Vytvořeno 12.09.2010 15:29
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D21E      9.10 km, 415 m, 25 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         72.45         
 2. Gregorová Kamila          CTB8151 E SK OB Chotěboř                  75.26   + 2.41
 3. Rufferová Iva             TUR8354 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  75.27   + 2.42
 4. Hlavová Jindra            KON8989 E KOB Konice                      76.10   + 3.25
 5. Spurná Martina            PGP8556 E SK Praga                        78.36   + 5.51
 6. Hlavová Hana              ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno              79.58   + 7.13
 7. Doležalová Monika         KAM8851 E SK Kamenice                     81.45   + 9.00
 8. Kovářová Kristýna         DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka               83.13   +10.28
 9. Poklopová Lenka           UOL8951 R SK UP Olomouc                   85.54   +13.09
10. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              88.01   +15.16
11. Petrželová Tereza         SHK8952 E TJ Slavia Hradec Králové        88.15   +15.30
12. Karochová Simona          DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka               89.56   +17.11
13. Košárková Iva             SCP8152 R OK Sparta Praha                 90.11   +17.26
14. Doležalová Veronika       SHK8753 C TJ Slavia Hradec Králové        92.09   +19.24
15. Topinková Monika          PHK8051 E OK 99 Hradec Králové            94.58   +22.13
16. Vávrová Veronika          ASU8598 C Magnus Orienteering            102.38   +29.53
17. Jiřištová Zuzana          DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka              103.18   +30.33
18. Hrstková Vladěna          PGP8753 R SK Praga                       105.12   +32.27
19. Dlouhá Marie              DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka              113.38   +40.53
20. Tichovská Hana            PGP8251 C SK Praga                       138.16   +65.31
    Mádlová Věra              ZBM8951 E SK Žabovřesky Brno                abs         
    Kozáková Zdenka           TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno                 abs         
    Teplá Tereza              SHK8851 C TJ Slavia Hradec Králové          abs         
    Fejlková Martina          SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové          abs         
    Bochenková Ivana          DKP8950 E Oddíl OB Kotlářka                 abs         
    Janatová Lucie            DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka                 abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 15:29
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H21E      14.20 km, 615 m, 31 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       95.03         
 2. Dlabaja Tomáš             ZBM8308 E SK Žabovřesky Brno              95.55   + 0.52
 3. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              98.18   + 3.15
 4. Kozák Osvald              TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno               98.43   + 3.40
 5. Hradec Pavel              CHA8801 E OK Chrastava                   100.00   + 4.57
 6. Fodor Petr                TUR8103 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 102.08   + 7.05
 7. Matějů Luboš              PGP7601 E SK Praga                       103.06   + 8.03
 8. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga                       103.50   + 8.47
 9. Dlabaja Štěpán            TZL8508 R SKOB Zlín                      104.42   + 9.39
10. Dusílek Adam              SRK8902 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 104.43   + 9.40
11. Jedlička Michal           SHK7309 E TJ Slavia Hradec Králové       105.15   +10.12
12. Hepner David              SHK7601 E TJ Slavia Hradec Králové       106.10   +11.07
13. Škoda Jakub               VLI8800 C VSK Slavia TU Liberec          106.23   +11.20
14. Cahel Marek               LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice       107.29   +12.26
15. Hovorka Jan               LPU7907 R OK Lokomotiva Pardubice        107.46   +12.43
16. Hájek Daniel              ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno             107.52   +12.49
17. Poklop Martin             SSU8802 R SK Severka Šumperk             107.54   +12.51
18. Flašar Jan                PGP8610 R SK Praga                       108.21   +13.18
19. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové       108.29   +13.26
20. Panchártek Jan            PHK8802 R OK 99 Hradec Králové           108.50   +13.47
21. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové       110.35   +15.32
22. Přibyl Broněk             TZL8603 R SKOB Zlín                      111.10   +16.07
23. Henek Vladan              VBM8002 R VSK Mendelu Brno               111.22   +16.19
24. Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice       114.41   +19.38
25. Váňa Martin               TUR8401 R OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 115.23   +20.20
26. Pospíšil Vítek            SCP6800 E OK Sparta Praha                117.05   +22.02
26. Procházka Jan             DKP8201 C Oddíl OB Kotlářka              117.05   +22.02
28. Kovář Miroslav            SCP8103 R OK Sparta Praha                117.31   +22.28
29. Makovský Jakub            TAP8511 C KOB TRETRA Praha               118.12   +23.09
30. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk             124.29   +29.26
31. Slezák Zdeněk             LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice       125.45   +30.42
32. Tomanek Daniel            STE7401 R SK SKI-OB Šternberk            126.32   +31.29
33. Zvěřina Petr              PHK8204 E OK 99 Hradec Králové           126.33   +31.30
34. Malý Ondřej               TBM8911 R KOS TJ Tesla Brno              130.33   +35.30
35. Liščinský Zdeněk          TBM8215 R KOS TJ Tesla Brno              133.46   +38.43
    Zimmermann Jakub          ZBM8928 R SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Hanslian David            LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
    Hubáček Josef             LCE6127 R OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
    Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka                DISK         
    Šidla Jan                 TZL6808 R SKOB Zlín                         abs         
    Král Vojtěch              SSU8841 E SK Severka Šumperk                abs         
    Beneš Jan                 SJC8703 C Sportcentrum Jičín                abs         
    Henych Martin             SJC8601 R Sportcentrum Jičín                abs         
    Štěrba Zbyněk             LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice           abs         
    Vobr Marek                BOR7801 R OK Jiskra Nový Bor                abs         
    Košárek Pavel             AOP7102 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 15:29
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
D20A      7.70 km, 270 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knapová Jana              LPU9053 R OK Lokomotiva Pardubice         75.32         
 2. Müllerová Věra            VAM9051 R OOB Vamberk                     75.57   + 0.25
 3. Indráková Adélka          UOL9153 R SK UP Olomouc                   77.18   + 1.46
 4. Mechlová Lenka            SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové        77.47   + 2.15
 5. Kubátová Zuzana           VRL9151 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         79.18   + 3.46
 6. Hubáčková Pavla           LCE9052 A OOB TJ Slovan Luhačovice        82.49   + 7.17
 7. Folbrechtová Šárka        BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor              83.06   + 7.34
 8. Cahlová Blanka            LCE9051 A OOB TJ Slovan Luhačovice        83.18   + 7.46
 9. Svobodná Madla            DKP9154 R Oddíl OB Kotlářka               83.27   + 7.55
10. Čermáková Magdalena       UOL9155 A SK UP Olomouc                   86.01   +10.29
11. Uhlíková Tereza           TUR9151 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  86.49   +11.17
12. Doškářová Tereza          BOR9150 A OK Jiskra Nový Bor              86.52   +11.20
13. Beranová Barbora          TUR9152 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  89.22   +13.50
14. Zamazalová Kateřina       TAP9053 A KOB TRETRA Praha                90.40   +15.08
15. Říčařová Žaneta           SRK9152 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  92.19   +16.47
16. Mezníková Lucie           ZBM9150 A SK Žabovřesky Brno              93.54   +18.22
17. Chmelařová Michaela       SHK9151 A TJ Slavia Hradec Králové       101.30   +25.58
18. Šmidrkalová Monika        NPA9051 A SK lyžování a OB Nová Paka     105.08   +29.36
19. Procházková Monika        BSO9150 R KOB Baník Sokolov              107.20   +31.48
20. Štrajtová Štěpánka        UOL9151 A SK UP Olomouc                  109.37   +34.05
21. Ježková Dominika          PGP9053 A SK Praga                       110.59   +35.27
22. Fialová Zuzana            TTR9051 A OOB Třebíč                     116.09   +40.37
    Rusá Šárka                KAM9157 A SK Kamenice                      DISK         
    Muselíková Vladislava     ABM9151 A KOB Moira Brno                   DISK         
    Jakobová Adélka           UOL9052 R SK UP Olomouc                     abs         
    Kosová Denisa             SRK9151 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn    abs         
    Valešová Jana                9152 C                                   abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2010 15:29
12.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / klasická trať
H20A      460.00 km, 1 m, 26 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kubát Pavel               PHK9101 E OK 99 Hradec Králové            76.34         
 2. Wolf Daniel               TUR9100 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  86.26   + 9.52
 3. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice         86.50   +10.16
 4. Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno              86.57   +10.23
 5. Nečas Jiří                TZL9101 A SKOB Zlín                       87.08   +10.34
 6. Nožka Radek               LPU9005 A OK Lokomotiva Pardubice         87.13   +10.39
 7. Kamenický Jakub           PHK9104 A OK 99 Hradec Králové            87.14   +10.40
 8. Procházka David           LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice         88.11   +11.37
 9. Ptáček Jiří               SRK9002 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  89.04   +12.30
10. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 A SK Žabovřesky Brno              89.19   +12.45
11. Kantor Ondřej             TRI9103 R TJ TŽ Třinec                    89.44   +13.10
12. Bořil Petr                LPU9119 A OK Lokomotiva Pardubice         89.51   +13.17
13. Melecký Martin            AOP9001 A POBO - přátelé OB Opava         90.30   +13.56
14. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         90.33   +13.59
15. Cruse Franz               GE191   C                                 91.40   +15.06
16. Kořínek Tomáš             BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor              93.18   +16.44
17. Azeb Karim                PHK9110 A OK 99 Hradec Králové            97.42   +21.08
18. Picek Jan                 TJN9101 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 102.27   +25.53
19. Vlažný Jakub              LCE9102 A OOB TJ Slovan Luhačovice       103.27   +26.53
20. Slezák Jiří               LCE9001 A OOB TJ Slovan Luhačovice       107.56   +31.22
21. Klouček Tomáš             STH9002 A SK Studenec                    108.13   +31.39
22. Karvánek Matouš           BOR9006 A OK Jiskra Nový Bor             109.25   +32.51
23. Hrobař Štěpán             ABM9106 A KOB Moira Brno                 110.11   +33.37
24. Landovský Tomáš           PGP9103 A SK Praga                       111.21   +34.47
25. Procházka Tomáš           LPU9110 A OK Lokomotiva Pardubice        116.05   +39.31
26. Kazda Adam                ZBM9104 A SK Žabovřesky Brno             121.16   +44.42
27. Zelenka Tomáš             PHK9001 A OK 99 Hradec Králové           135.41   +59.07
    Švirák Ondřej             TUR9102 R OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov   DISK         
    Šesták Jakub              RBK9001 A SK Radioklub Blansko             DISK         
    Kolárik Jan               PGP9003 R SK Praga                         DISK         
    Lazák Tomáš               LTU9102 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov        DISK         
    Hovorka Lukáš             LPU9001 R OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Bravený Vít               ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno                abs         
    Peřinka Jan               AOP9101 A POBO - přátelé OB Opava           abs         
--------------------------------------------------------------------------------------