Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D21E      4.60 km, 140 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bochenková Ivana          DKP8950 E Oddíl OB Kotlářka               37.10         
 2. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         37.45   + 0.35
 3. Gregorová Kamila          CTB8151 E SK OB Chotěboř                  38.43   + 1.33
 4. Kovářová Kristýna         DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka               40.15   + 3.05
 5. Spurná Martina            PGP8556 E SK Praga                        40.26   + 3.16
 6. Hlavová Hana              ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno              41.49   + 4.39
 7. Doležalová Monika         KAM8851 E SK Kamenice                     41.53   + 4.43
 8. Petrželová Tereza         SHK8952 E TJ Slavia Hradec Králové        42.17   + 5.07
 9. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              42.32   + 5.22
10. Hlavová Jindra            KON8989 E KOB Konice                      42.47   + 5.37
11. Rufferová Iva             TUR8354 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  43.24   + 6.14
12. Karochová Simona          DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka               43.28   + 6.18
13. Poklopová Lenka           UOL8951 R SK UP Olomouc                   44.41   + 7.31
14. Janatová Lucie            DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka               44.55   + 7.45
15. Fejlková Martina          SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        45.31   + 8.21
16. Topinková Monika          PHK8051 E OK 99 Hradec Králové            45.51   + 8.41
17. Košárková Iva             SCP8152 R OK Sparta Praha                 46.35   + 9.25
18. Vávrová Veronika          ASU8598 C Magnus Orienteering             48.04   +10.54
19. Jiřištová Zuzana          DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka               48.48   +11.38
20. Doležalová Veronika       SHK8753 C TJ Slavia Hradec Králové        48.49   +11.39
21. Teplá Tereza              SHK8851 C TJ Slavia Hradec Králové        52.15   +15.05
22. Dlouhá Marie              DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka               54.01   +16.51
23. Kozáková Zdenka           TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno               56.08   +18.58
24. Hrstková Vladěna          PGP8753 R SK Praga                        56.54   +19.44
25. Tichovská Hana            PGP8251 C SK Praga                        63.32   +26.22
    Mádlová Věra              ZBM8951 E SK Žabovřesky Brno               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H21E      5.70 km, 170 m, 25 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Král Vojtěch              SSU8841 E SK Severka Šumperk              40.35         
 2. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       41.02   + 0.27
 3. Matějů Luboš              PGP7601 E SK Praga                        42.28   + 1.53
 4. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              42.38   + 2.03
 4. Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka               42.38   + 2.03
 6. Fodor Petr                TUR8103 E OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  43.09   + 2.34
 7. Jedlička Michal           SHK7309 E TJ Slavia Hradec Králové        43.13   + 2.38
 8. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové        43.22   + 2.47
 9. Dlabaja Tomáš             ZBM8308 E SK Žabovřesky Brno              43.36   + 3.01
10. Štěrba Zbyněk             LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice         44.47   + 4.12
11. Hájek Daniel              ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno              45.00   + 4.25
11. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga                        45.00   + 4.25
13. Škoda Jakub               VLI8800 C VSK Slavia TU Liberec           45.02   + 4.27
14. Hradec Pavel              CHA8801 E OK Chrastava                    45.22   + 4.47
15. Šidla Jan                 TZL6808 R SKOB Zlín                       45.26   + 4.51
16. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové        45.28   + 4.53
17. Kozák Osvald              TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno               46.10   + 5.35
18. Zimmermann Jakub          ZBM8928 R SK Žabovřesky Brno              46.46   + 6.11
19. Přibyl Broněk             TZL8603 R SKOB Zlín                       46.47   + 6.12
20. Beneš Jan                 SJC8703 C Sportcentrum Jičín              47.00   + 6.25
21. Dusílek Adam              SRK8902 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  47.08   + 6.33
22. Hanslian David            LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice        47.56   + 7.21
23. Flašar Jan                PGP8610 R SK Praga                        48.13   + 7.38
24. Makovský Jakub            TAP8511 C KOB TRETRA Praha                48.30   + 7.55
25. Henek Vladan              VBM8002 R VSK Mendelu Brno                48.38   + 8.03
26. Váňa Martin               TUR8401 R OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  49.01   + 8.26
27. Dlabaja Štěpán            TZL8508 R SKOB Zlín                       49.33   + 8.58
28. Kovář Miroslav            SCP8103 R OK Sparta Praha                 49.44   + 9.09
29. Panchártek Jan            PHK8802 R OK 99 Hradec Králové            50.13   + 9.38
30. Cahel Marek               LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice        50.23   + 9.48
31. Zvěřina Petr              PHK8204 E OK 99 Hradec Králové            50.51   +10.16
32. Hubáček Josef             LCE6127 R OOB TJ Slovan Luhačovice        51.00   +10.25
33. Hepner David              SHK7601 E TJ Slavia Hradec Králové        51.27   +10.52
34. Poklop Martin             SSU8802 R SK Severka Šumperk              52.03   +11.28
35. Hovorka Jan               LPU7907 R OK Lokomotiva Pardubice         52.18   +11.43
36. Pospíšil Vítek            SCP6800 E OK Sparta Praha                 52.57   +12.22
37. Procházka Jan             DKP8201 C Oddíl OB Kotlářka               54.14   +13.39
38. Košárek Pavel             AOP7102 C POBO - přátelé OB Opava         54.46   +14.11
39. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              55.16   +14.41
40. Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice        55.28   +14.53
41. Malý Ondřej               TBM8911 R KOS TJ Tesla Brno               55.43   +15.08
42. Vobr Marek                BOR7801 R OK Jiskra Nový Bor              56.07   +15.32
43. Henych Martin             SJC8601 R Sportcentrum Jičín              56.19   +15.44
44. Liščinský Zdeněk          TBM8215 R KOS TJ Tesla Brno               57.40   +17.05
45. Tomanek Daniel            STE7401 R SK SKI-OB Šternberk             58.58   +18.23
    Slezák Zdeněk             LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D16A      3.20 km, 80 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotná Markéta           PHK9451 A OK 99 Hradec Králové            26.51         
 2. Chromá Kateřina           ZBM9451 A SK Žabovřesky Brno              29.56   + 3.05
 3. Štičková Anna             LLI9651 A TJ Loko Liberec                 33.05   + 6.14
 4. Tesařová Markéta          ZBM9456 A SK Žabovřesky Brno              33.12   + 6.21
 5. Bořánková Karolína        KAM9550 A SK Kamenice                     34.41   + 7.50
 6. Doleželová Kateřina       PZR9559 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     35.36   + 8.45
 7. Dlouhá Hana               DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka               36.09   + 9.18
 8. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         36.20   + 9.29
 9. Procházková Klára         LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice         36.57   +10.06
10. Voborníková Alena         CTB9451 A SK OB Chotěboř                  38.21   +11.30
11. Hanušová Michaela         TUR9554 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  38.26   +11.35
12. Tichá Tereza              SJH9452 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     38.42   +11.51
13. Kosová Štěpánka           TRI9458 A TJ TŽ Třinec                    38.55   +12.04
14. Smutná Anežka             TUV9455 A SOK TJ Turnov                   40.06   +13.15
15. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       41.55   +15.04
15. Kubínová Romana           SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary          41.55   +15.04
17. Pavlů Kateřina            PGP9554 A SK Praga                        42.21   +15.30
18. Zakouřilová Štěpánka      TUV9551 A SOK TJ Turnov                   43.30   +16.39
19. Hlubučková Kristýna       KAM9551 A SK Kamenice                     46.12   +19.21
    Benešová Jana             SJH9451 A TJ Slovan Jindřichův Hradec      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D18A      3.50 km, 85 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotná Tereza            PHK9255 E OK 99 Hradec Králové            27.54         
 2. Svobodná Tereza           DKP9350 A Oddíl OB Kotlářka               32.22   + 4.28
 3. Šimková Johanka           UOL9355 A SK UP Olomouc                   32.39   + 4.45
 4. Teplá Karolína            SHK9251 A TJ Slavia Hradec Králové        33.12   + 5.18
 5. Hrušková Barbora          ZBM9354 A SK Žabovřesky Brno              33.14   + 5.20
 6. Pavlovcová Petra          TUR9353 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  33.23   + 5.29
 7. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK UP Olomouc                   33.32   + 5.38
 8. Kochová Nikola            TUR9358 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  33.51   + 5.57
 9. Kamenická Kateřina        PHK9353 A OK 99 Hradec Králové            34.17   + 6.23
10. Kukolová Šárka            LCE9251 A OOB TJ Slovan Luhačovice        35.01   + 7.07
11. Sklenářová Radka          SBR9250 A SKOB Bruntál                    35.29   + 7.35
12. Doležalová Radka          VRL9252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         35.39   + 7.45
13. Poloprutská Markéta       VLI9251 A VSK Slavia TU Liberec           36.13   + 8.19
14. Petráčková Klára          LPU9261 A OK Lokomotiva Pardubice         36.44   + 8.50
15. Kolářová Renáta           ASU9351 A Magnus Orienteering             36.47   + 8.53
16. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        38.17   +10.23
17. Janů Hana                 KSU9393 A Klub vytrvalostních sportů Šum  38.52   +10.58
18. Krejčíková Marie          TZL9252 A SKOB Zlín                       39.06   +11.12
19. Šrámková Michaela         SJH9352 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     40.07   +12.13
20. Vozdová Aneta             KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  40.30   +12.36
21. Jastrzembská Tereza       TRI9256 A TJ TŽ Třinec                    40.31   +12.37
22. Grundmannová Hana         LTU9251 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       41.22   +13.28
23. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  41.31   +13.37
24. Kosová Barbora            TRI9258 A TJ TŽ Třinec                    41.34   +13.40
25. Nožková Sára              TRI9353 A TJ TŽ Třinec                    42.31   +14.37
26. Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno              42.42   +14.48
27. Kožinová Anna             PGP9350 A SK Praga                        43.42   +15.48
28. Kulhavá Šárka             LPU9357 A OK Lokomotiva Pardubice         46.33   +18.39
29. Jemelíková Denisa         ZBM9351 A SK Žabovřesky Brno              47.26   +19.32
30. Křečková Lenka            ZPV9271 A KOB Železárny Prostějov         48.52   +20.58
31. Mrázová Pavla             KAM9350 A SK Kamenice                     59.41   +31.47
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D20A      4.00 km, 95 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Müllerová Věra            VAM9051 R OOB Vamberk                     33.40         
 2. Knapová Jana              LPU9053 R OK Lokomotiva Pardubice         33.45   + 0.05
 3. Mechlová Lenka            SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové        35.29   + 1.49
 4. Indráková Adélka          UOL9153 R SK UP Olomouc                   35.31   + 1.51
 5. Beranová Barbora          TUR9152 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  38.41   + 5.01
 6. Valešová Jana             CHA9152 R OK Chrastava                    39.27   + 5.47
 7. Zamazalová Kateřina       TAP9053 A KOB TRETRA Praha                39.45   + 6.05
 8. Svobodná Madla            DKP9154 R Oddíl OB Kotlářka               39.49   + 6.09
 9. Procházková Monika        BSO9150 R KOB Baník Sokolov               41.45   + 8.05
10. Čermáková Magdalena       UOL9155 A SK UP Olomouc                   41.56   + 8.16
11. Uhlíková Tereza           TUR9151 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  42.00   + 8.20
12. Folbrechtová Šárka        BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor              43.10   + 9.30
13. Šmidrkalová Monika        NPA9051 A SK lyžování a OB Nová Paka      43.50   +10.10
14. Fialová Zuzana            TTR9051 A OOB Třebíč                      44.14   +10.34
15. Muselíková Vladislava     ABM9151 A KOB Moira Brno                  44.21   +10.41
16. Kosová Denisa             SRK9151 E SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  44.47   +11.07
17. Hubáčková Pavla           LCE9052 A OOB TJ Slovan Luhačovice        46.02   +12.22
18. Říčařová Žaneta           SRK9152 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.21   +12.41
19. Jakobová Adélka           UOL9052 R SK UP Olomouc                   46.47   +13.07
20. Kubátová Zuzana           VRL9151 R OOS TJ Spartak Vrchlabí         47.51   +14.11
21. Mezníková Lucie           ZBM9150 A SK Žabovřesky Brno              48.51   +15.11
22. Chmelařová Michaela       SHK9151 A TJ Slavia Hradec Králové        50.26   +16.46
23. Štrajtová Štěpánka        UOL9151 A SK UP Olomouc                   52.00   +18.20
24. Doškářová Tereza          BOR9150 A OK Jiskra Nový Bor              52.13   +18.33
25. Rusá Šárka                KAM9157 A SK Kamenice                     52.25   +18.45
26. Cahlová Blanka            LCE9051 A OOB TJ Slovan Luhačovice        55.39   +21.59
27. Ježková Dominika          PGP9053 A SK Praga                        55.45   +22.05
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D21A      3.90 km, 95 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   38.35         
 2. Procházková Zuzana        SJC8551 C Sportcentrum Jičín              38.46   + 0.11
 3. Gabrovská Lucie           TAP8854 C KOB TRETRA Praha                38.51   + 0.16
 4. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       39.05   + 0.30
 5. Smičková Eva              KON8277 R KOB Konice                      39.25   + 0.50
 6. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      39.26   + 0.51
 7. Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice         40.54   + 2.19
 8. Holinková Hana            ZPV6777 C KOB Železárny Prostějov         41.04   + 2.29
 9. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              41.15   + 2.40
10. Janošíková Lenka          UOL7651 C SK UP Olomouc                   41.27   + 2.52
11. Hrouzová Pavlína          VOV8559 C VSK VŠB TU Ostrava              41.41   + 3.06
12. Bucká Martina             ABR8651 C A-team Bruntál                  42.34   + 3.59
13. Jiráčková Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno              42.42   + 4.07
14. Kašková Kateřina          CHA7850 C OK Chrastava                    43.30   + 4.55
15. Kynčlová Martina          JIL8651 C OK Jilemnice                    43.33   + 4.58
16. Sedláčková Oldřiška       BOR8752 R OK Jiskra Nový Bor              43.42   + 5.07
17. Kašparová Šárka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         44.05   + 5.30
18. Azebová Nina              PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            44.18   + 5.43
19. Doležalová Lenka          SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové        44.46   + 6.11
20. Neradová Alena            LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov        44.47   + 6.12
21. Krejčíková Barbora        TZL8551 C SKOB Zlín                       44.53   + 6.18
22. Vlažná Lucie              BOR8753 C OK Jiskra Nový Bor              44.56   + 6.21
23. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       46.16   + 7.41
24. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               46.18   + 7.43
25. Smolková Kateřina         PGP8852 C SK Praga                        47.14   + 8.39
26. Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  47.45   + 9.10
27. Dittrichová Petra         KON8787 C KOB Konice                      49.17   +10.42
28. Křístková Veronika        ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno              49.28   +10.53
29. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    49.33   +10.58
30. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava              50.19   +11.44
31. Šišková Vladimíra         ZBM8456 C SK Žabovřesky Brno              55.26   +16.51
32. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              57.06   +18.31
33. Čepová Daniela            PHK8951 C OK 99 Hradec Králové            57.16   +18.41
34. Brozová Zuzana            CHA8950 C OK Chrastava                    59.41   +21.06
35. Petrová Tereza            VOV8751 C VSK VŠB TU Ostrava              63.13   +24.38
36. Přecechtělová Tereza      KAM8951 C SK Kamenice                     64.04   +25.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H16A      3.60 km, 75 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  26.43         
 2. Horák Patrik              TUV9501 A SOK TJ Turnov                   26.58   + 0.15
 3. Hubáček Jonáš             LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice        27.04   + 0.21
 4. Láznička Jan              TZL9405 A SKOB Zlín                       28.08   + 1.25
 5. Korčák Jakub              TZL9403 A SKOB Zlín                       29.05   + 2.22
 6. Grundmann Jan             LTU9401 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       29.44   + 3.01
 7. Kettner Lukáš             KAM9403 A SK Kamenice                     29.49   + 3.06
 8. Waněk Adam                VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         30.03   + 3.20
 9. Kamenický Ondřej          PHK9401 A OK 99 Hradec Králové            30.05   + 3.22
10. Kettner Vojtěch           HCE9600 A TJ Sokol Hostivice              30.21   + 3.38
11. Pavlovec Jan              BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor              31.36   + 4.53
12. Horvát Petr               ASU9447 A Magnus Orienteering             31.49   + 5.06
13. Šlajs Daniel              KRL9403 A Kometa Kralovice                32.00   + 5.17
14. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    32.24   + 5.41
15. Křivda Martin             CHC9501 A KOB Choceň                      32.30   + 5.47
16. Hruška Jakub              ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno              32.34   + 5.51
17. Šňupárek Václav           DKP9500 A Oddíl OB Kotlářka               33.11   + 6.28
18. Málek Jan                 PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     33.16   + 6.33
19. Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                     35.56   + 9.13
20. Záděra Pavel              BBM9500 A BETA URSUS Orienteering         36.41   + 9.58
21. Skoupý Jan                STE9411 B SK SKI-OB Šternberk             37.58   +11.15
22. Čermák Matyáš             KAM9501 A SK Kamenice                     39.04   +12.21
23. Valášek Jan               KAM9400 A SK Kamenice                     47.37   +20.54
    Zvoníček Josef            SKM9404 A KOB Směr Kroměříž                DISK         
    Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H18A      4.10 km, 100 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Petržela Jan              LTU9201 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       25.54         
 2. Hubáček Michal            LCE9301 A OOB TJ Slovan Luhačovice        27.49   + 1.55
 3. Mokrý Stanislav           ABM9202 A KOB Moira Brno                  28.31   + 2.37
 4. Benroth Martin            TZL9206 A SKOB Zlín                       29.25   + 3.31
 5. Hadač Filip               AOP9301 A POBO - přátelé OB Opava         30.16   + 4.22
 6. Schuster Marek            AOP9303 A POBO - přátelé OB Opava         30.35   + 4.41
 7. Valenta Jiří              LCE9201 A OOB TJ Slovan Luhačovice        30.48   + 4.54
 8. Doležel Ondřej            STE9202 A SK SKI-OB Šternberk             31.15   + 5.21
 9. Vavrys Johan              LCE9302 A OOB TJ Slovan Luhačovice        31.30   + 5.36
10. Chloupek Adam             STH9302 A SK Studenec                     32.09   + 6.15
11. Brlica Pavel              ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno              32.14   + 6.20
12. Ludvík Vojtěch            STB9301 A TJ Stadion Nový Bor             32.39   + 6.45
13. Klusáček Jan              TTR9301 A OOB Třebíč                      32.45   + 6.51
14. Zakouřil Vít              TUR9301 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  32.49   + 6.55
15. Barcík Robert             ASU9201 A Magnus Orienteering             33.05   + 7.11
16. Kamenický Tobiáš          OSN9339 A SK OS Nové Město n. M.          33.28   + 7.34
17. Handl Jindřich            SRK9201 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  34.15   + 8.21
18. Kubelka Tomáš             LPU9307 A OK Lokomotiva Pardubice         34.54   + 9.00
19. Navrátil Boris            AOP9202 A POBO - přátelé OB Opava         34.57   + 9.03
20. Kolovský František        LPM9202 A OK Lokomotiva Plzeň             34.59   + 9.05
21. Sýkora Jan                AOP9201 A POBO - přátelé OB Opava         35.10   + 9.16
22. Rusý Tomáš                KAM9301 A SK Kamenice                     35.15   + 9.21
23. Kos Tomáš                 LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice         35.17   + 9.23
24. Čermák Jan                LPU9301 A OK Lokomotiva Pardubice         35.19   + 9.25
25. Šákr Vít                  BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor              35.50   + 9.56
26. Pova Ondřej               KRL9304 A Kometa Kralovice                36.54   +11.00
27. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    37.41   +11.47
28. Uvizl Marek               STH9202 A SK Studenec                     38.17   +12.23
29. Német Kryštof             STE9308 A SK SKI-OB Šternberk             38.48   +12.54
30. Rossmanith Vojta          AOP9302 A POBO - přátelé OB Opava         39.09   +13.15
31. Smitka Jan                SHK9204 B TJ Slavia Hradec Králové        40.02   +14.08
32. Novotný Ondřej            ABM9211 A KOB Moira Brno                  40.17   +14.23
33. Krejčí Jaroslav           BOR9300 A OK Jiskra Nový Bor              40.41   +14.47
34. Gazda Viktor              TRI9203 A TJ TŽ Třinec                    41.22   +15.28
35. Záveský Filip             LPU9306 A OK Lokomotiva Pardubice         42.02   +16.08
36. Kudera Daniel             SHK9208 A TJ Slavia Hradec Králové        42.51   +16.57
37. Kubát Lukáš               VRL9301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         46.40   +20.46
38. Maňák Matěj               PHK9302 A OK 99 Hradec Králové            50.44   +24.50
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H20A      4.70 km, 180 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kubát Pavel               PHK9101 E OK 99 Hradec Králové            30.57         
 2. Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno              32.21   + 1.24
 3. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         33.36   + 2.39
 4. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 R SK Žabovřesky Brno              34.52   + 3.55
 4. Nečas Jiří                TZL9101 R SKOB Zlín                       34.52   + 3.55
 6. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice         35.04   + 4.07
 7. Landovský Tomáš           PGP9103 A SK Praga                        35.19   + 4.22
 8. Procházka David           LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice         36.02   + 5.05
 9. Picek Jan                 TJN9101 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  36.42   + 5.45
10. Kamenický Jakub           PHK9104 R OK 99 Hradec Králové            37.07   + 6.10
11. Kořínek Tomáš             BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor              38.33   + 7.36
12. Azeb Karim                PHK9110 A OK 99 Hradec Králové            38.46   + 7.49
13. Melecký Martin            AOP9001 R POBO - přátelé OB Opava         39.05   + 8.08
14. Wolf Daniel               TUR9100 R OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  39.11   + 8.14
15. Vlažný Jakub              LCE9102 A OOB TJ Slovan Luhačovice        39.27   + 8.30
16. Procházka Tomáš           LPU9110 A OK Lokomotiva Pardubice         39.28   + 8.31
17. Hovorka Lukáš             LPU9001 R OK Lokomotiva Pardubice         39.41   + 8.44
18. Ptáček Jiří               SRK9002 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  39.56   + 8.59
19. Bořil Petr                LPU9119 A OK Lokomotiva Pardubice         40.08   + 9.11
20. Hrobař Štěpán             ABM9106 R KOB Moira Brno                  41.11   +10.14
21. Cruse Franz               GE191   C                                 41.44   +10.47
22. Kantor Ondřej             TRI9103 R TJ TŽ Třinec                    43.40   +12.43
23. Kolárik Jan               PGP9003 R SK Praga                        43.56   +12.59
24. Slezák Jiří               LCE9001 A OOB TJ Slovan Luhačovice        44.08   +13.11
25. Nožka Radek               LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice         44.22   +13.25
26. Švirák Ondřej             TUR9102 R OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  45.01   +14.04
27. Lazák Tomáš               LTU9102 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov       45.47   +14.50
28. Karvánek Matouš           BOR9006 A OK Jiskra Nový Bor              46.07   +15.10
29. Kazda Adam                ZBM9104 A SK Žabovřesky Brno              46.25   +15.28
30. Klouček Tomáš             STH9002 A SK Studenec                     47.20   +16.23
31. Peřinka Jan               AOP9101 A POBO - přátelé OB Opava         48.23   +17.26
32. Zelenka Tomáš             PHK9001 A OK 99 Hradec Králové            48.51   +17.54
    Bravený Vít               ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Šesták Jakub              RBK9001 A SK Radioklub Blansko             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H21A      5.10 km, 145 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirásek Michal            SHK8901 R TJ Slavia Hradec Králové        40.36         
 2. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  40.57   + 0.21
 3. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  41.08   + 0.32
 4. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                41.43   + 1.07
 5. Stulík Jakub              SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové        41.59   + 1.23
 6. Seidl Miroslav            EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha               42.09   + 1.33
 7. Hora Vojtěch              PGP8301 R SK Praga                        42.33   + 1.57
 8. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové            42.41   + 2.05
 9. Horyna Roman              VIC7602 C OB Vizovice                     42.52   + 2.16
10. Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            42.53   + 2.17
11. Novák Jiří                NPA7502 C SK lyžování a OB Nová Paka      43.18   + 2.42
12. Strachota Petr            TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  43.32   + 2.56
13. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  43.51   + 3.15
14. Slováček Tomáš            TZL8002 C SKOB Zlín                       44.28   + 3.52
15. Klícha Martin             SRK8801 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  44.48   + 4.12
16. Kubát Jan                 PHK8902 R OK 99 Hradec Králové            45.00   + 4.24
17. Kondrát Martin            PGP6501 C SK Praga                        45.02   + 4.26
18. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         45.24   + 4.48
19. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.34   + 4.58
20. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         45.39   + 5.03
21. Kobr Tomáš                TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  45.44   + 5.08
22. Sysel Ctibor              PGP8700 C SK Praga                        45.54   + 5.18
22. Schuster Martin           AOP6502 C POBO - přátelé OB Opava         45.54   + 5.18
24. Pekárek Evžen             TZL7007 R SKOB Zlín                       46.15   + 5.39
25. Pospíšil Ondřej           DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka               46.26   + 5.50
26. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové        46.58   + 6.22
26. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         46.58   + 6.22
28. Černý Michal              PHK8005 C OK 99 Hradec Králové            47.00   + 6.24
29. Axman Karel               STE8303 C SK SKI-OB Šternberk             47.08   + 6.32
30. Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  47.09   + 6.33
31. Stehlík Martin            ZBM8503 R SK Žabovřesky Brno              47.23   + 6.47
31. Kabáth David              ZBM8433 C SK Žabovřesky Brno              47.23   + 6.47
33. Kamaryt Tomáš             VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň             47.55   + 7.19
34. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    47.56   + 7.20
35. Jašek Petr                STE7601 C SK SKI-OB Šternberk             48.02   + 7.26
36. Hošek Radim               DOB8737 C KOB Dobruška                    48.04   + 7.28
37. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava              48.12   + 7.36
38. Zicha Jiří                LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice        48.23   + 7.47
39. Gazdačko Jan              SHK8404 C TJ Slavia Hradec Králové        48.36   + 8.00
40. Novák Daniel              BOR8702 C OK Jiskra Nový Bor              49.25   + 8.49
41. Jelínek Petr              ZBM7801 C SK Žabovřesky Brno              50.18   + 9.42
42. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              50.20   + 9.44
43. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             50.25   + 9.49
44. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov                50.32   + 9.56
45. Justa Pavel               PHK8701 C OK 99 Hradec Králové            50.33   + 9.57
46. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            50.51   +10.15
47. Halama Jakub              KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum  51.37   +11.01
48. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                    52.32   +11.56
49. Bořánek Petr              VSP7000 C USK Praha                       52.34   +11.58
50. Antoš Filip               NPA8001 C SK lyžování a OB Nová Paka      53.32   +12.56
51. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava         53.36   +13.00
52. Zelinka Jiří              ZBM8740 C SK Žabovřesky Brno              54.02   +13.26
52. Müller Martin             PHK8903 R OK 99 Hradec Králové            54.02   +13.26
54. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice                     54.03   +13.27
55. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ Start Náchod                 54.51   +14.15
56. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž               55.40   +15.04
57. Procházka Tomáš           DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka               55.46   +15.10
58. Sochor Jan                HAV8801 C SKOB Baník Havířov              56.06   +15.30
59. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB Moira Brno                  56.28   +15.52
60. Tihon Michal              PHK7905 C OK 99 Hradec Králové            56.39   +16.03
61. Nývlt Martin              SNA8206 C TJ Start Náchod                 57.19   +16.43
62. Suchý Petr                LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň             58.04   +17.28
63. Štrajt Michal             TBM8903 R KOS TJ Tesla Brno               58.25   +17.49
64. Kunc Petr                 MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně            59.19   +18.43
65. Kolín Jan                 JIL7701 C OK Jilemnice                    60.04   +19.28
66. Otrusina Jiří             ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno              60.10   +19.34
67. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        63.21   +22.45
68. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    63.40   +23.04
69. Janeček Oldřich           MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha               68.35   +27.59
70. Zajíc Vítězslav           TAP8610 C KOB TRETRA Praha                69.47   +29.11
71. Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové            76.26   +35.50
    Bravený Adam              VBM8801 C VSK Mendelu Brno                 DISK         
    Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                        DISK         
    Peterka Vojtěch           LLI7502 C TJ Loko Liberec                  DISK         
    Holas Tomáš               AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D12B      2.70 km, 60 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    31.12         
 2. Chroustová Šárka          VBM9851 C VSK Mendelu Brno                33.15   + 2.03
 3. Odehnalová Klára          ABM9956 B KOB Moira Brno                  33.24   + 2.12
 4. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB Železárny Prostějov         35.13   + 4.01
 5. Liberdová Jana            TRI9852 C TJ TŽ Třinec                    35.21   + 4.09
 6. Kůstková Daniela          VIC9898 B OB Vizovice                     36.52   + 5.40
 7. Pilcová Sabina            ZPV9898 C KOB Železárny Prostějov         37.18   + 6.06
 8. Hájková Lenka             KYL0050 C SK SP Kylešovice                37.23   + 6.11
 9. Fukalová Hana             AOV9850 B OOB TJ Baník Ostrava            38.39   + 7.27
10. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               39.07   + 7.55
11. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               43.45   +12.33
12. Hlaváčová Anežka          TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno               46.07   +14.55
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D14B      3.00 km, 75 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesařová Jana             VOV9751 B VSK VŠB TU Ostrava              30.37         
 2. Odehnalová Tereza         ABM9757 B KOB Moira Brno                  31.04   + 0.27
 3. Vavrysová Barbara         LCE9751 B OOB TJ Slovan Luhačovice        31.05   + 0.28
 4. Smrčková Dominika         KSU9799 B Klub vytrvalostních sportů Šum  33.01   + 2.24
 5. Argalášová Kateřina       TRI9750 B TJ TŽ Třinec                    34.16   + 3.39
 6. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                34.51   + 4.14
 7. Kunčarová Jana            LCE9651 A OOB TJ Slovan Luhačovice        35.18   + 4.41
 8. Chovancová Zuzana         TZL9754 B SKOB Zlín                       36.53   + 6.16
 9. Kašparová Zuzka           SSU9661 B SK Severka Šumperk              37.15   + 6.38
10. Pěčková Veronika          SKM9651 B KOB Směr Kroměříž               38.47   + 8.10
11. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    38.57   + 8.20
12. Přidalová Tereza          UOL9753 B SK UP Olomouc                   40.02   + 9.25
13. Kaděrová Vendula          HAV9650 C SKOB Baník Havířov              40.40   +10.03
14. Machusová Karolína        SSU9666 B SK Severka Šumperk              42.02   +11.25
15. Kavánková Iva             TZL9753 B SKOB Zlín                       42.47   +12.10
16. Horvátová Hana            ASU9797 B Magnus Orienteering             43.59   +13.22
17. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      45.44   +15.07
18. Čížková Markéta           ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov           47.55   +17.18
19. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    51.00   +20.23
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D16B      2.80 km, 70 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Otrusinová Jana           ABM9560 B KOB Moira Brno                  28.40         
 2. Jeřábková Jitka           TZL9453 A SKOB Zlín                       29.40   + 1.00
 3. Končáková Klára           HLV9555 C OOB TJ Sokol Holešov            29.49   + 1.09
 4. Vítková Lucie             PTE9474 B TJ Sokol Ptení                  30.20   + 1.40
 5. Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk             30.28   + 1.48
 6. Svobodová Radka           AOP9452 B POBO - přátelé OB Opava         31.13   + 2.33
 7. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  31.49   + 3.09
 8. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                   32.09   + 3.29
 9. Kociánová Barbora         TZL9454 B SKOB Zlín                       32.32   + 3.52
10. Tesařová Marcela          VOV9450 C VSK VŠB TU Ostrava              33.19   + 4.39
11. Procházková Marie         SOP9551 B OOB TJ Slezan Opava             38.41   +10.01
12. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      39.28   +10.48
13. Jančová Jana              VRB9450 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  39.54   +11.14
14. Chroustová Lenka          VBM9451 C VSK Mendelu Brno                43.03   +14.23
15. Bucká Karolína            ABR9553 B A-team Bruntál                  43.42   +15.02
16. Krajcarová Soňa           SKM9551 C KOB Směr Kroměříž               67.16   +38.36
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D18B      3.00 km, 90 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Moučková Andrea           RBK9257 B SK Radioklub Blansko            30.19         
 2. Mizerová Monika           TRI9250 B TJ TŽ Třinec                    32.56   + 2.37
 3. Řezaninová Iva            ZVS9250 B TJ Zbrojovka Vsetín             34.25   + 4.06
 4. Krejčí Kateřina           AOV9350 B OOB TJ Baník Ostrava            35.09   + 4.50
 5. Škrabalová Adéla          ABM9357 B KOB Moira Brno                  36.40   + 6.21
 6. Šestáková Petra           RBK9357 B SK Radioklub Blansko            37.54   + 7.35
 7. Sklenářová Dorothea       AOP9351 B POBO - přátelé OB Opava         39.23   + 9.04
 8. Laštůvková Petra          TRI9350 B TJ TŽ Třinec                    39.56   + 9.37
 9. Svobodová Klára           SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava             41.16   +10.57
10. Nováková Anežka           AOV9251 B OOB TJ Baník Ostrava            44.27   +14.08
11. Hegerová Petra            RBK9355 B SK Radioklub Blansko            45.11   +14.52
11. Handlová Andrea           ABM9255 B KOB Moira Brno                  45.11   +14.52
13. Jarošová Ludmila          VRB9350 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  47.53   +17.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D20B      3.10 km, 95 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kociánová Michaela        OOP9050 B TJ Opava                        35.39         
 2. Kršáková Marie            VIC9191 B OB Vizovice                     38.00   + 2.21
 3. Maliňáková Barbora        VIC9051 B OB Vizovice                     39.02   + 3.23
 4. Janečková Adriana         CEL9161 B TJ Sokol Čelechovice na Hané    39.33   + 3.54
 5. Moravcová Lucie           SOP9052 B OOB TJ Slezan Opava             39.41   + 4.02
 6. Zítková Lenka             ABR9055 B A-team Bruntál                  42.18   + 6.39
 7. Drgová Lenka              TZL9153 B SKOB Zlín                       43.59   + 8.20
 8. Drgová Markéta            TZL9152 B SKOB Zlín                       45.33   + 9.54
 9. Ševčíková Petra           SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava             47.20   +11.41
10. Kršáková Veronika         VIC9090 C OB Vizovice                     54.35   +18.56
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D21B      3.50 km, 75 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klečková Lucie            HAV8852 C SKOB Baník Havířov              33.32         
 2. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             34.33   + 1.01
 3. Hubáčková Petra           LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice        38.39   + 5.07
 4. Chloupková Radka          SLP8451 C OOB Slavia Praha                43.40   +10.08
 5. Pavlíková Barbora         ZLH8751 C OOB TJ Zlaté Hory               44.58   +11.26
 5. Polášková Tereza          TZL8851 C SKOB Zlín                       44.58   +11.26
 7. Stulíková Barbora         SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové        45.03   +11.31
 8. Bohunská Jana             KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         46.31   +12.59
 9. Boháčová Lucie            PTE8771 C TJ Sokol Ptení                  48.50   +15.18
10. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        48.54   +15.22
11. Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                       50.17   +16.45
12. Maliňáková Katka          SVS8151 C Orientklub Vsetín               51.09   +17.37
13. Adamová Eva               VBM8772 C VSK Mendelu Brno                51.46   +18.14
14. Šeděnková Hana            LCE8053 C OOB TJ Slovan Luhačovice        61.46   +28.14
15. Rešová Kateřina           ASU9090 C Magnus Orienteering            111.00   +77.28
    Maliňáková Petra          SVS8751 C Orientklub Vsetín                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D35B      3.50 km, 80 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    35.13         
 2. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice        36.34   + 1.21
 3. Valášková Šárka           KAM6951 C SK Kamenice                     42.17   + 7.04
 4. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                44.54   + 9.41
 5. Smolková Alena            PGP6450 C SK Praga                        46.49   +11.36
 6. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    48.31   +13.18
 7. Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava         49.44   +14.31
 8. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             53.20   +18.07
 9. Proboszová Zuzana         HAV7250 C SKOB Baník Havířov              53.57   +18.44
10. Kostková Jana             AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava         55.10   +19.57
11. Langrová Monika           SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové        58.35   +23.22
12. Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno               61.31   +26.18
13. Ježková Regina            MKP6350 C SK Meteor Kačerov Praha         64.53   +29.40
14. Urbanová Edita            STE7454 C SK SKI-OB Šternberk             69.43   +34.30
15. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             73.19   +38.06
    Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D40B      3.30 km, 80 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesařová Bohumila         VOV6957 C VSK VŠB TU Ostrava              37.45         
 2. Ferdusová Eva             LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice        38.03   + 0.18
 3. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              38.57   + 1.12
 4. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                40.04   + 2.19
 5. Hájová Jana               TZL6051 C SKOB Zlín                       40.13   + 2.28
 6. Teplá Hana                SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové        41.08   + 3.23
 7. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              43.11   + 5.26
 8. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         43.31   + 5.46
 9. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      45.32   + 7.47
10. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             45.38   + 7.53
11. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB Železárny Prostějov         45.39   + 7.54
12. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov         46.17   + 8.32
13. Abelová Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             46.24   + 8.39
14. Cahlová Slávka            LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice        50.13   +12.28
15. Mokrá Regina              ABM6854 C KOB Moira Brno                  53.30   +15.45
16. Klečková Zina             HAV6151 C SKOB Baník Havířov              53.40   +15.55
17. Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                  54.53   +17.08
18. Vavrysová Iva             LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice        54.58   +17.13
19. Odehnalová Kamila         ABM7052 C KOB Moira Brno                  55.35   +17.50
20. Sedláčková Jana           HLV7060 C OOB TJ Sokol Holešov            56.53   +19.08
21. Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.56   +24.11
22. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    63.31   +25.46
23. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              64.55   +27.10
24. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              65.24   +27.39
25. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  69.42   +31.57
26. Hadačová Gabriela         AOP6751 C POBO - přátelé OB Opava         96.12   +58.27
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D45B      3.00 km, 85 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   31.27         
 2. Stackeová Anna            LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice        31.56   + 0.29
 3. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO - přátelé OB Opava         34.06   + 2.39
 4. Mádlová Iva               SHK6351 C TJ Slavia Hradec Králové        37.03   + 5.36
 5. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                37.23   + 5.56
 6. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        38.13   + 6.46
 7. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      38.42   + 7.15
 8. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       39.28   + 8.01
 9. Tichá Jana                TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   39.52   + 8.25
10. Ivana Vavrečková          JPV6363 C SK Prostějov                    41.30   +10.03
11. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              43.00   +11.33
12. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       43.51   +12.24
13. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    44.40   +13.13
14. Slezáková Jitka           LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        45.27   +14.00
15. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      46.10   +14.43
16. Kiprá Zdenka              SBR6550 C SKOB Bruntál                    46.15   +14.48
17. Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK UP Olomouc                   47.50   +16.23
18. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   49.15   +17.48
19. Sýkorová Ivana            AOP6451 C POBO - přátelé OB Opava         51.14   +19.47
20. Bohunská Jana             KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         51.19   +19.52
21. Hrabicová Iva             OOP6150 C TJ Opava                        52.11   +20.44
22. Schusterová Martina       AOP6551 C POBO - přátelé OB Opava         59.45   +28.18
    Schäferová Jana           TZL6566 C SKOB Zlín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D50B      2.60 km, 50 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       28.33         
 2. Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C VSK Mendelu Brno                31.17   + 2.44
 3. Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory               35.04   + 6.31
 4. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              35.16   + 6.43
 5. Hauerlandová Jitka        LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice        37.53   + 9.20
 6. Cigošová Anna             TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno               38.08   + 9.35
 7. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava                        39.41   +11.08
 8. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       46.38   +18.05
 9. Felklová Jarmila          XF160   C                                 47.42   +19.09
10. Zháňalová Jana            TTR6051 C OOB Třebíč                      54.05   +25.32
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D55B      2.50 km, 70 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D60B      2.40 km, 50 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    29.00         
2. Vlachová Renata           VOV4450 C VSK VŠB TU Ostrava              30.42   + 1.42
3. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        42.25   +13.25
4. Kupcová Věroslava         HSU4850 C Horizont klub Šumperk           43.19   +14.19
5. Ohnoutková Ludmila        ZPV5077 C KOB Železárny Prostějov         46.28   +17.28
6. Skoumalová Marie          KON4589 C KOB Konice                      48.22   +19.22
7. Mrkvicová Ludmila         VOV4952 C VSK VŠB TU Ostrava              54.24   +25.24
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H12B      2.80 km, 55 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hirš Otakar               VBM9801 B VSK Mendelu Brno                25.56         
 2. Šiška Petr                TZL9801 B SKOB Zlín                       27.10   + 1.14
 3. Vystavěl Ondřej           JPV9807 B SK Prostějov                    28.59   + 3.03
 4. Šrámek Ondřej             KSU9909 C Klub vytrvalostních sportů Šum  29.04   + 3.08
 5. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB Železárny Prostějov         29.13   + 3.17
 6. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ TŽ Třinec                    29.44   + 3.48
 7. Hlaváč Ondřej             TBM9901 B KOS TJ Tesla Brno               30.08   + 4.12
 8. Dvořák Ferdinand          SSU9802 B SK Severka Šumperk              31.38   + 5.42
 9. Valík Tomáš               AOP0001 C POBO - přátelé OB Opava         31.40   + 5.44
10. Ptáček Patrik             BBM9800 B BETA URSUS Orienteering         32.52   + 6.56
11. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             32.55   + 6.59
12. Kunz Jiří                 BBM9801 C BETA URSUS Orienteering         33.13   + 7.17
13. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   33.23   + 7.27
14. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              34.42   + 8.46
15. Kočí Josef                KON9824 B KOB Konice                      34.51   + 8.55
16. Ludvík Matyáš             STB9801 B TJ Stadion Nový Bor             35.29   + 9.33
17. Karásek Adam              ZPV0001 C KOB Železárny Prostějov         38.24   +12.28
18. Mašata Metoděj            PHK9905 C OK 99 Hradec Králové            38.27   +12.31
19. Matoušek Matěj            SSU0005 C SK Severka Šumperk              39.04   +13.08
20. Zvoníček Jan              SKM9801 C KOB Směr Kroměříž               41.42   +15.46
21. Zobaník Michal            RAD9901 C TJ Sokol Radslavice             45.25   +19.29
22. Tesař Vojtěch             VOV9900 C VSK VŠB TU Ostrava              46.24   +20.28
23. Němeček Kryštof           PLU9917 C TJ Sokol Plumlov                50.37   +24.41
24. Melichar Peťa             LLI0001 C TJ Loko Liberec                 52.08   +26.12
25. Melichar Vojta            LLI9802 C TJ Loko Liberec                 52.12   +26.16
26. Rohlík Jan                KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín               84.37   +58.41
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H14B      3.00 km, 80 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        26.48         
 2. Kunz Jan                  BBM9601 B BETA URSUS Orienteering         27.21   + 0.33
 3. Novák Pavel               AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava            29.48   + 3.00
 4. Ptáček Pavel              BBM9600 B BETA URSUS Orienteering         30.33   + 3.45
 5. Sýkora Vojtěch            LCE9801 B OOB TJ Slovan Luhačovice        33.43   + 6.55
 6. Slíva Jan                 LCE9602 B OOB TJ Slovan Luhačovice        33.56   + 7.08
 7. Sedláček Ondřej           HLV9732 B OOB TJ Sokol Holešov            35.45   + 8.57
 8. Mikel David               TZL9703 B SKOB Zlín                       36.41   + 9.53
 9. Kelbl Vladimír            ABM9708 B KOB Moira Brno                  37.34   +10.46
10. Mašata Matěj              PHK9601 B OK 99 Hradec Králové            39.51   +13.03
11. Žovinec Lukáš             UOL9605 B SK UP Olomouc                   41.06   +14.18
12. Zavřel Lukáš              KRN9701 B KOS TJ Lokomotiva Krnov         41.26   +14.38
13. Dumbrovský Michal         UOL9601 C SK UP Olomouc                   43.28   +16.40
14. Glonek Jakub              AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava            47.36   +20.48
15. Svoboda František         SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava             47.49   +21.01
16. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       60.02   +33.14
17. Mielec Jaromír            AOV9701 B OOB TJ Baník Ostrava            72.16   +45.28
18. Podmolík Josef            TZL9701 C SKOB Zlín                       96.12   +69.24
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H16B      3.20 km, 100 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Obrátil Štěpán            ABM9409 A KOB Moira Brno                  31.43         
 2. Kavan Jiří                SKM9402 C KOB Směr Kroměříž               35.31   + 3.48
 3. Štětínský Pavel           MOV9401 C SKOB Ostrava                    35.51   + 4.08
 4. Vičan Dominik             ABR9501 B A-team Bruntál                  36.02   + 4.19
 5. Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno              36.13   + 4.30
 6. Chovanec David            TZL9502 A SKOB Zlín                       37.20   + 5.37
 7. Dvorský Vojtěch           SKM9401 B KOB Směr Kroměříž               38.07   + 6.24
 8. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               40.06   + 8.23
 9. Miksa Vojtěch             AOV9502 B OOB TJ Baník Ostrava            44.28   +12.45
10. Pavlík Marek              ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory               45.37   +13.54
11. Fajkus Radim              JPV9509 B SK Prostějov                    51.44   +20.01
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H18B      3.40 km, 75 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kašpar Michal             TZL9308 B SKOB Zlín                       32.58         
 2. Toman Filip               ABM9309 B KOB Moira Brno                  33.18   + 0.20
 3. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               40.50   + 7.52
 4. Odstrčilík Viktor         TZL9309 B SKOB Zlín                       42.44   + 9.46
 5. Šidík Petr                AOV9204 B OOB TJ Baník Ostrava            43.38   +10.40
 6. Probosz Jan               HAV9202 B SKOB Baník Havířov              44.27   +11.29
 7. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Železárny Prostějov         45.22   +12.24
 7. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       45.22   +12.24
 9. Hálek Matěj               UOL9311 B SK UP Olomouc                   45.23   +12.25
10. Jarnot Michal             SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava             54.29   +21.31
11. Jílek Jakub               KSU9202 B Klub vytrvalostních sportů Šum  70.15   +37.17
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H20B      4.10 km, 100 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Benroth Jakub             TZL9002 C SKOB Zlín                       39.40         
2. Mutina Jiří               BFM9101 B SKOB Frýdek - Místek            40.03   + 0.23
3. Šmotek Jiří               LCE9004 B OOB TJ Slovan Luhačovice        41.24   + 1.44
4. Dvorský Václav            SKM9101 B KOB Směr Kroměříž               45.53   + 6.13
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H21B      4.70 km, 150 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vítek Tomáš               PHK7702 C OK 99 Hradec Králové            37.42         
 2. Kalous Vladislav          EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha               39.59   + 2.17
 3. Hostaš Petr               TJN9001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  42.16   + 4.34
 4. Perknovský Radim          JPV8235 C SK Prostějov                    43.05   + 5.23
 5. Starosta Pavel            VIC7938 C OB Vizovice                     44.10   + 6.28
 6. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             44.43   + 7.01
 7. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava              44.52   + 7.10
 8. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C POBO - přátelé OB Opava         44.53   + 7.11
 9. Kočí Martin               VBM8702 C VSK Mendelu Brno                45.10   + 7.28
10. Novák Zdeněk              NPA7701 C SK lyžování a OB Nová Paka      45.15   + 7.33
11. Vlach Martin              DKP8605 C Oddíl OB Kotlářka               45.44   + 8.02
12. Bláha Jan                 SHK8215 C TJ Slavia Hradec Králové        47.48   +10.06
13. Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno               47.53   +10.11
14. Mrkvica Petr              VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava              47.56   +10.14
14. Skřivánek Marcel          JPV7713 C SK Prostějov                    47.56   +10.14
16. Černý Martin              TAP8902 C KOB TRETRA Praha                48.12   +10.30
17. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ Start Náchod                 49.02   +11.20
18. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                   49.29   +11.47
19. Kalous Antonín            KON7708 C KOB Konice                      49.31   +11.49
20. Procházka Josef           KON7219 C KOB Konice                      49.39   +11.57
21. Vlach Oldřich             VOV7730 C VSK VŠB TU Ostrava              50.26   +12.44
22. Hodek Michal              TAP8808 C KOB TRETRA Praha                51.34   +13.52
23. Krtička Jan               KON7931 C KOB Konice                      51.37   +13.55
24. Kokojan David             JPV8535 C SK Prostějov                    51.56   +14.14
25. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             52.06   +14.24
26. Šindelka Antonín          RBK7215 C SK Radioklub Blansko            53.02   +15.20
27. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        53.12   +15.30
28. Jirka Michal              PTE8403 C TJ Sokol Ptení                  53.57   +16.15
29. Panovec Jan               VIC8931 C OB Vizovice                     54.35   +16.53
30. Tichý Martin              TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   54.36   +16.54
31. Janů Zdeněk               KSU9045 B Klub vytrvalostních sportů Šum  54.42   +17.00
32. Kafka Miloš               LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice         54.55   +17.13
33. Rouš Pavel                VBM8102 C VSK Mendelu Brno                55.47   +18.05
34. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               56.02   +18.20
35. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        56.27   +18.45
36. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno               58.41   +20.59
37. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice             59.40   +21.58
38. Svoboda Petr              SHK8508 C TJ Slavia Hradec Králové        60.26   +22.44
39. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         61.21   +23.39
40. Rytíř Jan                 SKM7701 C KOB Směr Kroměříž               61.51   +24.09
41. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.57   +24.15
42. Sponar Jan                TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno               62.59   +25.17
43. Gulas Jan                 VOV8008 C VSK VŠB TU Ostrava              64.10   +26.28
44. Vintr Radek               TZL7701 C SKOB Zlín                       67.17   +29.35
45. Walaski Antonín           TRI8006 C TJ TŽ Třinec                    67.34   +29.52
46. Pudel Jarda               STE7505 C SK SKI-OB Šternberk             68.54   +31.12
47. Borunský Tomáš            AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava         72.56   +35.14
48. Nývlt Petr                SNA8004 C TJ Start Náchod                 84.36   +46.54
    Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Červák Jan                LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H35B      4.20 km, 95 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                37.12         
 2. Kunz Martin               BBM7101 C BETA URSUS Orienteering         37.41   + 0.29
 3. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         38.37   + 1.25
 4. Kunčar Vít                LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice        40.27   + 3.15
 5. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice        42.04   + 4.52
 6. Nečas Rudolf              TZL5703 C SKOB Zlín                       42.07   + 4.55
 7. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    42.35   + 5.23
 8. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              43.52   + 6.40
 9. Berger Tomáš              MOV6901 C SKOB Ostrava                    44.34   + 7.22
10. Schäfer Michal            TZL6304 C SKOB Zlín                       44.38   + 7.26
11. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice        46.28   + 9.16
12. Pěček Vítězslav           SKM7104 C KOB Směr Kroměříž               47.36   +10.24
13. Neumann Jaroslav          STE5902 C SK SKI-OB Šternberk             47.47   +10.35
14. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             48.56   +11.44
15. Pěček Martin              SKM7301 C KOB Směr Kroměříž               49.31   +12.19
16. Hubáček Jaroslav          LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice        50.15   +13.03
17. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava         50.29   +13.17
18. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            55.31   +18.19
19. Štětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                    56.07   +18.55
20. Čížek Petr                ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov           56.19   +19.07
21. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB Železárny Prostějov         60.42   +23.30
22. Šarman Radim              MOV6201 C SKOB Ostrava                    61.21   +24.09
23. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    61.47   +24.35
24. Dvořák Radomír            SSU6342 C SK Severka Šumperk              62.38   +25.26
25. Gola Miroslav             VIC6808 C OB Vizovice                     77.31   +40.19
26. Jelínek Jan               AOP6401 C POBO - přátelé OB Opava         80.07   +42.55
27. Chmelař Daniel            VIC7212 C OB Vizovice                     99.46   +62.34
    Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H40B      4.10 km, 120 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vavrys Petr               LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice        34.39         
 2. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             39.43   + 5.04
 3. Kamenický Jan             PHK6601 C OK 99 Hradec Králové            40.38   + 5.59
 4. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    44.02   + 9.23
 5. Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové        45.28   +10.49
 6. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               45.58   +11.19
 7. Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                      49.22   +14.43
 8. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              50.05   +15.26
 9. Matoušek Milan            SSU6701 C SK Severka Šumperk              53.49   +19.10
10. Janeček Jiří              CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    54.51   +20.12
11. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              55.18   +20.39
12. Končák Jaroslav           HLV6321 C OOB TJ Sokol Holešov            55.40   +21.01
13. Beneš Jan                 SJH7001 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     55.52   +21.13
14. Komínek Jaroslav          KON5713 C KOB Konice                      57.03   +22.24
15. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            59.10   +24.31
16. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    59.16   +24.37
17. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                  60.58   +26.19
18. Řezanina Lubomír          ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín             61.21   +26.42
19. Opletal Jaroslav          HAV6200 C SKOB Baník Havířov              62.08   +27.29
20. Říman Petr                HAV6709 C SKOB Baník Havířov              64.17   +29.38
21. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                       64.28   +29.49
22. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         64.37   +29.58
23. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    65.21   +30.42
24. Zvoníček Josef            SKM6901 C KOB Směr Kroměříž               66.01   +31.22
25. Vozda Jiří                KSU6149 C Klub vytrvalostních sportů Šum  72.10   +37.31
26. Horký Tomáš               TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno               84.07   +49.28
27. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C OOB TJ Sokol Holešov            85.21   +50.42
28. Langr Jan                 SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové        97.35   +62.56
    Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava               DISK         
    Řeháček Petr              ABR6302 C A-team Bruntál                   DISK         
    Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H45B      3.80 km, 100 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      33.11         
 2. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    37.16   + 4.05
 3. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         38.01   + 4.50
 4. Maceček Otakar            MOV6102 C SKOB Ostrava                    40.37   + 7.26
 5. Uvizl Ivan                STH5801 C SK Studenec                     41.03   + 7.52
 6. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    41.24   + 8.13
 7. Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice                42.06   + 8.55
 8. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         42.29   + 9.18
 9. Uhmann Petr               TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno               42.41   + 9.30
10. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    46.10   +12.59
11. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                50.39   +17.28
12. Procházka Tomáš           LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice         51.10   +17.59
13. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                52.06   +18.55
14. Kavan Luboš               SKM6301 C KOB Směr Kroměříž               53.38   +20.27
15. Zítka Jiří                ABR6201 C A-team Bruntál                  54.13   +21.02
16. Romanovský Alois          SJH6101 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     57.53   +24.42
    Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž                DISK         
    Vlach Josef               KON6431 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H50B      3.30 km, 105 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šebesta Vlastislav        TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno               30.57         
 2. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         32.35   + 1.38
 3. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    34.28   + 3.31
 4. Koudelný Jiří             TTR5401 C OOB Třebíč                      37.31   + 6.34
 5. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                37.42   + 6.45
 6. Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       39.55   + 8.58
 7. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        41.26   +10.29
 8. Ludvík Petr               STB5701 C TJ Stadion Nový Bor             41.34   +10.37
 9. Poklop Lubomír            LOL5601 C OK Olomouc                      42.46   +11.49
10. Bucký Josef               ABR6001 C A-team Bruntál                  43.33   +12.36
11. Kostka Evžen              AOP5701 C POBO - přátelé OB Opava         44.16   +13.19
12. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             45.08   +14.11
13. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    46.01   +15.04
14. Višňa Milan               STE5904 C SK SKI-OB Šternberk             47.14   +16.17
15. Albert František          STE5804 C SK SKI-OB Šternberk             51.38   +20.41
16. Kunčar Antonín            LCE5802 C OOB TJ Slovan Luhačovice        56.33   +25.36
17. Felkl Luděk               XF160   C                                 57.27   +26.30
18. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  72.01   +41.04
19. Mikolajek Stanislav       MOV5501 C SKOB Ostrava                    72.13   +41.16
    Tkadleček Milan           OOP5600 C TJ Opava                         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H55B      3.20 km, 90 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   31.02         
 2. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       35.34   + 4.32
 3. Sýkora Jiří               AOP5401 C POBO - přátelé OB Opava         35.41   + 4.39
 4. Maliňák Josef             SVS5501 C Orientklub Vsetín               36.24   + 5.22
 5. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            40.11   + 9.09
 6. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         40.24   + 9.22
 7. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Železárny Prostějov         40.47   + 9.45
 8. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             41.16   +10.14
 9. Kuja Ivan                 KAR5501 C SK Karlovice                    43.33   +12.31
10. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov           48.13   +17.11
    Věžník Antonín            ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H60B      2.90 km, 80 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Peška Antonín             HLV4801 C OOB TJ Sokol Holešov            29.52         
 2. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             33.30   + 3.38
 3. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  35.43   + 5.51
 4. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  35.54   + 6.02
 5. Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov              36.31   + 6.39
 6. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        37.09   + 7.17
 7. Pěček Vítězslav           SKM4903 C KOB Směr Kroměříž               38.36   + 8.44
 8. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               38.50   + 8.58
 9. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        39.04   + 9.12
10. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       39.13   + 9.21
11. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    40.09   +10.17
12. Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava              44.33   +14.41
13. Dvořák Vlastimil          BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD            47.47   +17.55
14. Huňka Jiří                RAD4801 C TJ Sokol Radslavice             49.42   +19.50
15. Toman Stanislav           ABR4801 C A-team Bruntál                  62.54   +33.02
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H65B      2.80 km, 95 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava              32.03         
2. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              34.47   + 2.44
3. Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín             42.30   +10.27
4. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava         46.51   +14.48
5. Zakouřil Václav           TUV4301 C SOK TJ Turnov                   47.40   +15.37
6. Beneš Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              50.29   +18.26
7. Damborg Leif              ASU     C Magnus Orienteering             50.30   +18.27
8. Žemlík Jan                TZL4325 C SKOB Zlín                       55.12   +23.09
9. Bradáč Jaroslav           LCE4412 C OOB TJ Slovan Luhačovice        61.48   +29.45
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H70B      2.50 km, 80 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Boudný Zdeněk             SJI3709 C OK Jihlava                      41.20         
2. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Železárny Prostějov         53.33   +12.13
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H75B      2.50 km, 50 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       54.15         
2. Hynek Vladimír            ZPV3511 C KOB Železárny Prostějov         70.02   +15.47
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
D21C      3.10 km, 85 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Boumová Irena             VSP7751 C USK Praha                       34.54         
2. Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum  46.13   +11.19
3. Kočí Petra                KON     C KOB Konice                      49.56   +15.02
4. Valentová Vendula         LCE8851 C OOB TJ Slovan Luhačovice        50.57   +16.03
5. Seidlová Barbora          EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha               65.37   +30.43
6. Mrkvicová Radka           VOV7855 C VSK VŠB TU Ostrava              71.20   +36.26
7. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  81.35   +46.41
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
H21C      3.80 km, 75 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Nečas Tomáš               TZL8801 C SKOB Zlín                       33.32         
2. Matyšek Radoslav          PLU8007 C TJ Sokol Plumlov                34.44   + 1.12
3. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.02   +13.30
4. Macháň Václav             SRK9001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.42   +22.10
5. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  62.28   +28.56
6. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice        66.58   +33.26
7. Blaták Jakub              SLP8301 C OOB Slavia Praha                68.11   +34.39
8. Chvátal Lukáš             ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno              78.52   +45.20
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
P3      2.50 km, 35 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Truhlář Karel             ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov           25.37         
 2. Holinkova Milada          VAK     C                                 26.50   + 1.13
 3. Prochaykova Anna          VAK     C                                 28.31   + 2.54
 4. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            29.16   + 3.39
 5. Walder Jiří               XW1     C                                 29.24   + 3.47
 6. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        33.39   + 8.02
 7. Ledabylová Alena          HOB5551 C SKOB Horní Benešov              34.14   + 8.37
 8. Pěčková Monika            SKM     C KOB Směr Kroměříž               34.32   + 8.55
 9. Ulahelová Jarmila         KRN6052 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         34.45   + 9.08
10. Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                  34.47   + 9.10
11. Kresta Čestmír            VAK     C                                 34.58   + 9.21
12. Andrla Lubomir            AOP     C POBO - přátelé OB Opava         40.02   +14.25
13. Čížová Iveta              AOP9651 C POBO - přátelé OB Opava         43.34   +17.57
14. Valík Adam                AOP0301 C POBO - přátelé OB Opava         45.48   +20.11
15. Moskvová Agáta            ZLH0551 C OOB TJ Zlaté Hory               46.11   +20.34
16. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               46.30   +20.53
17. Bencúr Eliáš              LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovice        47.18   +21.41
18. Dittrichová Michaela      SKM0251 C KOB Směr Kroměříž               47.58   +22.21
19. Pravda Vojtěch            SBR9801 C SKOB Bruntál                    48.48   +23.11
20. Kostka Jiří               AOP0201 C POBO - přátelé OB Opava         49.25   +23.48
21. Žáková Renata             UOL     C SK UP Olomouc                   49.56   +24.19
22. Krumpholcová Jarmila      HOB5655 C SKOB Horní Benešov              50.28   +24.51
23. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            52.04   +26.27
24. Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice                     56.36   +30.59
25. Pěček Dominik             SKM0401 C KOB Směr Kroměříž               59.40   +34.03
26. Jelínek Jan               AOP0101 C POBO - přátelé OB Opava         64.06   +38.29
27. Vajikova Miloslava        KAR6151 C SK Karlovice                    75.53   +50.16
28. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Železárny Prostějov         77.01   +51.24
29. Hrouzová Jiřina           KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         79.37   +54.00
30. Maki A Brouk              ASU     C Magnus Orienteering            103.53   +78.16
31. Holasová Barbora          AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava        109.18   +83.41
32. Kovalčíková Anna          AOP0551 C POBO - přátelé OB Opava        126.31  +100.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.09.2010 18:04
11.09.2010 GČP, ŽA, ŽB-M / krátká trať
T5      4.20 km, 100 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hrouza Jan                KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         30.46         
 2. Fortunato Jorge           PO189   C                                 37.21   + 6.35
 3. Duda Antonín              TJN8705 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  46.47   +16.01
 4. Pospíšil Petr             SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava             50.35   +19.49
 5. Hálek Jan                 UOL     C SK UP Olomouc                   53.21   +22.35
 6. Dittrich Petr             HOB7701 C SKOB Horní Benešov              54.36   +23.50
 7. Hájková Jitka             KYL7150 C SK SP Kylešovice                61.34   +30.48
 8. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  64.45   +33.59
 9. Skácelová Naďa            KON6183 C KOB Konice                      66.21   +35.35
10. Fukalová Martina          AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava            67.34   +36.48
11. Halama Petr               VAK     C                                 70.13   +39.27
12. Rohlík Petr               KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín               73.33   +42.47
13. Šiška Oto                 XS1     C                                 74.38   +43.52
14. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                        75.22   +44.36
15. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   75.34   +44.48
16. Jeřábek Petr              OOL6702 C SK Haná orienteering            76.03   +45.17
17. Slavíček Stanislav        OOL6708 C SK Haná orienteering            79.57   +49.11
18. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            84.26   +53.40
19. Janošík Antonín           UOL5201 C SK UP Olomouc                   90.19   +59.33
20. Čížová Kateřina           AOP9454 C POBO - přátelé OB Opava         92.38   +61.52
21. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                     103.29   +72.43
22. Slavíčková Klárka         OOL9562 C SK Haná orienteering           107.40   +76.54
23. Frydrychovský Josef       UOL     C SK UP Olomouc                  115.28   +84.42
24. Hostinský Jakub           VAK     C                                133.54  +103.08
25. Slovackova Vera           TZL     C SKOB Zlín                      151.42  +120.56
    Vodička Luděk             SBR7705 C SKOB Bruntál                     DISK         
    Slavíčková Katka          OOL6955 C SK Haná orienteering             DISK         
    Malkrabová Jana           LCE8052 C OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------