Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D16A      5.10 km, 195 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotná Markéta           PHK9451 A OK 99 Hradec Králové            42.29         
 2. Chromá Kateřina           ZBM9451 A SK Žabovřesky Brno              46.26   + 3.57
 3. Bořánková Karolína        KAM9550 A SK Kamenice                     50.30   + 8.01
 4. Štičková Anna             LLI9651 A TJ Loko Liberec                 51.48   + 9.19
 5. Kosová Štěpánka           TRI9458 A TJ TŽ Třinec                    53.41   +11.12
 6. Tesařová Markéta          ZBM9456 A SK Žabovřesky Brno              53.44   +11.15
 7. Dlouhá Hana               DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka               54.53   +12.24
 8. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         55.14   +12.45
 9. Kubínová Romana           SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary          57.28   +14.59
10. Procházková Klára         LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice         58.12   +15.43
11. Tichá Tereza              SJH9452 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     59.22   +16.53
12. Voborníková Alena         CTB9451 A SK OB Chotěboř                  60.06   +17.37
13. Doleželová Kateřina       PZR9559 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     61.31   +19.02
14. Pavlů Kateřina            PGP9554 A SK Praga                        63.11   +20.42
15. Hlubučková Kristýna       KAM9551 A SK Kamenice                     64.13   +21.44
16. Hanušová Michaela         TUR9554 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  65.45   +23.16
17. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       67.41   +25.12
18. Zakouřilová Štěpánka      TUV9551 A SOK TJ Turnov                   68.30   +26.01
19. Benešová Jana             SJH9451 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     69.20   +26.51
20. Smutná Anežka             TUV9455 A SOK TJ Turnov                   69.25   +26.56
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D18A      6.10 km, 220 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK UP Olomouc                   55.48         
 2. Šimková Johanka           UOL9355 A SK UP Olomouc                   56.39   + 0.51
 3. Novotná Tereza            PHK9255 E OK 99 Hradec Králové            57.08   + 1.20
 4. Teplá Karolína            SHK9251 A TJ Slavia Hradec Králové        57.46   + 1.58
 5. Poloprutská Markéta       VLI9251 A VSK Slavia TU Liberec           57.51   + 2.03
 5. Sklenářová Radka          SBR9250 A SKOB Bruntál                    57.51   + 2.03
 7. Kolářová Renáta           ASU9351 A Magnus Orienteering             61.18   + 5.30
 8. Kulhavá Šárka             LPU9357 A OK Lokomotiva Pardubice         62.28   + 6.40
 9. Kosová Barbora            TRI9258 A TJ TŽ Třinec                    64.39   + 8.51
10. Hrušková Barbora          ZBM9354 A SK Žabovřesky Brno              64.44   + 8.56
11. Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno              65.14   + 9.26
12. Janů Hana                 KSU9393 A Klub vytrvalostních sportů Šum  65.52   +10.04
13. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  66.15   +10.27
14. Šrámková Michaela         SJH9352 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     66.47   +10.59
15. Vozdová Aneta             KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  70.09   +14.21
16. Jemelíková Denisa         ZBM9351 A SK Žabovřesky Brno              70.26   +14.38
17. Kukolová Šárka            LCE9251 A OOB TJ Slovan Luhačovice        70.57   +15.09
18. Kamenická Kateřina        PHK9353 A OK 99 Hradec Králové            71.47   +15.59
19. Křečková Lenka            ZPV9271 A KOB Železárny Prostějov         74.04   +18.16
20. Doležalová Radka          VRL9252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         74.44   +18.56
21. Svobodná Tereza           DKP9350 A Oddíl OB Kotlářka               74.45   +18.57
22. Nožková Sára              TRI9353 A TJ TŽ Třinec                    75.22   +19.34
23. Jastrzembská Tereza       TRI9256 A TJ TŽ Třinec                    76.35   +20.47
24. Krejčíková Marie          TZL9252 A SKOB Zlín                       76.41   +20.53
25. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        76.49   +21.01
26. Kožinová Anna             PGP9350 A SK Praga                        78.25   +22.37
27. Petráčková Klára          LPU9261 A OK Lokomotiva Pardubice         79.29   +23.41
28. Kochová Nikola            TUR9358 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  80.46   +24.58
29. Grundmannová Hana         LTU9251 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       93.06   +37.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D21A      7.70 km, 305 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janatová Lucie            DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka               67.52         
 2. Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice         72.29   + 4.37
 3. Fejlková Martina          SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        73.27   + 5.35
 4. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   73.53   + 6.01
 5. Holinková Hana            ZPV6777 C KOB Železárny Prostějov         75.55   + 8.03
 6. Azebová Nina              PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            76.12   + 8.20
 7. Kozáková Zdenka           TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno               77.41   + 9.49
 8. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              78.01   +10.09
 9. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      80.27   +12.35
10. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       80.36   +12.44
11. Smičková Eva              KON8277 R KOB Konice                      81.00   +13.08
12. Procházková Zuzana        SJC8551 C Sportcentrum Jičín              81.13   +13.21
13. Hrouzová Pavlína          VOV8559 C VSK VŠB TU Ostrava              81.28   +13.36
14. Gabrovská Lucie           TAP8854 C KOB TRETRA Praha                81.40   +13.48
15. Kašková Kateřina          CHA7850 C OK Chrastava                    83.37   +15.45
16. Křístková Veronika        ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno              83.49   +15.57
17. Vlažná Lucie              BOR8753 C OK Jiskra Nový Bor              84.39   +16.47
18. Bucká Martina             ABR8651 C A-team Bruntál                  85.55   +18.03
19. Dittrichová Petra         KON8787 C KOB Konice                      86.39   +18.47
20. Kynčlová Martina          JIL8651 C OK Jilemnice                    87.11   +19.19
21. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       87.28   +19.36
22. Tvarůžková Petra          ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno              88.19   +20.27
23. Sedláčková Oldřiška       BOR8752 R OK Jiskra Nový Bor              91.41   +23.49
24. Krejčíková Barbora        TZL8551 C SKOB Zlín                       91.58   +24.06
25. Neradová Alena            LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov        93.34   +25.42
26. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava              94.36   +26.44
27. Jiráčková Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno              94.38   +26.46
28. Smolková Kateřina         PGP8852 C SK Praga                        95.27   +27.35
29. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              96.57   +29.05
30. Brozová Zuzana            CHA8950 C OK Chrastava                    98.02   +30.10
31. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    98.22   +30.30
32. Janošíková Lenka          UOL7651 C SK UP Olomouc                   98.48   +30.56
33. Petrová Tereza            VOV8751 C VSK VŠB TU Ostrava             102.03   +34.11
34. Doležalová Lenka          SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové       103.19   +35.27
35. Šišková Vladimíra         ZBM8456 C SK Žabovřesky Brno             103.51   +35.59
36. Přecechtělová Tereza      KAM8951 C SK Kamenice                    104.47   +36.55
    Teplá Tereza              SHK8851 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Čepová Daniela            PHK8951 C OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H16A      7.10 km, 335 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horák Patrik              TUV9501 A SOK TJ Turnov                   57.32         
 2. Minář Marek               ASU9444 A Magnus Orienteering             59.07   + 1.35
 3. Pavlovec Jan              BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor              60.10   + 2.38
 4. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  60.53   + 3.21
 5. Grundmann Jan             LTU9401 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       61.19   + 3.47
 6. Hubáček Jonáš             LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice        62.40   + 5.08
 7. Korčák Jakub              TZL9403 A SKOB Zlín                       63.08   + 5.36
 8. Kettner Lukáš             KAM9403 A SK Kamenice                     63.19   + 5.47
 9. Horvát Petr               ASU9447 A Magnus Orienteering             63.56   + 6.24
10. Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                     66.16   + 8.44
11. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    69.25   +11.53
12. Šňupárek Václav           DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka               70.59   +13.27
13. Čermák Matyáš             KAM9501 A SK Kamenice                     71.39   +14.07
14. Valášek Jan               KAM9400 A SK Kamenice                     72.29   +14.57
15. Hruška Jakub              ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno              75.24   +17.52
16. Zvoníček Josef            SKM9404 A KOB Směr Kroměříž               76.16   +18.44
17. Kettner Vojtěch           HCE9600 A TJ Sokol Hostivice              77.07   +19.35
18. Záděra Pavel              BBM9500 A BETA URSUS Orienteering         77.40   +20.08
19. Šlajs Daniel              KRL9403 A Kometa Kralovice                78.01   +20.29
20. Láznička Jan              TZL9405 A SKOB Zlín                       79.29   +21.57
21. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    81.57   +24.25
22. Waněk Adam                VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         82.10   +24.38
23. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      82.46   +25.14
24. Holinka Lukáš             PTE9421 A TJ Sokol Ptení                  86.24   +28.52
25. Málek Jan                 PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     88.21   +30.49
26. Kamenický Ondřej          PHK9401 A OK 99 Hradec Králové            88.46   +31.14
27. Skoupý Jan                STE9411 B SK SKI-OB Šternberk            110.44   +53.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H18A      9.00 km, 405 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hadač Filip               AOP9301 A POBO - přátelé OB Opava         64.41         
 2. Navrátil Boris            AOP9202 A POBO - přátelé OB Opava         66.34   + 1.53
 3. Hubáček Michal            LCE9301 A OOB TJ Slovan Luhačovice        66.52   + 2.11
 4. Schuster Marek            AOP9303 A POBO - přátelé OB Opava         67.58   + 3.17
 5. Valenta Jiří              LCE9201 A OOB TJ Slovan Luhačovice        69.51   + 5.10
 6. Petržela Jan              LTU9201 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       70.56   + 6.15
 7. Klusáček Jan              TTR9301 A OOB Třebíč                      73.00   + 8.19
 8. Chloupek Adam             STH9302 A SK Studenec                     73.05   + 8.24
 9. Benroth Martin            TZL9206 A SKOB Zlín                       73.22   + 8.41
10. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    73.51   + 9.10
11. Mokrý Stanislav           ABM9202 A KOB Moira Brno                  74.49   +10.08
12. Ludvík Vojtěch            STB9301 A TJ Stadion Nový Bor             79.19   +14.38
13. Čermák Jan                LPU9301 A OK Lokomotiva Pardubice         79.51   +15.10
14. Handl Jindřich            SRK9201 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  80.12   +15.31
15. Brlica Pavel              ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno              80.42   +16.01
16. Kos Tomáš                 LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice         83.00   +18.19
17. Kamenický Tobiáš          OSN9339 A SK OS Nové Město n. M.          84.15   +19.34
18. Kolovský František        LPM9202 A OK Lokomotiva Plzeň             84.59   +20.18
19. Kubelka Tomáš             LPU9307 A OK Lokomotiva Pardubice         85.22   +20.41
20. Záveský Filip             LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice         87.03   +22.22
21. Rossmanith Vojta          AOP9302 A POBO - přátelé OB Opava         88.55   +24.14
22. Zakouřil Vít              TUR9301 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  91.47   +27.06
23. Doležel Ondřej            STE9202 A SK SKI-OB Šternberk             95.16   +30.35
24. Német Kryštof             STE9308 A SK SKI-OB Šternberk             97.05   +32.24
25. Pova Ondřej               KRL9304 A Kometa Kralovice                98.23   +33.42
26. Smitka Jan                SHK9204 B TJ Slavia Hradec Králové        99.34   +34.53
27. Maňák Matěj               PHK9302 A OK 99 Hradec Králové           100.41   +36.00
28. Rusý Tomáš                KAM9301 A SK Kamenice                    103.19   +38.38
29. Kudera Daniel             SHK9208 A TJ Slavia Hradec Králové       103.52   +39.11
30. Kubát Lukáš               VRL9301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí        109.29   +44.48
31. Krejčí Jaroslav           BOR9300 A OK Jiskra Nový Bor             118.07   +53.26
    Uvizl Marek               STH9202 A SK Studenec                      DISK         
    Vavrys Johan              LCE9302 A OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
    Šákr Vít                  BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor               DISK         
    Barcík Robert             ASU9201 A Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H21A      12.20 km, 525 m, 24 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šidla Jan                 TZL6808 R SKOB Zlín                       96.31         
 2. Horyna Roman              VIC7602 C OB Vizovice                     98.14   + 1.43
 3. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  99.25   + 2.54
 4. Stehlík Martin            ZBM8503 R SK Žabovřesky Brno             100.11   + 3.40
 5. Janeček Oldřich           MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha              100.47   + 4.16
 6. Jirásek Michal            SHK8901 R TJ Slavia Hradec Králové       101.13   + 4.42
 7. Kabáth David              ZBM8433 C SK Žabovřesky Brno             101.41   + 5.10
 8. Hora Vojtěch              PGP8301 R SK Praga                       101.56   + 5.25
 9. Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové           103.24   + 6.53
10. Otrusina Jiří             ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno             103.57   + 7.26
11. Košárek Pavel             AOP7102 C POBO - přátelé OB Opava        104.01   + 7.30
12. Axman Karel               STE8303 C SK SKI-OB Šternberk            104.27   + 7.56
13. Tihon Michal              PHK7905 C OK 99 Hradec Králové           104.30   + 7.59
14. Pekárek Evžen             TZL7007 R SKOB Zlín                      104.58   + 8.27
15. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové           106.47   +10.16
16. Vlach Jaromír             PHK8108 C OK 99 Hradec Králové           107.00   +10.29
17. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 107.05   +10.34
18. Seidl Miroslav            EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha              107.28   +10.57
19. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                   108.04   +11.33
20. Novák Jiří                NPA7502 C SK lyžování a OB Nová Paka     108.19   +11.48
21. Strachota Petr            TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 108.31   +12.00
22. Holas Tomáš               AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava        108.56   +12.25
23. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum 109.23   +12.52
24. Novák Daniel              BOR8702 C OK Jiskra Nový Bor             109.33   +13.02
25. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice        109.42   +13.11
26. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž              110.12   +13.41
27. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava             110.13   +13.42
28. Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                      110.35   +14.04
29. Justa Pavel               PHK8701 C OK 99 Hradec Králové           111.02   +14.31
30. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov               111.09   +14.38
31. Bořánek Petr              VSP7000 C USK Praha                      111.11   +14.40
32. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ Start Náchod                111.57   +15.26
32. Zicha Jiří                LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice       111.57   +15.26
34. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                   112.13   +15.42
35. Kobr Tomáš                TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 112.57   +16.26
36. Sysel Ctibor              PGP8700 C SK Praga                       113.01   +16.30
37. Kondrát Martin            PGP6501 C SK Praga                       113.02   +16.31
38. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové       113.19   +16.48
39. Henych Petr               VLI6001 R VSK Slavia TU Liberec          113.21   +16.50
40. Antoš Filip               NPA8001 C SK lyžování a OB Nová Paka     113.41   +17.10
41. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno               113.54   +17.23
42. Stulík Jakub              SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové       114.00   +17.29
43. Černý Michal              PHK8005 C OK 99 Hradec Králové           114.02   +17.31
44. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering        114.11   +17.40
45. Halama Jakub              KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum 114.41   +18.10
46. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava        114.51   +18.20
47. Kamaryt Tomáš             VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň            114.55   +18.24
48. Schuster Martin           AOP6502 C POBO - přátelé OB Opava        116.47   +20.16
49. Klícha Martin             SRK8801 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 118.06   +21.35
50. Müller Martin             PHK8903 R OK 99 Hradec Králové           119.01   +22.30
51. Slováček Tomáš            TZL8002 C SKOB Zlín                      119.23   +22.52
52. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB Moira Brno                 119.55   +23.24
53. Gazdačko Jan              SHK8404 C TJ Slavia Hradec Králové       120.12   +23.41
54. Leštínský Tomáš           DOB7801 C KOB Dobruška                   120.41   +24.10
55. Kubát Jan                 PHK8902 R OK 99 Hradec Králové           121.43   +25.12
56. Hošek Radim               DOB8737 C KOB Dobruška                   121.51   +25.20
57. Kolín Jan                 JIL7701 C OK Jilemnice                   123.48   +27.17
58. Suchý Petr                LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň            123.50   +27.19
59. Zelinka Jiří              ZBM8740 C SK Žabovřesky Brno             124.51   +28.20
60. Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové           126.10   +29.39
61. Pospíšil Ondřej           DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka              126.22   +29.51
62. Peterka Vojtěch           LLI7502 C TJ Loko Liberec                126.36   +30.05
63. Nývlt Martin              SNA8206 C TJ Start Náchod                129.27   +32.56
64. Zajíc Vítězslav           TAP8610 C KOB TRETRA Praha               132.57   +36.26
65. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice                    133.21   +36.50
66. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                   133.52   +37.21
67. Kunc Petr                 MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně           138.48   +42.17
68. Štrajt Michal             TBM8903 R KOS TJ Tesla Brno              140.03   +43.32
69. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno             150.09   +53.38
70. Procházka Tomáš           DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka              151.23   +54.52
    Jelínek Petr              ZBM7801 C SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Bravený Adam              VBM8801 C VSK Mendelu Brno                 DISK         
    Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko             DISK         
    Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D12B      2.90 km, 80 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Odehnalová Klára          ABM9956 B KOB Moira Brno                  35.01         
 2. Fukalová Hana             AOV9850 B OOB TJ Baník Ostrava            40.11   + 5.10
 3. Poláková Tereza           SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava             44.56   + 9.55
 4. Kůstková Daniela          VIC9898 B OB Vizovice                     45.45   +10.44
 5. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    49.52   +14.51
 6. Liberdová Jana            TRI9852 C TJ TŽ Třinec                    50.36   +15.35
 7. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               50.58   +15.57
 8. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB Železárny Prostějov         51.18   +16.17
 9. Chroustová Šárka          VBM9851 C VSK Mendelu Brno                55.51   +20.50
10. Pilcová Sabina            ZPV9898 C KOB Železárny Prostějov         60.13   +25.12
11. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               86.38   +51.37
12. Hlaváčová Anežka          TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno               91.18   +56.17
13. Hauerlandová Natálie      LCE9851 C OOB TJ Slovan Luhačovice        92.12   +57.11
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D14B      3.80 km, 145 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                36.08         
 2. Tesařová Jana             VOV9751 B VSK VŠB TU Ostrava              38.01   + 1.53
 3. Machusová Karolína        SSU9666 B SK Severka Šumperk              39.35   + 3.27
 4. Odehnalová Tereza         ABM9757 B KOB Moira Brno                  40.33   + 4.25
 5. Kunčarová Jana            LCE9651 A OOB TJ Slovan Luhačovice        40.57   + 4.49
 6. Vavrysová Barbara         LCE9751 B OOB TJ Slovan Luhačovice        41.03   + 4.55
 7. Kašparová Zuzka           SSU9661 B SK Severka Šumperk              41.19   + 5.11
 8. Argalášová Kateřina       TRI9750 B TJ TŽ Třinec                    44.43   + 8.35
 9. Smrčková Dominika         KSU9799 B Klub vytrvalostních sportů Šum  44.49   + 8.41
10. Chovancová Zuzana         TZL9754 B SKOB Zlín                       46.43   +10.35
11. Kavánková Iva             TZL9753 B SKOB Zlín                       47.45   +11.37
12. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      48.14   +12.06
13. Pěčková Veronika          SKM9651 B KOB Směr Kroměříž               48.17   +12.09
14. Přidalová Tereza          UOL9753 B SK UP Olomouc                   49.04   +12.56
15. Horvátová Hana            ASU9797 B Magnus Orienteering             50.10   +14.02
16. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    52.11   +16.03
17. Čížková Markéta           ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov           52.16   +16.08
18. Kaděrová Vendula          HAV9650 C SKOB Baník Havířov              53.05   +16.57
19. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    57.03   +20.55
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D16B      4.20 km, 155 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jeřábková Jitka           TZL9453 A SKOB Zlín                       44.54         
 2. Chroustová Lenka          VBM9451 C VSK Mendelu Brno                48.25   + 3.31
 3. Procházková Marie         SOP9551 B OOB TJ Slezan Opava             51.06   + 6.12
 4. Vítková Lucie             PTE9474 B TJ Sokol Ptení                  51.09   + 6.15
 5. Svobodová Radka           AOP9452 B POBO - přátelé OB Opava         51.44   + 6.50
 6. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  53.43   + 8.49
 7. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      55.39   +10.45
 8. Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk             55.59   +11.05
 9. Tesařová Marcela          VOV9450 C VSK VŠB TU Ostrava              56.47   +11.53
10. Kociánová Barbora         TZL9454 B SKOB Zlín                       57.48   +12.54
11. Bucká Karolína            ABR9553 B A-team Bruntál                  59.49   +14.55
12. Otrusinová Jana           ABM9560 B KOB Moira Brno                  61.24   +16.30
13. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                   61.58   +17.04
14. Končáková Klára           HLV9555 C OOB TJ Sokol Holešov            66.06   +21.12
15. Jančová Jana              VRB9450 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  69.50   +24.56
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D18B      5.00 km, 165 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Moučková Andrea           RBK9257 B SK Radioklub Blansko            56.40         
 2. Laštůvková Petra          TRI9350 B TJ TŽ Třinec                    57.21   + 0.41
 3. Handlová Andrea           ABM9255 B KOB Moira Brno                  61.47   + 5.07
 4. Sklenářová Dorothea       AOP9351 B POBO - přátelé OB Opava         62.06   + 5.26
 5. Šestáková Petra           RBK9357 B SK Radioklub Blansko            62.37   + 5.57
 6. Krejčí Kateřina           AOV9350 B OOB TJ Baník Ostrava            66.49   +10.09
 7. Svobodová Klára           SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava             66.58   +10.18
 8. Hegerová Petra            RBK9355 B SK Radioklub Blansko            70.08   +13.28
 9. Řezaninová Iva            ZVS9250 B TJ Zbrojovka Vsetín             72.43   +16.03
10. Škrabalová Adéla          ABM9357 B KOB Moira Brno                  74.57   +18.17
11. Jarošová Ludmila          VRB9350 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  76.14   +19.34
12. Nováková Anežka           AOV9251 B OOB TJ Baník Ostrava           112.41   +56.01
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D20B      5.70 km, 225 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kociánová Michaela        OOP9050 B TJ Opava                        67.06         
 2. Moravcová Lucie           SOP9052 B OOB TJ Slezan Opava             70.07   + 3.01
 3. Fasurová Tereza           ABM9059 A KOB Moira Brno                  71.46   + 4.40
 4. Maliňáková Barbora        VIC9051 B OB Vizovice                     72.21   + 5.15
 5. Kršáková Marie            VIC9191 B OB Vizovice                     73.39   + 6.33
 6. Janečková Adriana         CEL9161 B TJ Sokol Čelechovice na Hané    79.54   +12.48
 7. Drgová Markéta            TZL9152 B SKOB Zlín                       82.28   +15.22
 8. Ševčíková Petra           SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava             87.12   +20.06
 9. Kršáková Veronika         VIC9090 C OB Vizovice                     97.21   +30.15
10. Drgová Lenka              TZL9153 B SKOB Zlín                      103.31   +36.25
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D21B      6.30 km, 220 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klečková Lucie            HAV8852 C SKOB Baník Havířov              61.49         
 2. Stulíková Barbora         SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové        74.18   +12.29
 3. Kašparová Šárka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         74.49   +13.00
 4. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             75.59   +14.10
 5. Chloupková Radka          SLP8451 C OOB Slavia Praha                76.42   +14.53
 6. Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                       80.17   +18.28
 7. Hubáčková Petra           LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice        80.41   +18.52
 8. Bohunská Jana             KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         80.46   +18.57
 9. Maliňáková Katka          SVS8151 C Orientklub Vsetín               82.24   +20.35
10. Boháčová Lucie            PTE8771 C TJ Sokol Ptení                  84.39   +22.50
11. Polášková Tereza          TZL8851 C SKOB Zlín                       86.54   +25.05
12. Adamová Eva               VBM8772 C VSK Mendelu Brno                88.58   +27.09
13. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        90.57   +29.08
14. Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  94.22   +32.33
MS  Maliňáková Petra          SVS8751 C Orientklub Vsetín               81.22   +19.33
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D35B      6.30 km, 295 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    63.45         
2. Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava         68.19   + 4.34
3. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice        73.12   + 9.27
4. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    79.49   +16.04
5. Proboszová Zuzana         HAV7250 C SKOB Baník Havířov              94.29   +30.44
6. Kostková Jana             AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava         96.54   +33.09
7. Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno               97.59   +34.14
8. Ježková Regina            MKP6350 C SK Meteor Kačerov Praha        128.58   +65.13
9. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava            133.57   +70.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D40B      5.30 km, 180 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesařová Bohumila         VOV6957 C VSK VŠB TU Ostrava              55.38         
 2. Vavrysová Iva             LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice        59.07   + 3.29
 3. Teplá Hana                SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové        60.31   + 4.53
 4. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                62.12   + 6.34
 5. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              64.30   + 8.52
 6. Ferdusová Eva             LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice        65.58   +10.20
 7. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      66.13   +10.35
 8. Hájová Jana               TZL6051 C SKOB Zlín                       68.10   +12.32
 9. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         68.34   +12.56
10. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             70.30   +14.52
11. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                70.51   +15.13
12. Smolková Alena            PGP6450 C SK Praga                        75.24   +19.46
13. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov         76.07   +20.29
14. Odehnalová Kamila         ABM7052 C KOB Moira Brno                  77.02   +21.24
15. Abelová Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             77.38   +22.00
16. Hadačová Gabriela         AOP6751 C POBO - přátelé OB Opava         79.43   +24.05
17. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              80.10   +24.32
18. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  80.20   +24.42
19. Cahlová Slávka            LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice        82.51   +27.13
20. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    83.33   +27.55
21. Sedláčková Jana           HLV7060 C OOB TJ Sokol Holešov            90.01   +34.23
22. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              93.09   +37.31
23. Klečková Zina             HAV6151 C SKOB Baník Havířov              99.17   +43.39
24. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk             102.10   +46.32
25. Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                 106.47   +51.09
    Mokrá Regina              ABM6854 C KOB Moira Brno                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D45B      4.80 km, 180 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   52.27         
 2. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       58.22   + 5.55
 3. Bohunská Jana             KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         61.24   + 8.57
 4. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                64.47   +12.20
 5. Kiprá Zdenka              SBR6550 C SKOB Bruntál                    65.09   +12.42
 6. Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK UP Olomouc                   65.51   +13.24
 7. Stackeová Anna            LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice        66.43   +14.16
 8. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   66.47   +14.20
 9. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      69.30   +17.03
10. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        70.32   +18.05
11. Slezáková Jitka           LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        70.41   +18.14
12. Vavrečková Ivana          JPV6363 C SK Prostějov                    71.39   +19.12
13. Tichá Jana                TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   73.08   +20.41
14. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       78.14   +25.47
15. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    81.21   +28.54
16. Schäferová Jana           TZL6566 C SKOB Zlín                       84.53   +32.26
17. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              87.33   +35.06
18. Sýkorová Ivana            AOP6451 C POBO - přátelé OB Opava         88.31   +36.04
19. Hrabicová Iva             OOP6150 C TJ Opava                        94.46   +42.19
20. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      95.55   +43.28
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D50B      4.20 km, 175 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       57.14         
2. Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C VSK Mendelu Brno                61.41   + 4.27
3. Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory               67.51   +10.37
4. Felklová Jarmila          XF160   C                                 88.01   +30.47
5. Zháňalová Jana            TTR6051 C OOB Třebíč                     103.17   +46.03
6. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                      111.29   +54.15
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D55B      4.20 km, 175 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D60B      3.90 km, 150 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    57.04         
2. Vlachová Renata           VOV4450 C VSK VŠB TU Ostrava              58.39   + 1.35
3. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        74.12   +17.08
4. Ohnoutková Ludmila        ZPV5077 C KOB Železárny Prostějov         92.30   +35.26
   Skoumalová Marie          KON4589 C KOB Konice                       DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D65B      3.90 km, 150 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                   135.51         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H12B      3.50 km, 90 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hirš Otakar               VBM9801 B VSK Mendelu Brno                30.55         
 2. Dvořák Ferdinand          SSU9802 B SK Severka Šumperk              32.58   + 2.03
 3. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB Železárny Prostějov         34.25   + 3.30
 4. Šrámek Ondřej             KSU9909 C Klub vytrvalostních sportů Šum  35.42   + 4.47
 5. Vystavěl Ondřej           JPV9807 B SK Prostějov                    37.05   + 6.10
 6. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ TŽ Třinec                    37.09   + 6.14
 7. Šiška Petr                TZL9801 B SKOB Zlín                       37.33   + 6.38
 8. Kočí Josef                KON9824 B KOB Konice                      37.52   + 6.57
 9. Ludvík Matyáš             STB9801 B TJ Stadion Nový Bor             38.16   + 7.21
10. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   38.49   + 7.54
11. Hlaváč Ondřej             TBM9901 B KOS TJ Tesla Brno               42.15   +11.20
12. Zvoníček Jan              SKM9801 C KOB Směr Kroměříž               43.26   +12.31
13. Tesař Vojtěch             VOV9900 C VSK VŠB TU Ostrava              45.30   +14.35
14. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              48.46   +17.51
15. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             51.39   +20.44
16. Valík Tomáš               AOP0001 C POBO - přátelé OB Opava         51.52   +20.57
17. Láznička Václav           TZL9901 C SKOB Zlín                       52.39   +21.44
18. Němeček Kryštof           PLU9917 C TJ Sokol Plumlov                53.21   +22.26
19. Melichar Peťa             LLI0001 C TJ Loko Liberec                 53.27   +22.32
20. Melichar Vojta            LLI9802 C TJ Loko Liberec                 53.54   +22.59
21. Zobaník Michal            RAD9901 C TJ Sokol Radslavice             59.48   +28.53
22. Mašata Metoděj            PHK9905 C OK 99 Hradec Králové            61.22   +30.27
23. Ptáček Patrik             BBM9800 B BETA URSUS Orienteering         65.19   +34.24
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H14B      4.80 km, 170 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mašata Matěj              PHK9601 B OK 99 Hradec Králové            39.55         
 2. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        44.26   + 4.31
 3. Žovinec Lukáš             UOL9605 B SK UP Olomouc                   48.35   + 8.40
 4. Sýkora Vojtěch            LCE9801 B OOB TJ Slovan Luhačovice        51.08   +11.13
 5. Slíva Jan                 LCE9602 B OOB TJ Slovan Luhačovice        52.26   +12.31
 6. Novák Pavel               AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava            55.19   +15.24
 7. Dumbrovský Michal         UOL9601 C SK UP Olomouc                   56.06   +16.11
 8. Mikel David               TZL9703 B SKOB Zlín                       57.12   +17.17
 9. Sedláček Ondřej           HLV9732 B OOB TJ Sokol Holešov            58.28   +18.33
10. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       58.33   +18.38
11. Mielec Jaromír            AOV9701 B OOB TJ Baník Ostrava            60.00   +20.05
12. Dvorský Petr              SKM9601 B KOB Směr Kroměříž               65.48   +25.53
13. Kelbl Vladimír            ABM9708 B KOB Moira Brno                  66.25   +26.30
14. Svoboda František         SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava             71.12   +31.17
15. Zavřel Lukáš              KRN9701 B KOS TJ Lokomotiva Krnov         72.38   +32.43
16. Glonek Jakub              AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava            86.23   +46.28
    Podmolík Josef            TZL9701 C SKOB Zlín                        DISK         
    Ptáček Pavel              BBM9600 B BETA URSUS Orienteering          DISK         
MS  Kunzová Ivana             BBM7155 C BETA URSUS Orienteering         65.34   +25.39
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H16B      6.20 km, 260 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chovanec David            TZL9502 A SKOB Zlín                       58.17         
2. Obrátil Štěpán            ABM9409 A KOB Moira Brno                  58.24   + 0.07
3. Štětínský Pavel           MOV9401 C SKOB Ostrava                    65.02   + 6.45
4. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               69.21   +11.04
5. Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno              71.36   +13.19
6. Dvorský Vojtěch           SKM9401 B KOB Směr Kroměříž               78.19   +20.02
7. Miksa Vojtěch             AOV9502 B OOB TJ Baník Ostrava            81.52   +23.35
8. Fajkus Radim              JPV9509 B SK Prostějov                    85.43   +27.26
9. Vičan Dominik             ABR9501 B A-team Bruntál                  86.35   +28.18
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H18B      6.90 km, 290 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Odstrčilík Viktor         TZL9309 B SKOB Zlín                       55.33         
 2. Novotný Ondřej            ABM9211 A KOB Moira Brno                  59.40   + 4.07
 3. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Železárny Prostějov         65.43   +10.10
 4. Jarnot Michal             SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava             66.54   +11.21
 5. Kašpar Michal             TZL9308 B SKOB Zlín                       67.02   +11.29
 6. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               68.05   +12.32
 7. Pospíšil Petr             SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava             69.45   +14.12
 8. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       70.33   +15.00
 9. Šidík Petr                AOV9204 B OOB TJ Baník Ostrava            79.59   +24.26
10. Jílek Jakub               KSU9202 B Klub vytrvalostních sportů Šum 109.57   +54.24
    Hálek Matěj               UOL9311 B SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H20B      7.30 km, 320 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Janů Zdeněk               KSU9045 B Klub vytrvalostních sportů Šum  61.44         
2. Šmotek Jiří               LCE9004 B OOB TJ Slovan Luhačovice        82.50   +21.06
3. Benroth Jakub             TZL9002 C SKOB Zlín                       93.38   +31.54
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H21B      10.50 km, 375 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vítek Tomáš               PHK7702 C OK 99 Hradec Králové            86.22         
 2. Starosta Pavel            VIC7938 C OB Vizovice                     91.15   + 4.53
 3. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             92.33   + 6.11
 4. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové        93.00   + 6.38
 5. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C POBO - přátelé OB Opava         96.40   +10.18
 6. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava              96.52   +10.30
 7. Skřivánek Marcel          JPV7713 C SK Prostějov                    98.18   +11.56
 8. Hodek Michal              TAP8808 C KOB TRETRA Praha                98.49   +12.27
 9. Novák Zdeněk              NPA7701 C SK lyžování a OB Nová Paka      99.51   +13.29
10. Krtička Jan               KON7931 C KOB Konice                     100.12   +13.50
11. Svoboda Petr              SHK8508 C TJ Slavia Hradec Králové       103.33   +17.11
12. Vlach Martin              DKP8605 C Oddíl OB Kotlářka              104.10   +17.48
13. Červák Jan                LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice       105.08   +18.46
14. Bláha Jan                 SHK8215 C TJ Slavia Hradec Králové       105.34   +19.12
15. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                  106.15   +19.53
16. Pudel Jarda               STE7505 C SK SKI-OB Šternberk            107.06   +20.44
17. Jirka Michal              PTE8403 C TJ Sokol Ptení                 107.09   +20.47
18. Kokojan David             JPV8535 C SK Prostějov                   109.00   +22.38
19. Černý Martin              TAP8902 C KOB TRETRA Praha               110.43   +24.21
20. Jašek Petr                STE7601 C SK SKI-OB Šternberk            113.08   +26.46
21. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové       114.31   +28.09
22. Kafka Miloš               LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice        116.48   +30.26
23. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov        117.52   +31.30
24. Nývlt Petr                SNA8004 C TJ Start Náchod                120.20   +33.58
25. Kalous Antonín            KON7708 C KOB Konice                     124.42   +38.20
26. Walaski Antonín           TRI8006 C TJ TŽ Třinec                   127.11   +40.49
27. Hostaš Petr               TJN9001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 129.35   +43.13
28. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno              130.09   +43.47
29. Gulas Jan                 VOV8008 C VSK VŠB TU Ostrava             130.22   +44.00
30. Vlach Oldřich             VOV7730 C VSK VŠB TU Ostrava             131.37   +45.15
31. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno             133.43   +47.21
32. Sochor Jan                HAV8801 C SKOB Baník Havířov             140.17   +53.55
33. Šindelka Antonín          RBK7215 C SK Radioklub Blansko           146.06   +59.44
34. Sponar Jan                TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno              157.13   +70.51
    Panovec Jan               VIC8931 C OB Vizovice                      DISK         
    Borunský Tomáš            AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H35B      9.50 km, 290 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         81.47         
 2. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             90.11   + 8.24
 3. Kunčar Vít                LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice        90.29   + 8.42
 4. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                90.54   + 9.07
 5. Berger Tomáš              MOV6901 C SKOB Ostrava                    91.54   +10.07
 6. Kunz Martin               BBM7101 C BETA URSUS Orienteering         91.56   +10.09
 7. Nečas Rudolf              TZL5703 C SKOB Zlín                       92.54   +11.07
 8. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ Start Náchod                 94.40   +12.53
 9. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice        99.22   +17.35
10. Hubáček Jaroslav          LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice       101.30   +19.43
11. Pěček Martin              SKM7301 C KOB Směr Kroměříž              103.23   +21.36
12. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk            104.31   +22.44
13. Čížek Petr                ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov          106.53   +25.06
14. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                   107.25   +25.38
15. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                   110.24   +28.37
16. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava           111.47   +30.00
17. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava        114.22   +32.35
18. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice            118.14   +36.27
19. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice       120.50   +39.03
20. Dvořák Radomír            SSU6342 C SK Severka Šumperk             131.12   +49.25
21. Jelínek Jan               AOP6401 C POBO - přátelé OB Opava        134.56   +53.09
22. Chmelař Daniel            VIC7212 C OB Vizovice                    145.54   +64.07
23. Štětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                   153.45   +71.58
    Gola Miroslav             VIC6808 C OB Vizovice                      DISK         
    Schäfer Michal            TZL6304 C SKOB Zlín                        DISK         
    Šarman Radim              MOV6201 C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H40B      8.40 km, 295 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vavrys Petr               LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice        69.31         
 2. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava              76.06   + 6.35
 3. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              76.08   + 6.37
 4. Kamenický Jan             PHK6601 C OK 99 Hradec Králové            80.08   +10.37
 5. Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                  89.18   +19.47
 6. Roehl Stefan              GE268   C                                 90.21   +20.50
 7. Beneš Jan                 SJH7001 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     92.14   +22.43
 8. Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové        92.39   +23.08
 9. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               93.47   +24.16
10. Říman Petr                HAV6709 C SKOB Baník Havířov             100.23   +30.52
11. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                 101.21   +31.50
12. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                   101.47   +32.16
13. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                   102.33   +33.02
14. Řeháček Petr              ABR6302 C A-team Bruntál                 105.53   +36.22
15. Zvoníček Josef            SKM6901 C KOB Směr Kroměříž              105.58   +36.27
16. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Železárny Prostějov        108.54   +39.23
17. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov             110.54   +41.23
18. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek           114.21   +44.50
19. Opletal Jaroslav          HAV6200 C SKOB Baník Havířov             116.02   +46.31
20. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C OOB TJ Sokol Holešov           118.15   +48.44
21. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                   120.07   +50.36
22. Řezanina Lubomír          ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín            122.16   +52.45
23. Vozda Jiří                KSU6149 C Klub vytrvalostních sportů Šum 129.49   +60.18
24. Horký Tomáš               TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno              130.44   +61.13
25. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                      131.51   +62.20
26. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov        145.39   +76.08
27. Polák Petr                SOP7004 C OOB TJ Slezan Opava            152.14   +82.43
    Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                       DISK         
    Janeček Jiří              CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H45B      7.30 km, 320 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno               63.17         
 2. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         65.09   + 1.52
 3. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             72.27   + 9.10
 4. Končák Jaroslav           HLV6321 C OOB TJ Sokol Holešov            73.36   +10.19
 5. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    73.55   +10.38
 6. Tichý Martin              TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   75.43   +12.26
 7. Uhmann Petr               TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno               76.33   +13.16
 8. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    79.12   +15.55
 9. Procházka Tomáš           LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice         79.14   +15.57
10. Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice                82.33   +19.16
11. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         84.50   +21.33
12. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                91.33   +28.16
13. Komínek Jaroslav          KON5713 C KOB Konice                      95.19   +32.02
14. Maceček Otakar            MOV6102 C SKOB Ostrava                    97.47   +34.30
15. Romanovský Alois          SJH6101 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     99.43   +36.26
16. Argaláš Jaroslav          TRI6202 C TJ TŽ Třinec                   109.32   +46.15
17. Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž              110.11   +46.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H50B      6.30 km, 235 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                61.56         
 2. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        66.41   + 4.45
 3. Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       66.56   + 5.00
 4. Višňa Milan               STE5904 C SK SKI-OB Šternberk             67.48   + 5.52
 5. Šebesta Vlastislav        TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno               67.56   + 6.00
 6. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         68.58   + 7.02
 7. Ludvík Petr               STB5701 C TJ Stadion Nový Bor             74.59   +13.03
 8. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    76.47   +14.51
 9. Bohunský Vladimír         KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         78.09   +16.13
10. Koudelný Jiří             TTR5401 C OOB Třebíč                      82.27   +20.31
11. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    82.53   +20.57
12. Bucký Josef               ABR6001 C A-team Bruntál                  83.00   +21.04
13. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             83.19   +21.23
14. Vašek Rudolf              SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava             93.44   +31.48
15. Felkl Luděk               XF160   C                                 93.58   +32.02
16. Albert František          STE5804 C SK SKI-OB Šternberk             98.28   +36.32
17. Poklop Lubomír            LOL5601 C OK Olomouc                     100.26   +38.30
18. Kunčar Antonín            LCE5802 C OOB TJ Slovan Luhačovice       116.05   +54.09
19. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 117.26   +55.30
20. Mikolajek Stanislav       MOV5501 C SKOB Ostrava                   121.08   +59.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H55B      5.50 km, 185 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   68.01         
2. Sýkora Jiří               AOP5401 C POBO - přátelé OB Opava         69.39   + 1.38
3. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       73.00   + 4.59
4. Věžník Antonín            ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov           82.43   +14.42
5. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             88.20   +20.19
6. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            89.47   +21.46
7. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Železárny Prostějov         90.12   +22.11
8. Kuja Ivan                 KAR5501 C SK Karlovice                    95.44   +27.43
9. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov          103.10   +35.09
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H60B      5.30 km, 205 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  57.05         
 2. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               57.58   + 0.53
 3. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  58.00   + 0.55
 4. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       59.12   + 2.07
 5. Huňka Jiří                RAD4801 C TJ Sokol Radslavice             63.59   + 6.54
 6. Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov              65.28   + 8.23
 7. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        66.47   + 9.42
 8. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        70.06   +13.01
 9. Toman Stanislav           ABR4801 C A-team Bruntál                  75.15   +18.10
10. Peška Antonín             HLV4801 C OOB TJ Sokol Holešov            76.38   +19.33
11. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    82.08   +25.03
12. Pěček Vítězslav           SKM4903 C KOB Směr Kroměříž               84.20   +27.15
MS  Sklenář Antonín           STE5301 C SK SKI-OB Šternberk             61.05   + 4.00
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H65B      4.50 km, 165 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava              53.48         
2. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              62.53   + 9.05
3. Zakouřil Václav           TUV4301 C SOK TJ Turnov                   71.19   +17.31
4. Beneš Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              87.17   +33.29
5. Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín             88.25   +34.37
6. Damborg Leif              ASU     C Magnus Orienteering            105.15   +51.27
7. Bradáč Jaroslav           LCE4412 C OOB TJ Slovan Luhačovice       113.59   +60.11
8. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava        122.39   +68.51
   Žemlík Jan                TZL4325 C SKOB Zlín                        DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H70B      3.80 km, 130 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Boudný Zdeněk             SJI3709 C OK Jihlava                      52.14         
2. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Železárny Prostějov         91.41   +39.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H75B      3.30 km, 110 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       94.34         
2. Hynek Vladimír            ZPV3511 C KOB Železárny Prostějov         95.20   + 0.46
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D21C      5.70 km, 225 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Boumová Irena             VSP7751 C USK Praha                       71.58         
2. Valentová Vendula         LCE8851 C OOB TJ Slovan Luhačovice        75.53   + 3.55
3. Šeděnková Hana            LCE8053 C OOB TJ Slovan Luhačovice        80.52   + 8.54
4. Seidlová Barbora          EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha              118.20   +46.22
5. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum 132.14   +60.16
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H21C      8.30 km, 275 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štěrba Zbyněk             LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice         66.33         
 2. Nečas Tomáš               TZL8801 C SKOB Zlín                       84.31   +17.58
 3. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    94.58   +28.25
 4. Vintr Radek               TZL7701 C SKOB Zlín                       95.38   +29.05
 5. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice       106.47   +40.14
 6. Chvátal Lukáš             ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno             114.24   +47.51
 7. Macháň Václav             SRK9001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 128.33   +62.00
 8. Blaták Jakub              SLP8301 C OOB Slavia Praha               183.19  +116.46
    Rouš Pavel                VBM8102 C VSK Mendelu Brno                 DISK         
    Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
P3      3.30 km, 85 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Juřeníková Hana           MOV8052 C SKOB Ostrava                    28.56         
 2. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               29.33   + 0.37
 3. Truhlář Karel             ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov           34.16   + 5.20
 4. Kresta Čestmír            XXX     C Příchozí                        40.25   +11.29
 5. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            42.08   +13.12
 6. Svačinková Jitka          VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  43.34   +14.38
 7. Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice                     44.08   +15.12
 8. Slavík Martin             VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  44.36   +15.40
 9. Ledabylová Alena          HOB5551 C SKOB Horní Benešov              46.15   +17.19
10. Pěčková Monika            SKM     C KOB Směr Kroměříž               47.37   +18.41
11. Lázničková Marcela        TZL6751 C SKOB Zlín                       47.44   +18.48
12. Peterka Jakub             LLI0404 C TJ Loko Liberec                 48.21   +19.25
13. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        50.11   +21.15
14. Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                  53.38   +24.42
15. Bednařík Radim            MOV     C SKOB Ostrava                    53.46   +24.50
16. Kostka Jiří               AOP0201 C POBO - přátelé OB Opava         56.51   +27.55
17. Ulahelová Jarmila         KRN6052 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         57.16   +28.20
18. Hubáčková Dagmar          LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        62.14   +33.18
19. Chmelařová Blanka         JPV     C SK Prostějov                    63.24   +34.28
20. Čížová Iveta              AOP9651 C POBO - přátelé OB Opava         63.50   +34.54
21. Kalabisová Kristýna               C                                 67.47   +38.51
22. Bednaříková Adriana       MOV     C SKOB Ostrava                    68.05   +39.09
23. Hauerland Jaroslav        LCE0001 C OOB TJ Slovan Luhačovice        68.13   +39.17
24. Leciánová Veronika        OOP0050 C TJ Opava                        73.58   +45.02
25. Juřeník Jiří              MOV7902 C SKOB Ostrava                    78.36   +49.40
26. Bednařík David            MOV     C SKOB Ostrava                    78.41   +49.45
27. Kovalčíková Anna          AOP0551 C POBO - přátelé OB Opava         79.28   +50.32
28. Klechová Karolína         AOP0452 C POBO - přátelé OB Opava         85.41   +56.45
29. Valík Adam                AOP0301 C POBO - přátelé OB Opava         87.43   +58.47
30. Svačinková Katka          VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  98.55   +69.59
31. Jelínek Jan               AOP0101 C POBO - přátelé OB Opava        106.45   +77.49
32. Valíková Miloslava        KAR6151 C SK Karlovice                   113.36   +84.40
33. Poláková Lenka            SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava            139.37  +110.41
34. Holasová Barbora          AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava        149.45  +120.49
    Vlach Antonín                     C                                  DISK         
    Marki A Brouk             ASU     C Magnus Orienteering              DISK         
    Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Železárny Prostějov          DISK         
MS  Maliňák Josef             SVS5501 C Orientklub Vsetín                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 16:08
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
T5      5.40 km, 175 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fortunato Jorge           PO189   C ORI-Estarreja                   47.15         
 2. Slavík Tomáš              VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  68.40   +21.25
 3. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  79.58   +32.43
 4. Halama Petr                       C                                 80.37   +33.22
 5. Šiška Oto                 XS1     C                                 82.55   +35.40
 6. Duda Antonín              TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  83.18   +36.03
 7. Janošík Antonín           UOL5201 C SK UP Olomouc                   86.15   +39.00
 8. Láznička Libor            TZL6701 C SKOB Zlín                       88.58   +41.43
 9. Slavíková Lenka           VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  89.07   +41.52
10. Dočkal Zdeněk             TYN5601 C SK Týniště nad Orlicí OOB       91.24   +44.09
11. Lecián Oldřich            OOP6100 C TJ Opava                        92.40   +45.25
12. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                       100.07   +52.52
13. Fukalová Martina          AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava           100.54   +53.39
14. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                     111.52   +64.37
15. Čížová Kateřina           AOP9454 C POBO - přátelé OB Opava        120.55   +73.40
16. Walder Jiří               XW1     C                                124.30   +77.15
17. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava           133.58   +86.43
18. Kliková Barbora           LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovice       160.19  +113.04
    Procházková Anna          TZL8462 C SKOB Zlín                        DISK         
    Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                    DISK         
    Vodička Luděk             SBR7705 C SKOB Bruntál                     DISK         
    Andrla Lubomír            AOP     C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------