kč ( 432)474 553443 D16A PHK9451 Novotná Markéta 77.00 140.00 Kč ( 411) 9797 H21A PHK7601 Vítek Petr 78.00 140.00 Kč ( 429)327 232647 H18A PHK9302 Maňák Matěj 82.00 140.00 Kč ( 427)209 9352 H20A PHK9110 Azeb Karim 93.00 140.00 Kč ( 416)122 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 102.00 140.00 Kč ( 421) 553448 H21A PHK8902 Kubát Jan 102.00 210.00 Kč ( 424)214 886259 H20A PHK9001 Zelenka Tomáš 103.00 140.00 Kč ( 417)26 887920 H21E PHK8204 Zvěřina Petr 107.00 140.00 Kč ( 420) 9353 D21A PHK8855 Azebová Nina 108.00 140.00 Kč ( 425)217 553441 H20A PHK9101 Kubát Pavel 109.00 140.00 Kč ( 428)364 553444 D18A PHK9255 Novotná Tereza 114.00 140.00 Kč ( 410) 515050 H21A PHK7107 Mašata Roman 126.00 140.00 Kč ( 430)373 9832 D18A PHK9353 Kamenická Kateřina 132.00 140.00 Kč ( 426)230 553445 H20A PHK9104 Kamenický Jakub 135.00 140.00 Kč ( 431)424 301383 H16A PHK9401 Kamenický Ondřej 137.00 140.00 Kč ( 415) 9360 H21A PHK8005 Černý Michal 152.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3560.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 439) 52484 H12B PLU9917 Němeček Kryštof 13.00 70.00 Kč ( 438) 52485 H14B PLU9717 Otruba Vojtěch 14.00 70.00 Kč ( 436) 995892 H35B PLU7417 Otruba Marek 20.00 130.00 Kč ( 435) 52500 H45B PLU6219 Kubeš Jaromír 27.00 190.00 Kč ( 437) 52482 H21A PLU7917 Otruba Karel 60.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

PO1

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 962) 1304089 T5 PO189 Fortunato Jorge 25.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 441) 8829 D21B PTE8771 Boháčová Lucie 19.00 140.00 Kč ( 440) 52430 H21B PTE8403 Jirka Michal 32.00 140.00 Kč ( 442) 8849 D16B PTE9474 Vítková Lucie 46.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 444)469 220400 D16A PZR9559 Doleželová Kateřina 67.00 140.00 Kč ( 443)419 330693 H16A PZR9505 Málek Jan 127.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 445) 49433 H60B RAD4801 Huňka Jiří 15.00 70.00 Kč ( 447) 49440 H12B RAD9901 Zobaník Michal 19.00 70.00 Kč ( 446) 8086 H21B RAD7401 Hrazdil Roman 64.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 453) 219249 D18B RBK9357 Šestáková Petra 5.00 130.00 Kč ( 451) 53766 D18B RBK9257 Moučková Andrea 15.00 130.00 Kč ( 452) 219245 D18B RBK9355 Hegerová Petra 23.00 130.00 Kč ( 448) 247328 H21B RBK7215 Šindelka Antonín 70.00 140.00 Kč ( 449) 515193 H21A RBK8605 Henek Michal 108.00 140.00 Kč ( 450)221 301284 H20A RBK9001 Šesták Jakub 117.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 810.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 454) 51904 H60B SBR4701 Blažek Václav 5.00 70.00 Kč ( 457) 51909 H40B SBR6601 Sklenář Josef 23.00 190.00 Kč ( 458) 51912 T5 SBR7705 Vodička Luděk 23.00 70.00 Kč ( 455) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 64.00 130.00 Kč ( 461) 345895 P3 SBR9801 Pravda Vojtěch 80.00 70.00 Kč ( 456) 51917 D45B SBR6550 Kiprá Zdenka 86.00 130.00 Kč ( 459)366 410731 D18A SBR9250 Sklenářová Radka 118.00 140.00 Kč ( 460)416 307332 H16A SBR9501 Sklenář Martin 121.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 940.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 463)7 888645 H21E SCP8103 Kovář Miroslav 69.00 140.00 Kč ( 464)115 51568 D21E SCP8152 Košárková Iva 88.00 140.00 Kč ( 462)25 995798 H21E SCP6800 Pospíšil Vítek 105.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 468) 9126 H40B SHK7001 Netuka Jan 3.00 130.00 Kč ( 481) 4351 H21B SHK8508 Svoboda Petr 4.00 140.00 Kč ( 487) 9189 H21A SHK8902 Šabatka Zdeněk 12.00 140.00 Kč ( 482) 9161 D21B SHK8552 Stulíková Barbora 21.00 140.00 Kč ( 495) 51405 H14B SHK9701 Netuka Vojtěch 22.00 70.00 Kč ( 469) 9802 D35B SHK7251 Langrová Monika 24.00 130.00 Kč ( 491)302 49603 H18A SHK9204 Smitka Jan 32.00 140.00 Kč ( 466) 9125 D40B SHK6561 Teplá Hana 33.00 130.00 Kč ( 492)305 331418 H18A SHK9208 Kudera Daniel 38.00 140.00 Kč ( 472) 9135 H21B SHK7605 Svoboda Ondřej 50.00 140.00 Kč ( 474) 9140 H21A SHK7911 Weiner Jakub 50.00 140.00 Kč ( 467) 9531 H40B SHK6701 Langr Jan 55.00 130.00 Kč ( 465) 9121 D45B SHK6351 Mádlová Iva 64.00 130.00 Kč ( 484)106 9182 D21E SHK8753 Doležalová Veronika 70.00 140.00 Kč ( 485)111 9186 D21E SHK8851 Teplá Tereza 80.00 140.00 Kč ( 473)15 9137 H21E SHK7801 Paclík Roman 85.00 140.00 Kč ( 490)270 995857 D20A SHK9151 Chmelařová Michaela 85.00 140.00 Kč ( 486) 995831 H21A SHK8901 Jirásek Michal 86.00 140.00 Kč ( 475)117 9142 D21E SHK8152 Fejlková Martina 92.00 140.00 Kč ( 477) 9145 H21B SHK8215 Bláha Jan 94.00 140.00 Kč ( 493)355 1008174 D18A SHK9251 Teplá Karolína 96.00 140.00 Kč ( 478) 9148 D21A SHK8256 Doležalová Lenka 98.00 140.00 Kč ( 488)120 515140 D21E SHK8952 Petrželová Tereza 98.00 140.00 Kč ( 489)278 515425 D20A SHK9051 Mechlová Lenka 101.00 140.00 Kč ( 479) 4352 H21A SHK8404 Gazdačko Jan 116.00 140.00 Kč ( 480)36 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 127.00 140.00 Kč ( 494)371 51176 D18A SHK9351 Fundová Eliška 128.00 140.00 Kč ( 471)40 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 135.00 140.00 Kč ( 470)44 500878 H21E SHK7309 Jedlička Michal 143.00 140.00 Kč ( 483)46 515483 H21E SHK8702 Šmehlík Eduard 147.00 140.00 Kč ( 476) 9153 H21A SHK8212 Stulík Jakub 148.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 4220.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 496) 9969 D21A SJC8551 Procházková Zuzana 44.00 140.00 Kč ( 497)13 886514 H21E SJC8601 Henych Martin 81.00 140.00 Kč ( 498)29 886513 H21E SJC8703 Beneš Jan 113.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 499) 331118 H45B SJH6101 Romanovský Alois 15.00 130.00 Kč ( 503)454 995864 D16A SJH9452 Tichá Tereza 37.00 140.00 Kč ( 500) 336767 H40B SJH7001 Beneš Jan 45.00 130.00 Kč ( 502)458 920682 D16A SJH9451 Benešová Jana 45.00 140.00 Kč ( 501)370 553458 D18A SJH9352 Šrámková Michaela 126.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

SJI OK Jihlava

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 504) 52180 H70B SJI3709 Boudný Zdeněk 34.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 506) 253379 P3 SKM0251 Dittrichová Michaela 0.00 70.00 Kč ( 510) 416077 H45B SKM6301 Kavan Luboš 1.00 130.00 Kč ( 518) 53823 H20B SKM9101 Dvorský Václav 3.00 130.00 Kč ( 521) 619094 H16B SKM9402 Kavan Jiří 3.00 130.00 Kč ( 507) 53817 P3 SKM0401 Pěček Dominik 4.00 70.00 Kč ( 508) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 7.00 70.00 Kč ( 519) 416083 H18B SKM9301 Pěček Martin 12.00 130.00 Kč ( 520) 53824 H16B SKM9401 Dvorský Vojtěch 13.00 130.00 Kč ( 513) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 14.00 130.00 Kč ( 515) 52210 H21B SKM7601 Nejedlý Luděk 20.00 140.00 Kč ( 523) 425530 H16B SKM9501 Krajcar Ivo 23.00 130.00 Kč ( 525) 416078 D14B SKM9651 Pěčková Veronika 27.00 70.00 Kč ( 517) 52208 D21A SKM7750 Dittrichová Andrea 32.00 140.00 Kč ( 524) 53820 D16B SKM9551 Krajcarová Soňa 32.00 130.00 Kč ( 509) 52202 H45B SKM6103 Dvorský Ilja 35.00 130.00 Kč ( 526) 253380 H12B SKM9801 Zvoníček Jan 39.00 70.00 Kč ( 511) 331683 H40B SKM6901 Zvoníček Josef 43.00 130.00 Kč ( 505) 2017677 P3 SKM Pěčková Monika 52.00 70.00 Kč neregistro ( 512) 52199 H35B SKM7104 Pěček Vítězslav 56.00 130.00 Kč ( 516) 53822 H21B SKM7701 Rytíř Jan 84.00 210.00 Kč ( 514) 52207 H21A SKM7501 Dittrich Pavel 98.00 140.00 Kč ( 522)427 253370 H16A SKM9404 Zvoníček Josef 143.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2620.00 Kč

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 527)465 331098 D16A SKV9452 Kubínová Romana 59.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 529) 51617 D21B SLP8451 Chloupková Radka 37.00 140.00 Kč ( 528) 53555 H21C SLP8301 Blaták Jakub 132.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

SNA TJ Start Náchod

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 530) 9630 H21B SNA7349 Slavík Pavel 8.00 140.00 Kč ( 532) 9622 H21A SNA8206 Nývlt Martin 36.00 210.00 Kč ( 531) 9623 H21B SNA8004 Nývlt Petr 74.00 140.00 Kč ( 533) 9617 H21A SNA8402 Pýcha Lukáš 132.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 630.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 538) 232498 D20B SOP9152 Ševčíková Petra 2.00 130.00 Kč ( 936) 49309 H18B SOP9302 Jarnot Michal 6.00 260.00 Kč ( 534) 8720 H55B SOP5101 Jurčák Karel 10.00 130.00 Kč ( 536) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 16.00 130.00 Kč ( 537) 49389 D20B SOP9052 Moravcová Lucie 18.00 130.00 Kč ( 539) 8726 D18B SOP9352 Svobodová Klára 21.00 130.00 Kč ( 541) 8727 H14B SOP9601 Svoboda František 26.00 70.00 Kč ( 540) 49302 D16B SOP9551 Procházková Marie 38.00 130.00 Kč ( 535) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 46.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1240.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 542) 9798 H60B SRK4702 Hrobař Rudolf 25.00 70.00 Kč ( 544) 219278 D40B SRK6751 Kulhavá Jarmila 39.00 130.00 Kč ( 551)253 9804 D20A SRK9152 Říčařová Žaneta 51.00 140.00 Kč ( 543) 416300 H50B SRK5701 Kulhavý Josef 54.00 130.00 Kč ( 545) 9525 H21A SRK7807 Potštejnský Jan 66.00 140.00 Kč ( 552)323 9486 H18A SRK9201 Handl Jindřich 74.00 140.00 Kč ( 547)23 9504 H21E SRK8902 Dusílek Adam 101.00 140.00 Kč ( 550)279 995837 D20A SRK9151 Kosová Denisa 103.00 140.00 Kč ( 553)362 9794 D18A SRK9352 Reslová Hana 110.00 140.00 Kč ( 549)219 9491 H20A SRK9002 Ptáček Jiří 113.00 140.00 Kč ( 548) 9492 H21C SRK9001 Macháň Václav 126.00 140.00 Kč ( 546) 9510 H21A SRK8801 Klícha Martin 136.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1590.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 554) 52575 H12B SSU0005 Matoušek Matěj 3.00 100.00 Kč ( 565) 425560 D14B SSU9661 Kašparová Zuzka 5.00 70.00 Kč ( 567) 301138 H12B SSU9802 Dvořák Ferdinand 7.00 70.00 Kč ( 561) 6713 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 9.00 130.00 Kč ( 555) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 12.00 70.00 Kč ( 560) 52566 H40B SSU6701 Matoušek Milan 27.00 190.00 Kč ( 568) 52588 H12B SSU9911 Kašpar Petr 29.00 70.00 Kč ( 556) 52557 D55B SSU5350 Štáblová Jitka 30.00 130.00 Kč ( 566) 224904 D14B SSU9666 Machusová Karolína 39.00 70.00 Kč ( 558) 52569 H35B SSU6342 Dvořák Radomír 40.00 130.00 Kč ( 559) 224901 D40B SSU6591 Ostřanská Iveta 43.00 130.00 Kč ( 557) 52553 D45B SSU6091 Králová Zdenka 58.00 130.00 Kč ( 562)8 52555 H21E SSU8243 Král Václav 71.00 140.00 Kč ( 563)20 1007536 H21E SSU8802 Poklop Martin 95.00 140.00 Kč ( 564)48 887940 H21E SSU8841 Král Vojtěch 151.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1710.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 570) 49988 D40B STB6798 Abelová Ivana 23.00 130.00 Kč ( 572) 52904 H12B STB9801 Ludvík Matyáš 45.00 70.00 Kč ( 571)313 920668 H18A STB9301 Ludvík Vojtěch 54.00 140.00 Kč ( 569) 49990 H50B STB5701 Ludvík Petr 74.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 470.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 590) 52480 D35B STE7454 Urbanová Edita 0.00 130.00 Kč ( 575) ? P3 STE0502 Tomanek Lukáš 6.00 70.00 Kč ( 579) 52526 H21B STE5809 Václavek Tomáš 10.00 140.00 Kč ( 580) 8276 H35B STE5902 Neumann Jaroslav 12.00 130.00 Kč ( 576) 52517 H60B STE5301 Sklenář Antonín 13.00 70.00 Kč ( 593) 52432 H21A STE8303 Axman Karel 24.00 140.00 Kč ( 585) 1004660 H40B STE6907 Petřivalský Marek 25.00 130.00 Kč ( 588) 52535 D35B STE7352 Zbraňková Magda 28.00 130.00 Kč ( 586) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 29.00 140.00 Kč ( 577) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 37.00 130.00 Kč ( 584) 52514 D40B STE6751 Neumannová Kamila 41.00 130.00 Kč ( 581) 307337 H50B STE5904 Višňa Milan 44.00 130.00 Kč ( 573) 232959 H12B STE0007 Bořánek Michal 47.00 70.00 Kč ( 582) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 50.00 130.00 Kč ( 597) 426325 D16B STE9456 Neumannová Anna 50.00 130.00 Kč ( 583) 1007547 H21B STE6501 Skyva Petr 52.00 140.00 Kč ( 595)319 1007551 H18A STE9308 Német Kryštof 66.00 140.00 Kč ( 578) 52531 H50B STE5804 Albert František 78.00 130.00 Kč ( 587) 52510 H21A STE7102 Janků Marek 84.00 140.00 Kč ( 574) 52502 P3 STE0404 Janků Martin 92.00 70.00 Kč ( 596)402 52523 H16A STE9411 Skoupý Jan 93.00 140.00 Kč ( 591) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 96.00 140.00 Kč ( 589)22 52288 H21E STE7401 Tomanek Daniel 99.00 140.00 Kč ( 594)336 51123 H18A STE9202 Doležel Ondřej 100.00 140.00 Kč ( 592) 52511 H21A STE7601 Jašek Petr 142.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3120.00 Kč

STH SK Studenec

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 598) 331528 H45B STH5801 Uvizl Ivan 31.00 190.00 Kč ( 601)318 995849 H18A STH9302 Chloupek Adam 64.00 140.00 Kč ( 599)205 9049 H20A STH9002 Klouček Tomáš 85.00 210.00 Kč ( 600)330 9990 H18A STH9202 Uvizl Marek 88.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

SVS Orientklub Vsetín

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 603) 53385 D21B SVS8151 Maliňáková Katka 11.00 140.00 Kč ( 602) 53389 H55B SVS5501 Maliňák Josef 16.00 130.00 Kč ( 604) 53387 D21B SVS8751 Maliňáková Petra 39.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 607) 515433 H21B TAP8808 Hodek Michal 16.00 140.00 Kč ( 606) 515469 H21A TAP8610 Zajíc Vítězslav 42.00 140.00 Kč ( 610)264 416010 D20A TAP9053 Zamazalová Kateřina 73.00 140.00 Kč ( 609) 887637 H21B TAP8902 Černý Martin 80.00 140.00 Kč ( 605)17 515475 H21E TAP8511 Makovský Jakub 89.00 140.00 Kč ( 608) 232189 D21A TAP8854 Gabrovská Lucie 100.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 617) 515497 H21B TBM6116 Hlaváč Jiří 0.00 140.00 Kč ( 614) 410192 D50B TBM5253 Cigošová Anna 4.00 130.00 Kč ( 612) 53295 H21B TBM5004 Sponar Jan 6.00 140.00 Kč ( 615) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 12.00 140.00 Kč ( 619) 49656 D35B TBM7258 Hlaváčová Šárka 14.00 130.00 Kč ( 613) 53251 H45B TBM5103 Uhmann Petr 23.00 130.00 Kč ( 625) 232732 H12B TBM9901 Hlaváč Ondřej 33.00 70.00 Kč ( 618) 49659 H40B TBM6747 Horký Tomáš 37.00 130.00 Kč ( 611) 53247 D12B TBM0199 Hlaváčová Anežka 57.00 70.00 Kč ( 616) 410327 H50B TBM5807 Šebesta Vlastislav 60.00 130.00 Kč ( 623) 52463 H21A TBM8903 Štrajt Michal 62.00 140.00 Kč ( 624)4 51513 H21E TBM8911 Malý Ondřej 63.00 140.00 Kč ( 620)108 515006 D21E TBM7952 Kozáková Zdenka 74.00 140.00 Kč ( 622)18 53282 H21E TBM8215 Liščinský Zdeněk 91.00 140.00 Kč ( 621)47 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 149.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1910.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 626) 51929 H21B TJH6401 Tichý Martin 46.00 140.00 Kč ( 627) 51925 D45B TJH6451 Tichá Jana 84.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 628) 52576 H21A TJN8700 Strachota Petr 20.00 140.00 Kč ( 630) 416830 H21B TJN9001 Hostaš Petr 58.00 140.00 Kč ( 629) 416837 H21A TJN8901 Kobr Tomáš 100.00 140.00 Kč ( 631)234 416840 H20A TJN9101 Picek Jan 143.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 645) 49382 D18B TRI9350 Laštůvková Petra 3.00 130.00 Kč ( 649) 8667 D14B TRI9756 Kovářová Tereza 3.00 70.00 Kč ( 633) 8657 H45B TRI6202 Argaláš Jaroslav 13.00 130.00 Kč ( 641) 8658 D18B TRI9250 Mizerová Monika 19.00 130.00 Kč ( 909) 8651 D35B TRI6950 Kovaříková Mária 30.00 130.00 Kč ( 648) 53215 D14B TRI9750 Argalášová Kateřina 35.00 70.00 Kč ( 650) 8663 H12B TRI9801 Cienciala Jan 41.00 70.00 Kč ( 637) 49400 H35B TRI7401 Cienciala Martin 42.00 130.00 Kč ( 635) 7862 D40B TRI6850 Argalášová Gabriela 45.00 130.00 Kč ( 651) 53293 D12B TRI9852 Liberdová Jana 45.00 70.00 Kč ( 638) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 68.00 140.00 Kč ( 644)321 887630 H18A TRI9301 Argaláš Michal 70.00 140.00 Kč ( 647)471 49371 D16A TRI9458 Kosová Štěpánka 71.00 140.00 Kč ( 632) 49330 D60B TRI4650 Gavendová Anna 75.00 70.00 Kč ( 634) 8659 D45B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 78.00 130.00 Kč ( 640)328 8661 H18A TRI9203 Gazda Viktor 84.00 140.00 Kč ( 642)354 49312 D18A TRI9256 Jastrzembská Tereza 94.00 140.00 Kč ( 643)356 416127 D18A TRI9258 Kosová Barbora 98.00 140.00 Kč ( 639)216 920676 H20A TRI9103 Kantor Ondřej 107.00 140.00 Kč ( 646)383 8652 D18A TRI9353 Nožková Sára 152.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2380.00 Kč

TTR OOB Třebíč

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 653) 420428 D50B TTR6051 Zháňalová Jana 10.00 130.00 Kč ( 655)317 303912 H18A TTR9301 Klusáček Jan 62.00 140.00 Kč ( 652) 52251 H50B TTR5401 Koudelný Jiří 72.00 130.00 Kč ( 654)267 232497 D20A TTR9051 Fialová Zuzana 79.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 659) 515082 H21A TUR8406 Kořínek Jindřich 18.00 140.00 Kč ( 670)457 411564 D16A TUR9554 Hanušová Michaela 43.00 140.00 Kč ( 661) 8537 D21A TUR8650 Krafková Lucie 50.00 140.00 Kč ( 666)260 995839 D20A TUR9152 Beranová Barbora 65.00 140.00 Kč ( 665)271 995836 D20A TUR9151 Uhlíková Tereza 87.00 140.00 Kč ( 664)207 995802 H20A TUR9102 Švirák Ondřej 89.00 140.00 Kč ( 667)331 886823 H18A TUR9301 Zakouřil Vít 90.00 140.00 Kč ( 657)125 822282 D21E TUR8354 Rufferová Iva 108.00 140.00 Kč ( 658)30 9394 H21E TUR8401 Váňa Martin 115.00 140.00 Kč ( 662) 7785 D21A TUR8751 Horáková Veronika 126.00 140.00 Kč ( 660) 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 130.00 140.00 Kč ( 656)38 53769 H21E TUR8103 Fodor Petr 131.00 140.00 Kč ( 669)375 515087 D18A TUR9358 Kochová Nikola 136.00 210.00 Kč ( 668)378 995878 D18A TUR9353 Pavlovcová Petra 142.00 140.00 Kč ( 663)236 515499 H20A TUR9100 Wolf Daniel 147.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2170.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 671) 8324 H65B TUV4301 Zakouřil Václav 4.00 70.00 Kč ( 672)463 411625 D16A TUV9455 Smutná Anežka 55.00 140.00 Kč ( 674)475 51238 D16A TUV9551 Zakouřilová Štěpánka 79.00 140.00 Kč ( 673)422 411609 H16A TUV9501 Horák Patrik 133.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

TZL SKOB Zlín

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 711) 2017668 H18B TZL9309 Odstrčilík Viktor 0.00 130.00 Kč ( 721) 436954 D14B TZL9753 Kavánková Iva 1.00 70.00 Kč ( 679) 8930 D50B TZL5254 Horynová Eva 2.00 130.00 Kč ( 686) 52341 H35B TZL6304 Schäfer Michal 2.00 130.00 Kč ( 720) 8582 H14B TZL9703 Mikel David 2.00 100.00 Kč ( 675) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 4.00 70.00 Kč ( 704) 53120 D20B TZL9152 Drgová Markéta 6.00 130.00 Kč ( 717) 426400 H16B TZL9502 Chovanec David 7.00 130.00 Kč ( 678) 219271 H55B TZL5102 Jelínek Vít 8.00 130.00 Kč ( 702) 51501 H20B TZL9002 Benroth Jakub 9.00 130.00 Kč neregistro ( 710) 886701 H18B TZL9308 Kašpar Michal 10.00 130.00 Kč ( 701) 53324 D21B TZL8851 Polášková Tereza 13.00 140.00 Kč ( 676) 53860 H65B TZL4325 Žemlík Jan 14.00 70.00 Kč ( 683) 207823 D50B TZL5757 Jelínková Dagmar 18.00 130.00 Kč ( 708) 416051 H18B TZL9301 Schäfer Jan 20.00 130.00 Kč ( 719) 53354 H14B TZL9701 Podmolík Josef 20.00 70.00 Kč ( 677) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 21.00 70.00 Kč ( 684) 8919 D40B TZL6051 Hájová Jana 21.00 130.00 Kč ( 705) 53118 D20B TZL9153 Drgová Lenka 22.00 130.00 Kč ( 723) 8581 H12B TZL9801 Šiška Petr 27.00 70.00 Kč ( 715) 218978 D16B TZL9453 Jeřábková Jitka 28.00 130.00 Kč ( 695) 52212 H21A TZL8002 Slováček Tomáš 30.00 140.00 Kč ( 722) 4255331 D14B TZL9754 Chovancová Zuzana 33.00 70.00 Kč ( 681) 53320 H35B TZL5703 Nečas Rudolf 34.00 130.00 Kč ( 718) 53126 H14B TZL9601 Sadílek Jan 38.00 70.00 Kč ( 682) 571221 H40B TZL5704 Krejčík Zbyněk 39.00 130.00 Kč ( 698) 52209 D21A TZL8551 Krejčíková Barbora 40.00 140.00 Kč ( 693) 218979 D21B TZL7652 Nešporová Barbora 41.00 140.00 Kč ( 694) 52222 H21B TZL7701 Vintr Radek 44.00 140.00 Kč ( 688) 52342 D45B TZL6566 Schäferová Jana 54.00 130.00 Kč ( 716) 218972 D16B TZL9454 Kociánová Barbora 58.00 130.00 Kč ( 699)3 53362 H21E TZL8603 Přibyl Broněk 61.00 140.00 Kč ( 680) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 62.00 130.00 Kč ( 714)470 218977 D16A TZL9451 Koláriková Lucie 69.00 140.00 Kč ( 709)322 246864 H18A TZL9302 Kolárik Tomáš 72.00 140.00 Kč ( 685) 52219 D45B TZL6262 Krejčíková Monika 74.00 130.00 Kč ( 690) 416048 H21A TZL6915 Podmolík Tomáš 74.00 140.00 Kč ( 706)325 416064 H18A TZL9206 Benroth Martin 78.00 140.00 Kč ( 687) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 96.00 130.00 Kč ( 713)404 886828 H16A TZL9405 Láznička Jan 97.00 140.00 Kč ( 689)24 53367 H21E TZL6808 Šidla Jan 103.00 140.00 Kč ( 712)407 920669 H16A TZL9403 Korčák Jakub 103.00 140.00 Kč ( 692) 53853 D21A TZL7155 Podmolíková Dagmar 120.00 140.00 Kč ( 697)34 995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 123.00 140.00 Kč ( 700) 53318 H21C TZL8801 Nečas Tomáš 128.00 210.00 Kč ( 696)39 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 133.00 140.00 Kč ( 703)232 887934 H20A TZL9101 Nečas Jiří 139.00 140.00 Kč ( 691) 8411 H21A TZL7007 Pekárek Evžen 140.00 140.00 Kč ( 707)379 416043 D18A TZL9252 Krejčíková Marie 144.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 6130.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 742) 420402 H18B UOL9311 Hálek Matěj 2.00 130.00 Kč ( 747) 2020736 H14B UOL9601 Dumbrovský Michal 4.00 70.00 Kč ( 726) 53103 T5 UOL Hájek Jan 5.00 100.00 Kč neregistro ( 748) 428219 H14B UOL9605 Žovinec Lukáš 8.00 70.00 Kč ( 733) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 14.00 140.00 Kč ( 728) 52448 H55B UOL5301 Navrátil Antonín 18.00 130.00 Kč ( 725) ? T5 UOL Frydrychovský Josef 21.00 70.00 Kč neregistro ( 749) 995844 D14B UOL9753 Přidalová Tereza 23.00 70.00 Kč ( 750) 301552 H12B UOL9919 Horčička Vít 23.00 70.00 Kč ( 746) 361903 D16B UOL9453 Jeřábková Zuzana 26.00 130.00 Kč ( 734) 886282 T5 UOL7503 Smékal David 37.00 70.00 Kč ( 731) 52466 D45B UOL6452 Štrajtová Zuzana 50.00 130.00 Kč ( 735) 301554 D21A UOL7651 Janošíková Lenka 52.00 140.00 Kč ( 727) 438025 T5 UOL5201 Janošík Antonín 55.00 70.00 Kč ( 741)255 361921 D20A UOL9155 Čermáková Magdalena 55.00 140.00 Kč ( 724) 52464 P3 UOL Žáková Renata 56.00 100.00 Kč neregistro ( 740)257 897391 D20A UOL9153 Indráková Adélka 59.00 140.00 Kč ( 745) 301560 D16B UOL9451 Švecová Hana 60.00 130.00 Kč ( 738)259 52507 D20A UOL9052 Jakobová Adélka 63.00 140.00 Kč ( 737)104 1007544 D21E UOL8951 Poklopová Lenka 66.00 140.00 Kč ( 729) 52730 D45B UOL5852 Špacírová Danuše 68.00 130.00 Kč ( 736) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 76.00 140.00 Kč ( 739)272 52465 D20A UOL9151 Štrajtová Štěpánka 89.00 140.00 Kč ( 730) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 90.00 130.00 Kč ( 732) 52472 D21A UOL7051 Horčičková Eva 102.00 140.00 Kč ( 744)368 2011817 D18A UOL9355 Šimková Johanka 122.00 140.00 Kč ( 743)382 52733 D18A UOL9353 Horčičková Vendula 150.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3140.00 Kč

VAM OOB Vamberk

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 751)261 515442 D20A VAM9051 Müllerová Věra 67.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 752) 53238 D50B VBM5655 Potěšilová Vladimíra 12.00 130.00 Kč ( 762) 52039 D21B VBM8772 Adamová Eva 15.00 140.00 Kč ( 755) 410321 H45B VBM6501 Jordanov Nikolaj 17.00 130.00 Kč ( 765) 416028 D14B VBM9651 Hiršová Gabriela 17.00 70.00 Kč ( 756) 53223 D35B VBM6555 Jemelíková Lada 22.00 130.00 Kč ( 761) 929929 H21B VBM8702 Kočí Martin 22.00 140.00 Kč ( 760) 553285 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 32.00 140.00 Kč ( 757) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 37.00 130.00 Kč ( 766) 416029 H12B VBM9801 Hirš Otakar 37.00 70.00 Kč ( 767) 331027 D12B VBM9851 Chroustová Šárka 47.00 70.00 Kč ( 764) 331025 D16B VBM9451 Chroustová Lenka 54.00 130.00 Kč ( 753) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 56.00 130.00 Kč ( 754) 301547 D45B VBM6155 Bravená Alexandra 62.00 130.00 Kč ( 759) 53679 H21B VBM8102 Rouš Pavel 86.00 140.00 Kč ( 758)28 515122 H21E VBM8002 Henek Vladan 111.00 140.00 Kč ( 763) 866998 H21A VBM8801 Bravený Adam 128.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1960.00 Kč

VIC OB Vizovice

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 775) 53334 D20B VIC9051 Maliňáková Barbora 4.00 130.00 Kč ( 771) 53119 H35B VIC7212 Chmelař Daniel 10.00 130.00 Kč ( 777) 53887 D20B VIC9191 Kršáková Marie 12.00 130.00 Kč ( 773) 515037 H21B VIC7938 Starosta Pavel 18.00 140.00 Kč ( 776) 53889 D20B VIC9090 Kršáková Veronika 20.00 130.00 Kč ( 769) 52293 H21A VIC6901 Sadílek Martin 28.00 140.00 Kč ( 770) 416050 P3 VIC7055 Sadílková Lenka 42.00 70.00 Kč ( 768) 425440 H35B VIC6808 Gola Miroslav 48.00 190.00 Kč ( 778) 425421 D12B VIC9898 Kůstková Daniela 49.00 70.00 Kč ( 774) 52349 H21B VIC8931 Panovec Jan 82.00 140.00 Kč ( 772) 53376 H21A VIC7602 Horyna Roman 114.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1410.00 Kč

VLI VSK Slavia TU Liberec

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 779)16 1302790 H21E VLI8800 Škoda Jakub 87.00 140.00 Kč ( 780)358 2020750 D18A VLI9251 Poloprutská Markéta 102.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 785) 352349 H40B VOV6702 Tesař Jiří 5.00 130.00 Kč ( 781) 52660 H65B VOV4401 Vlach Oldřich 6.00 70.00 Kč ( 786) 352350 D40B VOV6957 Tesařová Bohumila 19.00 130.00 Kč ( 794) 995815 D21A VOV8559 Hrouzová Pavlína 28.00 140.00 Kč ( 783) 64865 H60B VOV4601 Mrkvica Miroslav 29.00 70.00 Kč ( 797) 232620 D14B VOV9751 Tesařová Jana 31.00 70.00 Kč ( 798) 331752 H12B VOV9900 Tesař Vojtěch 35.00 70.00 Kč ( 791) 352331 H21B VOV8008 Gulas Jan 40.00 140.00 Kč ( 796) 515074 D16B VOV9450 Tesařová Marcela 40.00 130.00 Kč ( 788) 247250 H21B VOV7802 Mrkvica Petr 72.00 140.00 Kč ( 782) 8882 D60B VOV4450 Vlachová Renata 73.00 70.00 Kč ( 795) 49458 D21A VOV8751 Petrová Tereza 78.00 140.00 Kč ( 784) 52782 D60B VOV4952 Mrkvicová Ludmila 85.00 70.00 Kč ( 792) 52641 H21B VOV8203 Kopec Tomáš 92.00 140.00 Kč ( 787) 53888 H21B VOV7730 Vlach Oldřich 102.00 140.00 Kč ( 789) 416218 D21C VOV7855 Mrkvicová Radka 103.00 140.00 Kč ( 790) 8881 H21A VOV7900 Vlach Jiří 104.00 140.00 Kč ( 793) 52533 D21A VOV8456 Višňová Michaela 134.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2070.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 799) 301412 H21A VPM8807 Kamaryt Tomáš 90.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 802) 301325 D18B VRB9350 Jarošová Ludmila 11.00 130.00 Kč ( 803) 232186 D16B VRB9450 Jančová Jana 36.00 130.00 Kč ( 800) 51932 H21A VRB7201 Klech Richard 80.00 140.00 Kč ( 801) 301211 D21A VRB8953 Hvorecká Eva 114.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 806)304 9002 H18A VRL9301 Kubát Lukáš 36.00 140.00 Kč ( 804)276 515421 D20A VRL9151 Kubátová Zuzana 97.00 140.00 Kč ( 807)410 1602634 H16A VRL9501 Waněk Adam 109.00 140.00 Kč ( 805)377 2017672 D18A VRL9252 Doležalová Radka 140.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

VSP USK Praha

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 808) 51750 H21A VSP7000 Bořánek Petr 82.00 210.00 Kč ( 809) 51739 D21C VSP7751 Boumová Irena 97.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

XF1

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 810) 433098 D50B XF160 Felklová Jarmila 6.00 130.00 Kč neregistro ( 811) 52589 H50B XF160 Felkl Luděk 70.00 130.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

XS1

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 812) 425524 T5 XS1 Šiška Oto 47.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

XW1

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 813) ? P3 XW1 Walder Jiří 62.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 826) 336758 H21A ZBM8721 Zháňal Jan 2.00 140.00 Kč ( 848) 410320 H16B ZBM9503 Jordanov Alexandr 21.00 130.00 Kč ( 819) 52865 D21A ZBM8379 Křístková Veronika 24.00 140.00 Kč ( 816) 1602629 H21A ZBM8201 Otrusina Jiří 34.00 140.00 Kč ( 847)455 219242 D16A ZBM9456 Tesařová Markéta 39.00 140.00 Kč ( 846)459 8939 D16A ZBM9451 Chromá Kateřina 47.00 140.00 Kč ( 822) 52461 D21A ZBM8456 Šišková Vladimíra 48.00 140.00 Kč ( 831)2 303927 H21E ZBM8923 Klusáček Matěj 59.00 140.00 Kč ( 835)102 49376 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 62.00 140.00 Kč ( 814) 8100 H21A ZBM7801 Jelínek Petr 64.00 140.00 Kč ( 840)265 515151 D20A ZBM9150 Mezníková Lucie 75.00 140.00 Kč ( 832)11 995810 H21E ZBM8928 Zimmermann Jakub 77.00 140.00 Kč ( 820) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 78.00 140.00 Kč ( 823) 51765 D21A ZBM8459 Tvarůžková Petra 84.00 140.00 Kč ( 838)206 888891 H20A ZBM9102 Bravený Vít 87.00 140.00 Kč ( 829)116 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 90.00 140.00 Kč ( 841)273 897388 D20A ZBM9160 Mervartová Kristýna 91.00 140.00 Kč ( 824) 49689 H21A ZBM8503 Stehlík Martin 92.00 140.00 Kč ( 844)353 53722 D18A ZBM9353 Koporová Petra 92.00 140.00 Kč ( 839)210 232343 H20A ZBM9104 Kazda Adam 95.00 140.00 Kč ( 833)119 995814 D21E ZBM8951 Mádlová Věra 96.00 140.00 Kč ( 843)357 49313 D18A ZBM9351 Jemelíková Denisa 100.00 140.00 Kč ( 842)340 515462 H18A ZBM9302 Brlica Pavel 108.00 140.00 Kč ( 834) 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 110.00 140.00 Kč ( 849)414 232254 H16A ZBM9515 Hruška Jakub 117.00 140.00 Kč ( 815) 703370 D21A ZBM7951 Gebauerová Jana 118.00 140.00 Kč ( 827) 232019 H21A ZBM8740 Zelinka Jiří 120.00 140.00 Kč ( 836)223 515163 H20A ZBM9005 Nykodým Miloš 121.00 140.00 Kč ( 837)225 911220 H20A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 125.00 140.00 Kč ( 818) 348120 H21C ZBM8309 Chvátal Lukáš 134.00 140.00 Kč ( 845)374 416102 D18A ZBM9354 Hrušková Barbora 134.00 140.00 Kč ( 825) 1234321 D21A ZBM8661 Jiráčková Jana 136.00 140.00 Kč ( 817)41 500850 H21E ZBM8308 Dlabaja Tomáš 137.00 140.00 Kč ( 828)45 515127 H21E ZBM8841 Chromý Adam 145.00 140.00 Kč ( 821) 8871 H21A ZBM8433 Kabáth David 150.00 140.00 Kč ( 830)49 890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 153.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 5030.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 853) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 11.00 70.00 Kč ( 854) 52658 D50B ZLH5950 Pavlíková Hana 14.00 130.00 Kč ( 858) 416100 H16B ZLH9501 Pavlík Marek 17.00 130.00 Kč ( 852) 361979 P3 ZLH0551 Moskvová Agáta 20.00 70.00 Kč ( 855) 361929 H40B ZLH7001 Novotný Tomáš 29.00 130.00 Kč ( 857) 301587 D21B ZLH8751 Pavlíková Barbora 31.00 140.00 Kč ( 856) 416097 H21B ZLH7501 Moskva Roman 38.00 140.00 Kč ( 850) 331514 D12B ZLH0051 Novotná Tereza 39.00 70.00 Kč ( 859) 331363 D12B ZLH9851 Novotná Klára 61.00 70.00 Kč ( 851) 428256 P3 ZLH0301 Novotný Erik 88.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 863) 232042 H75B ZPV3511 Hynek Vladimír 2.00 70.00 Kč ( 874) 8850 H18B ZPV9222 Holinka Matouš 4.00 130.00 Kč ( 866) 52747 H55B ZPV5100 Pilc Oldřich 6.00 130.00 Kč ( 872) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 11.00 130.00 Kč ( 868) 352336 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 29.00 130.00 Kč ( 864) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 30.00 70.00 Kč ( 869) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 31.00 130.00 Kč ( 876) 352302 D12B ZPV9898 Pilcová Sabina 43.00 100.00 Kč ( 862) 206496 P3 ZPV0201 Jirka Matyáš 48.00 70.00 Kč ( 860) 301599 H12B ZPV0000 Jirka Mikuláš 51.00 70.00 Kč ( 873) 433096 H35B ZPV7301 Karásek Martin 52.00 130.00 Kč ( 871) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 53.00 130.00 Kč ( 861) 428210 H12B ZPV0001 Karásek Adam 57.00 70.00 Kč ( 877) 303938 D12B ZPV9999 Křečková Jana 65.00 70.00 Kč ( 867) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 68.00 130.00 Kč ( 870) 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 72.00 140.00 Kč ( 865) 52594 D60B ZPV5077 Ohnoutková Ludmila 79.00 70.00 Kč ( 875)360 515412 D18A ZPV9271 Křečková Lenka 106.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1910.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 878) 416129 H65B ZVS4301 Vyškovský Ivan 10.00 70.00 Kč ( 880) 53382 D18B ZVS9250 Řezaninová Iva 17.00 130.00 Kč ( 879) 53381 H40B ZVS6601 Řezanina Lubomír 51.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 330.00 Kč